LİGSegunda División
BU SEZON6G · 4A
Gol60.22 / 90
Asist40.15 / 90
Şut311.13 / 90
Kilit pas270.99 / 90
Başarılı dripling150.55 / 90
Kazanılan ikili1565.70 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.99 %47
- Asist 0.15 %75
- Drible 0.55 %30
- Pas isabeti %81 %30
- Top kapma 2.01 %22
- İkili mücadele %47 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2464 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
División de Honor Juvenil2016/2017 · Spain · 2nd Place
2025/26
37
2.464
6
4
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas27
Drible15%36 başarı
İkili kazanılan156%47
Müdahale35
Faul4775 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11307 yedek
G+A / 900.37
Kart5
2020/21
12
28
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Faul1
G+A / 903.21
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-21%50
- 4-2-3-11%50
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | FC AndorraA | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | MalagaH | 1-4 | 77 | 3 | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | CastellónH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Sporting GijonA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.04.2026 | Racing SantanderH | 0-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | ZaragozaA | 2-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2026 | Real Sociedad IIH | 0-0 | 66 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | EibarA | 3-0 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.04.2026 | BurgosA | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | MirandesA | 0-1 | 26 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2026 | CordobaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 20.02.2026 | Granada CFH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 15.02.2026 | HuescaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | AlmeriaA | 4-2 | 86 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.01.2026 | Cultural LeonesaH | 3-1 | 70 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 17.01.2026 | ValladolidH | 0-3 | 75 | 1 | 6.0 | ||
| 11.01.2026 | MalagaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.01.2026 | FC AndorraH | 2-1 | 85 | 1 | – | 8.0 | |
| 21.12.2025 | Real Sociedad IIA | 1-3 | 73 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 14.12.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | Granada CFA | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | BurgosH | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | AlmeriaH | 3-2 | 87 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 23.11.2025 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | LeganesH | 1-2 | 59 | 1 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | CordobaA | 2-0 | 58 | 2 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | Cultural LeonesaA | 0-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | MirandesH | 2-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | AlbaceteA | 0-0 | 66 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2025 | EibarH | 1-0 | 78 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.09.2025 | CadizA | 0-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | ZaragozaH | 1-0 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | CastellónA | 3-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | HuescaH | 2-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Racing SantanderA | 4-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 23.08.2025 | Sporting GijonH | 0-1 | 78 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | ValladolidA | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 05.04.2021 | BarcelonaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2021 | EibarA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2021 | AlavesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2021 | HuescaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2021 | LevanteA | 2-2 | 27↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 19.01.2021 | ElcheH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.01.2021 | ValenciaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2020 | EibarH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2020 | Real MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2020 | Celta VigoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2020 | Real BetisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2020 | Real SociedadH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT46
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%57
- Açık oyun7%15
- Korner4%9
- Kontra atak3%7
- Duran top3%7
- Serbest vuruş2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak38%83
- Kafa6%13
- Sağ ayak2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 11 %24
- 46-60' 9 %20
- 61-75' 6 %13
- 76-90+' 4 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2464 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.7Segunda División 2025
PERFORMANS48.82464 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
80.2
Bağlantı kuran forvet
77.4
Çizgi kanadı
70.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%57
Dakika
%91
Değer / getiri
%47
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%65
Dakika
%97
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.86
7.15
96
Performans skoru
48.8
76
64
Müdahale / 90
1.28
1.4
91
İkili mücadele kazanma
46.57
50
93
Gol / 90
0.22
0.42
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ianis StoicaEstrela · 23
%95
3gol
2asist
59scout
Primeira Liga
Iker LosadaLevante · 24
%91
3gol
1asist
53scout
€9.00M
La Liga
Funsho BamgboyeHatayspor · 26
%88
2gol
2asist
52scout
1. Lig
Sirlord Conteh1. FC Heidenheim · 29
%86
2gol
1asist
49scout
€1.20M
Bundesliga
Lucas HölerSC Freiburg · 31
%73
3gol
1asist
50scout
€3.00M
Bundesliga
Younes BakizSilkeborg · 26
%69
2gol
3asist
59scout
Superliga
Kevin PiscopoBari · 27
%64
3gol
0asist
53scout
Serie B
Engjell HotiÜmraniyespor · 28
%60
4gol
0asist
51scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





