Georgia · Attacker
Zuriko Davitashvili
LİGLigue 2
BU SEZON15G · 5A
Gol140.59 / 90
Asist50.21 / 90
Şut421.78 / 90
Kilit pas391.65 / 90
Başarılı dripling291.23 / 90
Kazanılan ikili853.60 / 90
Rating7.16
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
- Gol 0.59 %98
- Şut 1.8 %73
- Asist 0.21 %75
- Kilit pas 1.65 %92
- Drible 1.23 %83
- İkili mücadele %39 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2123 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Ligue 22025 · Saint Etienne · 29 maç
14gol4.
5asist12.
12.
Ligue 12024 · Saint Etienne · 33 maç
7asist12.
16.
Ligue 22026 · Saint Etienne · 3 maç
1gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Erovnuli Liga2017 · Georgia · 2nd Place
2025/26
33
2.400
15
5
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%57 isabet
Kilit pas45
Drible31%43 başarı
İkili kazanılan93%39
Müdahale26
Faul3225 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı31 kaçan
İlk 11276 yedek
G+A / 900.75
Kart2
2024/25
37
3.025
10
8
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%60 isabet
Kilit pas62
Drible56%41 başarı
İkili kazanılan146%37
Müdahale27
Faul2447 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 11352 yedek
G+A / 900.54
Kart3
TOPLAM GOL124 penaltı
İLK 114511 yedek girdi
KART4
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 3 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-327%51
- 4-1-4-17%13
- 4-2-3-17%13
- 3-5-26%11
- 5-3-23%6
- 5-4-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | NiceA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.05.2026 | NiceH | 0-0 | 91 | 1 | 6.5 | ||
| 15.05.2026 | RodezH | 0-0 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | AmiensH | 5-0 | 34↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 25.04.2026 | Estac TroyesH | 0-3 | 16 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | BastiaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | DunkerqueH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 9.9 | |
| 04.04.2026 | NancyA | 1-1 | 68 | 1 | 5.6 | ||
| 21.03.2026 | AnnecyH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 14.03.2026 | GrenobleA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | RED Star FC 93H | 2-0 | 90 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 28.02.2026 | PAUA | 0-3 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | LavalH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 14.02.2026 | GuingampA | 1-2 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 07.02.2026 | MontpellierH | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | BoulogneH | 0-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | Le MansA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | BastiaH | 2-2 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 06.12.2025 | DunkerqueA | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | NancyH | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 15.11.2025 | SpainH | 0-4 | 85 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Estac TroyesA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | RED Star FC 93A | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.10.2025 | PAUH | 6-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.10.2025 | AnnecyA | 4-0 | 73 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Le MansH | 2-3 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 14.10.2025 | TürkiyeA | 4-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 11.10.2025 | SpainA | 2-0 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | MontpellierA | 0-2 | 87 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 27.09.2025 | GuingampH | 2-3 | 58 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | AmiensA | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | ReimsH | 3-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 04.09.2025 | TürkiyeH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 30.08.2025 | GrenobleH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | BoulogneA | 0-1 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | RodezH | 4-0 | 83 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 09.08.2025 | LavalA | 3-3 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | ToulouseH | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 10.05.2025 | ReimsA | 0-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2025 | MonacoH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 26.04.2025 | StrasbourgA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 20.04.2025 | LyonH | 2-1 | 89 | 5 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Stade Brestois 29H | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 06.04.2025 | LensA | 1-0 | 68 | 1 | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | Paris Saint GermainH | 1-6 | 63 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.03.2025 | MontpellierA | 0-2 | 60 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.03.2025 | Le HavreA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | NiceH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | AngersH | 3-3 | 45↑ | 2 | 1 | 8.2 | |
| 15.02.2025 | MarseilleA | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | RennesH | 0-2 | 85 | 3 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | LilleA | 4-1 | 87 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 24.01.2025 | AuxerreA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | NantesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.12.2024 | ToulouseA | 2-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | MarseilleH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | RennesA | 5-0 | 66 | – | 5.9 | ||
| 23.11.2024 | MontpellierH | 1-0 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | LyonA | 1-0 | 90 | 3 | 8.0 |
ŞUT68
GOL16
xG0.0
xG FARKI+16.0over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%53
- Serbest vuruş11%16
- Korner5%7
- Açık oyun5%7
- Penaltı4%6
- Kontra atak3%4
- Diğer4%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak61%90
- Sol ayak4%6
- Kafa3%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR68 şut
- 1-15' 10 %15
- 16-30' 11 %16
- 31-45' 9 %13
- 46-60' 11 %16
- 61-75' 9 %13
- 76-90+' 18 %26
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Dinamo Batumi
→
G. Bordeaux
€1.25m
Dinamo Batumi
→
G. Bordeaux
€1.25m
2023-06-30
G. Bordeaux
→
Dinamo Batumi
End of loan
G. Bordeaux
→
Dinamo Batumi
End of loan
2022-08-30
Dinamo Batumi
→
G. Bordeaux
loan transfer
Dinamo Batumi
→
G. Bordeaux
loan transfer
2022-04-13
Arsenal Tula
→
Dinamo Batumi
free transfer
Arsenal Tula
→
Dinamo Batumi
free transfer
2021-07-20
Rubin Kazan
→
Arsenal Tula
free transfer
Rubin Kazan
→
Arsenal Tula
free transfer
2021-06-30
Rotor Volgograd
→
Rubin Kazan
End of loan
Rotor Volgograd
→
Rubin Kazan
End of loan
2020-08-20
Rubin Kazan
→
Rotor Volgograd
loan transfer
Rubin Kazan
→
Rotor Volgograd
loan transfer
2019-07-01
FC Locomotive
→
Rubin Kazan
?
FC Locomotive
→
Rubin Kazan
?
2018-01-09
Dinamo Tbilisi
→
FC Locomotive
?
Dinamo Tbilisi
→
FC Locomotive
?
2017-09-25
Dinamo Academy
→
Dinamo Tbilisi
-
Dinamo Academy
→
Dinamo Tbilisi
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2123 dk
Öne çıkıyor: Dengeli hücum profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.3Ligue 2 2025
PERFORMANS83.02123 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
95.6
Baskıcı forvet
92.4
Pivot forvet
90.5
Bağlantı kuran forvet
44.8
Bitirici
42.1
Pivot forvet
41.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%97
Dakika
%91
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
83
76
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
7.16
7.2
99
Kilit pas / 90
1.65
1.6
100
Asist / 90
0.21
0.32
66
Pas hacmi / 90
40.15
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan Santos da SilvaGöztepe · 23
%95
11gol
4asist
72scout
€8.00M
Süper Lig
Daníel Tristan GuðjohnsenMalmo FF · 19
%86
5gol
4asist
81scout
Allsvenskan
Filip ThorvaldsenValerenga · 19
%85
5gol
2asist
78scout
Eliteserien
Isak BjerkeboSirius · 22
%84
7gol
3asist
74scout
Allsvenskan
Sergio CamelloRayo Vallecano · 24
%79
5gol
1asist
74scout
€2.00M
La Liga
Eric Maxim Choupo-MotingNew York Red Bulls · 36
%76
17gol
4asist
67scout
Major League Soccer
Ole Didrik BlombergBodo/Glimt · 25
%75
7gol
4asist
79scout
Eliteserien
Gerard MorenoVillarreal · 33
%60
10gol
0asist
62scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




