LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut52.87 / 90
Kilit pas31.72 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili52.87 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.872.69
Kilit pas
1.721.59
Başarılı dripling
0.570.86
Kazanılan ikili
2.874.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Ligue 22026 · Nantes · 3 maç
1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ligue 22017/2018 · France
🥈
Ligue 22024/2025 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
22
157
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%56
Faul24 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11121 yedek
2024/25
16
736
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas13
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan34%44
Müdahale10
Faul1114 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1197 yedek
G+A / 900.12
Kart31
2023/24
2
164
0
2
8.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%52
Müdahale4
Faul14 kazanılan
İlk 112
G+A / 901.1
2021/22
19
1.176
2
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas26
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan70%47
Müdahale24
Faul2323 kazanılan
İlk 11154 yedek
G+A / 900.31
Kart7
2020/21
34
2.089
4
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%44 isabet
Kilit pas24
Drible21%41 başarı
İkili kazanılan106%48
Müdahale40
Faul2937 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11277 yedek
G+A / 900.26
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 112635 yedek girdi
KART12
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-323%41
- 4-1-4-115%27
- 5-4-18%14
- 4-2-3-16%11
- 4-4-23%5
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Paris Saint GermainH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | MetzA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | LorientA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Le HavreH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | StrasbourgA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | LyonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | AngersH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | NantesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | ToulouseH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Le HavreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | AuxerreH | 1-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | LilleA | 4-2 | 60 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | RennesH | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | MonacoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | LorientH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | NiceA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | StrasbourgH | 2-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Stade Brestois 29A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | MetzH | 3-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 23.08.2025 | MarseilleA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | AngersA | 1-0 | 25↑ | 3 | 6.5 | ||
| 24.01.2025 | AuxerreA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | NantesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2025 | ReimsH | 3-1 | 74 | 3 | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | RennesA | 5-0 | 37 | 1 | 5.3 | ||
| 23.11.2024 | MontpellierH | 1-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | StrasbourgH | 2-0 | 34↑ | 2 | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | AngersA | 4-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2024 | LensH | 0-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | AuxerreH | 3-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | NantesA | 2-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2024 | NiceA | 8-0 | 71 | 3 | 6.6 | ||
| 13.09.2024 | LilleH | 1-0 | 68 | 1 | 5 | 6.6 | |
| 31.08.2024 | Stade Brestois 29A | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Le HavreH | 0-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | MonacoA | 1-0 | 68 | 2 | 7.5 | ||
| 02.06.2024 | MetzA | 2-2 | 79 | 3 | 7.5 | ||
| 30.05.2024 | MetzH | 2-1 | 85 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 03.04.2022 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.03.2022 | KortrijkA | 0-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.03.2022 | Seraing UnitedH | 0-1 | 77 | 2 | 7.0 | ||
| 06.03.2022 | CharleroiA | 0-0 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 27.02.2022 | GentH | 0-1 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 19.02.2022 | OostendeA | 1-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 13.02.2022 | GenkA | 2-0 | 70 | 3 | 6.6 | ||
| 05.02.2022 | Cercle BruggeH | 1-1 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.01.2022 | KV MechelenH | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 26.01.2022 | AS EupenA | 0-2 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 23.01.2022 | Club Brugge KVH | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.01.2022 | AnderlechtA | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2021 | StrasbourgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | MonacoH | 0-0 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 24.10.2021 | Estac TroyesH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2021 | Paris Saint GermainH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2021 | MetzA | 1-1 | 45 | 2 | 7.3 | ||
| 15.08.2021 | MontpellierH | 3-3 | 55 | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2021 | NiceA | 0-0 | 60 | – | 5.9 | ||
| 16.05.2021 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 56 | – | 6.5 |
ŞUT7
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%57
- Korner2%29
- Serbest vuruş1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 7 %100
AKSİYON HARİTASI64 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR64
- Pas46%72
- Faul6%9
- Top kazanma3%5
- İsabetsiz şut3%5
- Top teması2%3
- Uzaklaştırma1%2
- Top kaptırma1%2
- Bloke edilen pas1%2
- Kurtarılan şut1%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 93 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
3 maç
09.2021
Tendon sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 157 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.9Ligue 1 2025
PERFORMANS30.0157 dk
KARARVeri yetersiz38/100
ROL UYUMU2025
Numara 10
34.1
Derinden oyun kurucu
33.9
İleri sekiz
33.3
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%34
Dakika
%40
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%40
Dakika
%48
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.6
7.3
90
Kilit pas / 90
1.72
2.4
72
Performans skoru
30
76
40
Pas hacmi / 90
27.52
55
50
Başarılı drible / 90
0.57
2
28
Asist / 90
0
0.35
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Danijel AleksićYeni Çorumspor · 34
%95
2gol
2asist
54scout
€225K
1. Lig
Marco OlivieriCesena
%75
1gol
2asist
57scout
€300K
Serie B
Guélor KangaEsenler Erokspor · 35
%75
6gol
4asist
59scout
1. Lig
Killian CorredorSV Darmstadt 98 · 25
%74
5gol
3asist
64scout
€2.80M
2. Bundesliga
Hugo FélixTondela · 21
%73
0gol
0asist
59scout
Primeira Liga
Bilal BrahimiViborg · 25
%69
2gol
1asist
51scout
Superliga
ÊnioJuventude · 24
%61
3gol
0asist
53scout
Serie A
Gabriel CarabajalSarmiento Junin · 35
%60
2gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Paris FC
Standard Liège
Standard Liège
Without Club