Senegal · Attacker
M'Baye Niang
LİGSüper Lig
BU SEZON4G · 2A
Gol30.21 / 90
Asist20.14 / 90
Şut271.85 / 90
Kilit pas90.62 / 90
Başarılı dripling90.62 / 90
Kazanılan ikili936.36 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 46 forvetler
- Gol 0.21 %27
- Şut 1.8 %56
- Asist 0.11 %58
- Kilit pas 0.47 %9
- Drible 0.53 %36
- İkili mücadele %42 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1713 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Coupe de France2021 · Bordeaux · 1 maç
4gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2018/2019 · France
🏆
Super Cup2016/2017 · Italy
🥈
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2019/2020 · France · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2015/2016 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 17 G+A
GolAsist
2025/26
26
1.713
4
2
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%38 isabet
Kilit pas9
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan118%42
Müdahale6
Faul4960 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı2
İlk 11197 yedek
G+A / 900.32
Kart6
2023/24
36
1.799
14
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%51 isabet
Kilit pas20
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan92%38
Müdahale7
Faul3834 kazanılan
Ofsayt25
Penaltı8
İlk 111818 yedek
G+A / 900.85
Kart3
2022/23
30
1.499
6
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%46 isabet
Kilit pas8
Drible9%25 başarı
İkili kazanılan132%45
Müdahale13
Faul4342 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı3
İlk 111713 yedek
G+A / 900.36
Kart22
2021/22
26
772
3
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas8
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan56%40
Müdahale4
Faul2319 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11719 yedek
G+A / 900.47
Kart3
2020/21
13
526
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas2
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan33%42
Müdahale4
Faul1611 kazanılan
İlk 1158 yedek
G+A / 900.17
TOPLAM GOL198 penaltı
İLK 114950 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 6 %32
- 76-90+' 7 %37
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-127%33
- 4-2-3-123%28
- 4-1-4-113%16
- 5-4-17%9
- 3-4-1-26%7
- 4-3-36%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | KocaelisporH | 1-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | GalatasarayH | 1-2 | 85 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 38↑ | 2 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | GoztepeH | 0-2 | 73 | – | 6.0 | ||
| 19.03.2026 | KonyasporA | 1-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | BesiktasH | 0-2 | 83 | 3 | 6.6 | ||
| 09.03.2026 | AlanyasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | EyüpsporA | 1-0 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | RizesporH | 2-2 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | AntalyasporA | 2-1 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | SamsunsporH | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | KasimpasaA | 0-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 86 | 3 | 7.0 | ||
| 28.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | GalatasarayA | 3-2 | 76 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 01.11.2025 | GoztepeA | 1-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | KonyasporH | 1-2 | 98 | 2 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | BesiktasA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | AlanyasporH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.0 |
| 28.09.2025 | KayserisporA | 1-1 | 83 | 1 | – | 6.5 | |
| 20.09.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 97 | 3 | 6.7 | ||
| 15.09.2025 | RizesporA | 1-0 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | FenerbahceH | 1-3 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | AS RomaH | 2-1 | 45↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 19.05.2024 | UdineseA | 1-1 | 60↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.05.2024 | LazioA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | FrosinoneH | 0-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | AtalantaA | 2-0 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 20.04.2024 | NapoliH | 1-0 | 70↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | LecceA | 1-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | TorinoH | 3-2 | 20↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.04.2024 | InterA | 2-0 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 15.03.2024 | BolognaH | 0-1 | 75 | 4 | 7.3 | ||
| 10.03.2024 | AC MilanA | 1-0 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2024 | CagliariH | 0-1 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.02.2024 | SassuoloA | 2-3 | 35↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.02.2024 | FiorentinaH | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 09.02.2024 | SalernitanaA | 1-3 | 20↑ | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 03.02.2024 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2023 | Gazişehir GaziantepA | 2-2 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 08.12.2023 | GalatasarayA | 3-1 | 74 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 02.12.2023 | SamsunsporH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 7.7 |
| 26.11.2023 | KayserisporA | 1-1 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | FenerbahceH | 0-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | SivassporA | 1-1 | 85 | 4 | 7.2 | ||
| 28.10.2023 | KonyasporH | 3-0 | 90 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 23.10.2023 | Fatih KaragümrükA | 2-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2023 | TrabzonsporH | 1-0 | 63 | 4 | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | AlanyasporH | 4-0 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 27.09.2023 | BesiktasH | 4-2 | 65 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.09.2023 | KasimpasaA | 2-1 | 57 | – | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | PendiksporH | 3-0 | 82 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 03.09.2023 | HataysporA | 3-3 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2023 | GenkH | 1-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2023 | GenkA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 21.08.2023 | AnkaragucuA | 1-1 | 64 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 17.08.2023 | NK OsijekA | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.5 |
ŞUT46
GOL4
xG5.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%8.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%52
- Açık oyun9%20
- Duran top4%9
- Korner3%7
- Penaltı2%4
- Taç sonrası2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%43
- Sol ayak14%30
- Kafa12%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 4 %9
- 46-60' 9 %20
- 61-75' 9 %20
- 76-90+' 9 %20
AKSİYON HARİTASI759 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR759
- Pas262%37
- Top teması119%17
- Hava topu101%14
- Faul97%14
- Top kazanma35%5
- Çalım32%4
- Top kaptırma21%3
- Uzaklaştırma17%2
- İsabetsiz şut16%2
- Kurtarılan şut14%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sağlık sorunuŞüpheli
2 maç
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
11.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
05.2022
Teknik direktör kararıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12022 · Auxerre
2kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1713 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.0Süper Lig 2025
PERFORMANS45.91713 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
71.8
Pivot forvet
70.1
İçe kat eden kanat
67.5
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%55
Dakika
%85
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%61
Dakika
%90
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.54
7.15
92
Performans skoru
45.9
76
60
İkili mücadele kazanma
41.7
50
83
Gol / 90
0.21
0.42
50
Şut / 90
1.79
3
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nélson OliveiraGuimaraes · 34
%95
3gol
0asist
49scout
Primeira Liga
Ezekiel AlladohIF Brommapojkarna · 20
%90
7gol
1asist
68scout
Allsvenskan
Wilson SamakéBandırmaspor · 21
%81
1gol
1asist
55scout
1. Lig
Samuel Ntamack NdimbaAmiens · 24
%77
2gol
0asist
51scout
Ligue 2
Henk VeermanFC Volendam · 34
%64
4gol
1asist
50scout
Eredivisie
Mario Krstovskiİstanbulspor · 27
%64
6gol
1asist
61scout
1. Lig
AlemãoRayo Vallecano · 27
%63
3gol
0asist
54scout
La Liga
Ransford Yeboah KönigsdörfferHamburger SV · 24
%60
5gol
0asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum









