Jonatan Braut Brunes
Norway · Attacker

Jonatan Braut Brunes

YAŞ25
BOY189
KİLO80
DOĞUM YERİBryne
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut10.61 / 90
Kilit pas10.61 / 90
Kazanılan ikili42.45 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.611.73
Kilit pas 0.610.58
Kazanılan ikili 2.453.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 1. DivisionNone · Norway · 2nd Place
🥈 EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈 Ekstraklasa2024/2025 · Poland · 2nd Place
🥈 1. Division2020 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
2021 2 2022 3 2023 12 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 2 147 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSparta Praha 2 147 0 0 6.75
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan4%50
Faul23 kazanılan
İlk 112
2025/26 10 782 3 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRaków Częstochowa 10 782 3 1 6.65
Şut15%60 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan27%42
Müdahale1
Faul713 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1191 yedek
G+A / 900.46
Kart1
2023/24 50 2.526 9 3 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 34 1.305 3 1 6.76
EliteserienStromsgodset 16 1.221 6 2 6.91
Şut61%43 isabet
Kilit pas17
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan99%41
Müdahale7
Faul2827 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112723 yedek
G+A / 900.43
Kart6
2022/23 13 780 3 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStromsgodset 13 780 3 0 6.75
Şut21%48 isabet
Kilit pas11
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%39
Müdahale2
Faul54 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1185 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2021/22 26 259 1 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 26 259 1 1 6.66
Şut10%60 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan17%46
Müdahale4
Faul32 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11125 yedek
G+A / 900.69
Kart1
TOPLAM GOL53 penaltı
İLK 11131 yedek girdi
KART1
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 3 %60
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 10 3-4-2-1 — 1 4-2-3-1 — 1 4-3-3 — 1 13 maç
  • 3-4-310%77
  • 3-4-2-11%8
  • 4-2-3-11%8
  • 4-3-31%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.08.2026 LyonA 3-0 63 1 6.5
04.08.2026 LyonH 2-1 84 7.0
19.03.2026 FiorentinaH 1-2 96 2 6.0
12.03.2026 FiorentinaA 2-1 80 1 2 8.0
18.12.2025 Omonia NicosiaA 0-1 89 3 6.5
11.12.2025 ZrinjskiH 1-0 83 1 2 6.6
27.11.2025 Rapid ViennaH 4-1 75 1 1 1 7.6
06.11.2025 Sparta PrahaA 0-0 82 1 6.3
23.10.2025 Sigma OlomoucA 1-1 81 1 6.3
02.10.2025 Universitatea CraiovaH 2-0 86 2 6.7
28.08.2025 Arda KardzhaliA 1-2 79 1 6.2
21.08.2025 Arda KardzhaliH 1-0 31 6.3
12.05.2024 GentA 0-1 9 6.7
05.05.2024 Standard LiegeH 3-1
27.04.2024 KV MechelenA 3-0 28 1 6.9
23.04.2024 KVC WesterloA 1-1 56 1 6.5
20.04.2024 St. TruidenH 1-0 70 3 7.3
14.04.2024 GentH 2-1 20 6.3
06.04.2024 Standard LiegeA 0-0 11 6.3
30.03.2024 KV MechelenH 2-3 57 1 6.6
17.03.2024 KV MechelenH 1-0 61 2 6.6
10.03.2024 Club Brugge KVA 3-1 90 1 6.5
02.03.2024 Union St. GilloiseH 0-2 81 6.7
24.02.2024 RWDMA 1-1 2
17.02.2024 CharleroiH 0-0 8 6.3
10.02.2024 Standard LiegeA 1-0 31 1 6.7
03.02.2024 KVC WesterloA 0-3
31.01.2024 GenkH 2-1 16 6.3
27.01.2024 KortrijkA 0-0
21.01.2024 AnderlechtH 1-1 8 1 6.6
26.12.2023 AS EupenH 3-0 72 1 2 7.5
21.12.2023 GentA 4-0 32 2 6.3
16.12.2023 Cercle BruggeH 1-2 90 1 7.0
09.12.2023 St. TruidenA 1-1 38 1 1 7.3
02.12.2023 AntwerpA 1-0 28 2 6.5
26.11.2023 Club Brugge KVH 0-1 33 6.3
12.11.2023 GenkA 3-1 9 1 1 7.5
28.10.2023 AnderlechtA 5-1 90 1 6.6
22.10.2023 St. TruidenH 4-0 77 7.0
07.10.2023 Cercle BruggeA 3-2 20 6.7
30.09.2023 Standard LiegeH 1-2 3
23.09.2023 KV MechelenA 1-2 1
17.09.2023 GentH 1-1 64 1 1 7.0
01.09.2023 KortrijkH 3-0 80 4 7.7
26.08.2023 AS EupenA 3-1 90 2 7.2
18.08.2023 AntwerpH 1-1 30 1 6.3
05.08.2023 ValerengaH 1-3 90 1 3 7.0
23.07.2023 RosenborgH 0-1 90 2 6.7
16.07.2023 BrannA 1-0 90 3 6.7
09.07.2023 Sarpsborg 08 FFH 5-2 84 2 3 8.2
03.07.2023 StabaekA 0-1 89 2 6.9
25.06.2023 Bodo/GlimtH 2-0 88 1 2 7.2
11.06.2023 ValerengaA 0-1 88 1 6.9
04.06.2023 HaugesundH 1-2 90 4 5.3
29.05.2023 ODD BallklubbA 1-1 90 4 7.2
16.05.2023 SandefjordH 1-0 89 2 6.3
13.05.2023 MoldeA 3-2 33 1 1 1 7.9
07.05.2023 VikingA 1-1 16 1 2 7.5
30.04.2023 TromsoH 0-1 21 6.3
23.04.2023 Ham-KamA 2-0 84 1 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 101 maç
Sparta Praha 2maç 2026
Raków Częstochowa 10maç 2025
OH Leuven 34maç 2023
Stromsgodset 29maç 2022–2023
Lillestrom 26maç 2021
Start 2021
Sola 2019
Bryne 2016–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Raków Częstochowa OH Leuven
2025-06-30 OH Leuven Raków Częstochowa
2025-06-29 OH Leuven Raków Częstochowa
2025-06-29 Raków Częstochowa OH Leuven
2025-06-20 OH Leuven Raków Częstochowa
2024-07-26 OH Leuven Raków Częstochowa
2023-08-14 Stromsgodset OH Leuven
2022-08-03 Start Stromsgodset
2022-01-01 Lillestrom Start
2021-01-01 Floro Lillestrom
2020-10-05 Floro Lillestrom
2020-01-29 Bryne Floro
2019-08-01 Sola Bryne
2019-03-29 Bryne Sola
SCOUT RAPORUAggregated only · 782 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS58.6782 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %78
Dakika %98
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %76
Dakika %74
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam