BU SEZON0G · 2A
Asist20.31 / 90
Şut30.47 / 90
Kilit pas71.09 / 90
Başarılı dripling20.31 / 90
Kazanılan ikili284.37 / 90
Rating7.01
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.310.00
Şut
0.470.45
Kilit pas
1.090.45
Kazanılan ikili
4.374.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2015/2016 · Belgium
🏆
First Division A2014/2015 · Belgium
🥈
Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2015/2016 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2024/25
38
976
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan48%57
Müdahale18
Faul1412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111127 yedek
G+A / 900.18
Kart2
2023/24
32
1.846
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas11
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan68%45
Müdahale32
Faul2613 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112210 yedek
G+A / 900.05
Kart91
2022/23
24
1.982
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas23
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan78%45
Müdahale35
Faul2722 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11231 yedek
G+A / 900.05
2021/22
29
2.238
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas19
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan83%46
Müdahale28
Faul2627 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11263 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2020/21
37
3.325
0
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas25
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan157%55
Müdahale76
Faul3334 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.08
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL2
İLK 119642 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%37
- 4-3-331%30
- 4-1-4-110%10
- 3-4-2-18%8
- 3-5-28%8
- 4-4-27%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2025 | AntwerpA | 1-3 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | GentA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | GentH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AntwerpH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | GenkH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | KVC WesterloA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | FenerbahceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | CharleroiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | FenerbahceA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | AntwerpH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | PlzenA | 2-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | KortrijkA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | Club Brugge KVH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | GenkA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | St. TruidenA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2024 | Slavia PrahaA | 1-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.12.2024 | OH LeuvenA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | FC PortoH | 2-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 24.11.2024 | GentH | 6-0 | 45↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 10.11.2024 | Cercle BruggeA | 0-5 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Rīgas FSA | 1-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | KortrijkH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Club Brugge KVA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | LudogoretsH | 2-0 | 83 | 2 | 7.9 | ||
| 18.10.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Standard LiegeH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | Real SociedadA | 1-2 | 63 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | DenderA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | CharleroiH | 0-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 17.09.2024 | GenkH | 0-2 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | KVC WesterloH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | KV MechelenA | 1-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | RennesH | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 15.05.2024 | MarseilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2024 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | Clermont FootA | 4-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | MontpellierH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | StrasbourgA | 3-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | NiceH | 0-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | LyonA | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | MetzH | 2-1 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | Le HavreA | 1-2 | 66 | – | 6.2 | ||
| 18.02.2024 | LensH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | LorientA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.02.2024 | ToulouseH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | NantesH | 0-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | MonacoA | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2023 | Le HavreH | 1-0 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.12.2023 | LensA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | NiceA | 2-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2023 | StrasbourgH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | RennesA | 3-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2023 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 70 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2024 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-06-30
KV Oostende
→
KAA Gent
End of loan
KV Oostende
→
KAA Gent
End of loan
2013-07-01
KAA Gent
→
KV Oostende
loan transfer
KAA Gent
→
KV Oostende
loan transfer
2012-07-01
Dilbeek Sport
→
KAA Gent
?
Dilbeek Sport
→
KAA Gent
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
8 maç
11.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12023 · Reims
8sarı · 27 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




RSC Anderlecht