Juan
Brazil · Attacker

Juan

YAŞ23
BOY178
KİLO79
KULÜPGöztepe
LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.92 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.84 / 90
Kilit pas10.92 / 90
Başarılı dripling10.92 / 90
Kazanılan ikili43.67 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.920.32
Asist 0.000.21
Şut 1.841.64
Kilit pas 0.921.27
Başarılı dripling 0.921.11
Kazanılan ikili 3.674.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Süper Lig2025 · Göztepe · 32 maç 11gol8. 3asist30.
9. Süper Lig2026 · Göztepe · 3 maç 1gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Paulista A1None · Brazil
🏆 Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆 Copa do BrasilNone · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆 Paulista A12021 · Brazil
🥈 Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2022 · South America · 2nd Place
🥈 Paulista A12022 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
2021 0 2022 1 2023 2 2024 11 2025 15 2026 1
GolAsist
2026/27 3 98 1 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGöztepe 3 98 1 0 6.80
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%33
Faul1
Ofsayt2
İlk 1112 yedek
G+A / 900.92
Kart1
2025/26 32 2.582 11 4 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGöztepe 21 1.705 6 4 6.96
Süper LigGoztepe 11 877 5 0 6.97
Şut47%64 isabet
Kilit pas44
Drible32%48 başarı
İkili kazanılan147%38
Müdahale26
Faul4029 kazanılan
Ofsayt24
İlk 11302 yedek
G+A / 900.52
Kart61
2024/25 46 1.942 7 4 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGoztepe 26 1.660 7 3 6.89
Serie ASao Paulo 20 282 0 1 6.63
Şut33%42 isabet
Kilit pas37
Drible22%35 başarı
İkili kazanılan136%36
Müdahale35
Faul3723 kazanılan
Ofsayt28
İlk 112422 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2023/24 38 1.325 1 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 38 1.325 1 1 6.70
Şut15%60 isabet
Kilit pas20
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan86%44
Müdahale20
Faul2432 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111325 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2022/23 15 55 1 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 15 55 1 0 6.95
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan3%30
Faul21 kazanılan
Ofsayt3
G+A / 901.64
2021/22 9 132 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 9 132 0 0 6.40
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan9%38
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1118 yedek
TOPLAM GOL233 penaltı
İLK 115733 yedek girdi
KART8
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 1-15'
  • 1-15' 7 %30
  • 16-30' 4 %17
  • 31-45' 4 %17
  • 46-60' 5 %22
  • 61-75' 1 %4
  • 76-90+' 2 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 58 4-2-3-1 — 16 3-4-2-1 — 6 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 4-4-1-1 — 2 87 maç
  • 3-4-1-258%67
  • 4-2-3-116%18
  • 3-4-2-16%7
  • 5-3-23%3
  • 3-5-22%2
  • 4-4-1-12%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 GalatasarayA 3-2 25 1 1 7.1
23.08.2026 Gençlerbirliği S.K.H 0-1 41 6.7
17.08.2026 SamsunsporA 3-3 32 1 6.6
16.05.2026 SamsunsporA 3-0 93 6.6
09.05.2026 Gazişehir GaziantepH 2-1 89 2 7.2
02.05.2026 TrabzonsporA 1-1 88 1 5 7.0
25.04.2026 AntalyasporH 2-0 84 1 3 6.9
18.04.2026 KocaelisporA 1-1 78 5.5
12.04.2026 KasimpasaH 3-3 92 1 1 1 8.5
08.04.2026 GalatasarayH 1-3 86 1 2 8.2
04.04.2026 GenclerbirligiA 0-2 20 6.7
14.03.2026 AlanyasporH 2-2 86 1 2 6.9
07.03.2026 Istanbul BasaksehirA 2-1 86 7 7.7
28.02.2026 EyüpsporH 0-0 90 6.7
22.02.2026 BesiktasA 4-0 79 1 6.3
08.02.2026 KonyasporA 0-0 74 5.9
31.01.2026 Fatih KaragümrükH 2-1 87 7.0
25.01.2026 FenerbahceA 1-1 27 6.6
19.01.2026 RizesporH 3-1 85 1 1 7.2
21.12.2025 SamsunsporH 2-0 94 2 8.0
14.12.2025 Gazişehir GaziantepA 0-1 88 2 6.6
07.12.2025 TrabzonsporH 1-2 100 7.2
30.11.2025 AntalyasporA 1-2 89 1 5 7.5
23.11.2025 KocaelisporH 0-0 90 6.0
08.11.2025 KasimpasaA 0-2 89 2 2 9.3
01.11.2025 GenclerbirligiH 1-0 82 1 3 7.2
26.10.2025 GalatasarayA 3-1 90 7.2
19.10.2025 AlanyasporA 1-0 81 3 6.3
05.10.2025 Istanbul BasaksehirH 1-0 69 1 2 6.6
27.09.2025 EyüpsporA 0-0 86 6.3
19.09.2025 BesiktasH 3-0 67 1 1 7.5
14.09.2025 KayserisporA 1-1 90 6.2
29.08.2025 KonyasporH 1-1 80 4 8.0
16.08.2025 FenerbahceH 0-0 61 5.6
10.08.2025 RizesporA 0-3 82 1 6.5
12.04.2025 KonyasporA 1-0 7
07.04.2025 Gazişehir GaziantepH 1-1 90 1 6.9
29.03.2025 TrabzonsporA 1-1 66 1 6.6
16.03.2025 EyüpsporH 1-1 83 1 7.2
09.03.2025 SivassporA 3-1 85 1 6.6
03.03.2025 SamsunsporH 2-2 57 1 4 7.5
23.02.2025 KayserisporA 1-0 27 6.9
02.02.2025 AlanyasporH 0-1 90 3 6.0
26.01.2025 FenerbahceA 3-2 77 1 2 7.2
19.01.2025 AntalyasporH 1-0 89 1 5 7.7
13.01.2025 KasimpasaH 5-0 76 1 1 7.3
04.01.2025 GalatasarayA 2-1 21 6.3
15.12.2024 HataysporA 1-1 76 6.3
07.12.2024 Adana DemirsporH 3-1 63 1 3 6.6
30.11.2024 Istanbul BasaksehirA 4-1 70 6.6
24.11.2024 BesiktasA 2-4 72 6.3
10.11.2024 KonyasporH 2-0 28 1 7.9
01.11.2024 Gazişehir GaziantepA 2-1 90 3 6.9
26.10.2024 TrabzonsporH 2-1 70 1 7.2
19.10.2024 EyüpsporA 1-0 70 6.9
05.10.2024 SivassporH 3-2 73 1 6.7
28.09.2024 SamsunsporA 4-3 77 1 1 7.2
23.09.2024 KayserisporH 3-0 65 1 2 7.3
31.08.2024 BB BodrumsporH 2-0 73 6.3
23.08.2024 AlanyasporA 1-1 31 1 7.0
ŞUT63
GOL12
xG11.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%19.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.207 32' · xG 0.085 · GOL 13' · xG 0.071 12' · xG 0.222 11' · xG 0.14 77' · xG 0.062 61' · xG 0.057 53' · xG 0.448 42' · xG 0.064 81' · xG 0.074 74' · xG 0.032 50' · xG 0.134 · GOL 24' · xG 0.137 · GOL 67' · xG 0.038 1' · xG 0.769 · GOL 1' · xG 0.346 7' · xG 0.907 · GOL 7' · xG 0.788 68' · xG 0.212 48' · xG 0.027 61' · xG 0.621 48' · xG 0.095 46' · xG 0.021 45' · xG 0.112 45' · xG 0.084 28' · xG 0.015 19' · xG 0.119 18' · xG 0.029 6' · xG 0.03 82' · xG 0.253 39' · xG 0.056 20' · xG 0.021 76' · xG 0.249 76' · xG 0.037 55' · xG 0.854 · GOL 52' · xG 0.133 · GOL 4' · xG 0.035 65' · xG 0.036 52' · xG 0.042 · GOL 52' · xG 0.014 49' · xG 0.077 12' · xG 0.031 43' · xG 0.028 · GOL 26' · xG 0.788 53' · xG 0.027 44' · xG 0.135 27' · xG 0.099 79' · xG 0.287 66' · xG 0.134 63' · xG 0.028 57' · xG 0.055 45' · xG 0.172 · GOL 40' · xG 0.099 4' · xG 0.632 · GOL 39' · xG 0.098 70' · xG 0.185 66' · xG 0.285 51' · xG 0.069 40' · xG 0.047 11' · xG 0.025 79' · xG 0.53 90' · xG 0.017 65' · xG 0.115 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 25 (%40) Kontra atak — 10 (%16) Açık oyun — 9 (%14) Taç sonrası — 9 (%14) Duran top — 7 (%11) Penaltı — 2 (%3) Diğer — 1 (%2) 63 şut
  • Asist sonrası25%40
  • Kontra atak10%16
  • Açık oyun9%14
  • Taç sonrası9%14
  • Duran top7%11
  • Penaltı2%3
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 35 (%56) Sol ayak — 18 (%29) Kafa — 10 (%16) 63 şut
  • Sağ ayak35%56
  • Sol ayak18%29
  • Kafa10%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR63 şut
1-15' — 12 16-30' — 7 31-45' — 12 46-60' — 13 61-75' — 11 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 46-60'
  • 1-15' 12 %19
  • 16-30' 7 %11
  • 31-45' 12 %19
  • 46-60' 13 %21
  • 61-75' 11 %17
  • 76-90+' 8 %13
AKSİYON HARİTASI1278 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 16 16 16 17 17 17 19 22 22 24 26 27 28 29 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 10 11 11 12 14 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %70 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 9 9 10 10 11 12 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1278
Pas 427 Pas — 427 (%37) Hava topu 212 Hava topu — 212 (%18) Top teması 144 Top teması — 144 (%12) Çalım 88 Çalım — 88 (%8) Top… 70 Top kazanma — 70 (%6) Faul 70 Faul — 70 (%6) Top kap… 53 Top kaptırma — 53 (%5) Ofsayt — 31 (%3) Kurtarılan şut — 31 (%3) İsabetsiz şut — 29 (%3)
  • Pas427%37
  • Hava topu212%18
  • Top teması144%12
  • Çalım88%8
  • Top kazanma70%6
  • Faul70%6
  • Top kaptırma53%5
  • Ofsayt31%3
  • Kurtarılan şut31%3
  • İsabetsiz şut29%3
PİYASA DEĞERİ€8.00M+220.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 143 maç
Göztepe 61maç 2024–2026
Sao Paulo 82maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-16 Southampton Göztepe loan transfer
2024-08-15 São Paulo Southampton €900k
2022-01-01 São Paulo U20 São Paulo -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
05.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 3 maç
05.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
04.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
CSKA Moskova GÜÇLÜ %86 2026-07-29
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Süper Lig2026 · Göztepe 1sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2582 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.3Süper Lig 2025
PERFORMANS65.32582 dk
KARARİzlemeye değer64/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 85.5
Baskıcı forvet 85.5
İçe kat eden kanat 82.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %81
Dakika %99
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %83
Dakika %97
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 65.3 76 86
Ortalama rating 6.97 7.2 97
Kilit pas / 90 1.53 1.6 96
Gol / 90 0.38 0.38 100
Asist / 90 0.14 0.32 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam