Miguel de la Fuente
Spain · Attacker

Miguel de la Fuente

YAŞ26
BOY180 cm
KİLO77 kg
KULÜPAlmeria
DOĞUM YERİTudela de Duero
LİGSegunda División
BU SEZON7G · 5A
Gol50.24 / 90
Asist50.24 / 90
Şut331.62 / 90
Kilit pas281.37 / 90
Başarılı dripling200.98 / 90
Kazanılan ikili1095.34 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
Gol — %44 (0.24) Şut — %65 (1.9) Asist — %79 (0.17) Kilit pas — %68 (1.20) Drible — %41 (0.79) İkili mücadele — %31 (%41) 55 ORT. % 44 65 79 68 41 31
  • Gol 0.24 %44
  • Şut 1.9 %65
  • Asist 0.17 %79
  • Kilit pas 1.20 %68
  • Drible 0.79 %41
  • İkili mücadele %41 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2622 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Segunda División2023/2024 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2021 2 2023 0 2024 4 2025 12
GolAsist
2025/26 43 2.622 7 5 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónAlmeria 25 1.837 5 5 6.86
Segunda DivisiónLeganes 18 785 2 0 6.58
Şut56%57 isabet
Kilit pas35
Drible23%34 başarı
İkili kazanılan159%41
Müdahale22
Faul5671 kazanılan
Ofsayt15
İlk 113112 yedek
G+A / 900.41
Kart10
2024/25 37 1.742 1 3 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaLeganes 37 1.742 1 3 6.48
Şut27%59 isabet
Kilit pas7
Drible8%24 başarı
İkili kazanılan83%31
Müdahale16
Faul2330 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 111720 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2023/24 3 85 0 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 3 85 0 0 6.43
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan4%33
Faul23 kazanılan
İlk 1112 yedek
2021/22 35 867 1 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 35 867 1 1 6.58
Şut15%27 isabet
Kilit pas5
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan54%36
Müdahale7
Faul1920 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111025 yedek
G+A / 900.21
Kart2
TOPLAM GOL64 penaltı
İLK 113152 yedek girdi
KART7
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 26 4-4-2 — 16 5-4-1 — 12 4-1-4-1 — 8 4-3-3 — 5 3-4-2-1 — 4 71 maç
  • 4-2-3-126%37
  • 4-4-216%23
  • 5-4-112%17
  • 4-1-4-18%11
  • 4-3-35%7
  • 3-4-2-14%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.06.2026 MalagaH 1-2 73 1 6.3
14.06.2026 MalagaA 0-0 68 1 6.9
09.06.2026 CastellónH 3-2 91 1 2 6.7
06.06.2026 CastellónA 1-1 62 1 6.3
31.05.2026 ValladolidH 1-0 87 3 6.2
24.05.2026 Sporting GijonA 3-1 90 1 1 6.7
16.05.2026 Las PalmasH 1-2 75 6.9
09.05.2026 BurgosA 0-0 80 3 6.2
04.05.2026 MirandesH 4-2 87 1 7.5
26.04.2026 Granada CFA 2-4 80 1 2 7.2
19.04.2026 MalagaH 3-2 78 1 2 7.7
12.04.2026 Racing SantanderA 5-1 71 2 6.9
05.04.2026 LeganesH 2-1 78 2 6.5
02.04.2026 CastellónA 2-0 45 6.3
29.03.2026 Real Sociedad IIH 5-1 76 1 2 7.7
20.03.2026 HuescaA 1-3 71 1 6.9
14.03.2026 ZaragozaA 2-0 90 1 6.3
09.03.2026 Cultural LeonesaH 3-0 80 6.5
27.02.2026 AlbaceteA 1-1 65 1 6.2
21.02.2026 CordobaH 2-1 84 1 1 1 8.6
13.02.2026 FC AndorraH 3-2 79 1 1 2 8.6
08.02.2026 CadizA 1-2 75 1 1 6.3
01.02.2026 AD Ceuta FCH 4-2 66 1 6.6
25.01.2026 EibarA 1-0 66 2 6.7
17.01.2026 Deportivo La CorunaH 1-2 20 6.7
11.01.2026 ValladolidH 3-0
20.12.2025 Sporting GijonH 0-1 10 1 6.3
13.12.2025 Racing SantanderA 1-1 13 6.7
07.12.2025 CordobaH 0-0 20 1 6.6
30.11.2025 ZaragozaA 3-2
22.11.2025 AlmeriaH 0-3 33 2 6.7
01.11.2025 BurgosH 1-2 45 1 6.3
25.10.2025 EibarA 0-0 12 6.3
19.10.2025 MalagaH 2-0 58 6.3
11.10.2025 MirandesA 0-0 64 2 6.9
04.10.2025 FC AndorraA 1-2 22 1 6.2
29.09.2025 CastellónH 0-1 90 3 6.2
20.09.2025 Las PalmasH 0-1 65 2 6.3
14.09.2025 Granada CFA 0-2 26 6.5
07.09.2025 Cultural LeonesaA 0-0 90 1 6.5
01.09.2025 Deportivo La CorunaH 2-2 78 1 5 7.5
22.08.2025 CadizH 1-1 86 3 6.6
17.08.2025 HuescaA 1-1 73 1 1 7.3
24.05.2025 ValladolidH 3-0 15 6.3
18.05.2025 Las PalmasA 0-1 8 6.2
14.05.2025 VillarrealA 3-0 27 6.3
11.05.2025 EspanyolH 3-2 10 6.3
24.04.2025 GironaH 1-1
19.04.2025 MallorcaA 0-0 14 2 6.9
12.04.2025 BarcelonaH 0-1
07.04.2025 OsasunaH 1-1 30 1 6.5
29.03.2025 Real MadridA 3-2 12 6.5
16.03.2025 Real BetisH 2-3 30 1 6.0
08.03.2025 Celta VigoA 2-1 23 2 6.9
02.03.2025 GetafeH 1-0 77 6.5
23.02.2025 Real SociedadA 3-0 37 1 6.6
15.02.2025 AlavesH 3-3 18 6.3
09.02.2025 ValenciaA 2-0 73 6.7
31.01.2025 Rayo VallecanoH 0-1 9 1 5.9
26.01.2025 Athletic ClubA 0-0 82 1 6.6
ŞUT67
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 86' · xG 0.0 79' · xG 0.0 16' · xG 0.0 68' · xG 0.0 · GOL 30' · xG 0.0 33' · xG 0.0 14' · xG 0.0 35' · xG 0.0 26' · xG 0.0 12' · xG 0.0 32' · xG 0.0 8' · xG 0.0 71' · xG 0.0 54' · xG 0.0 54' · xG 0.0 54' · xG 0.0 27' · xG 0.0 4' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 40' · xG 0.0 27' · xG 0.0 76' · xG 0.0 90' · xG 0.0 26' · xG 0.0 66' · xG 0.0 18' · xG 0.0 27' · xG 0.0 · GOL 10' · xG 0.0 23' · xG 0.0 14' · xG 0.0 12' · xG 0.0 36' · xG 0.0 35' · xG 0.0 33' · xG 0.0 58' · xG 0.0 · GOL 1' · xG 0.0 63' · xG 0.0 58' · xG 0.0 7' · xG 0.0 84' · xG 0.0 70' · xG 0.0 62' · xG 0.0 87' · xG 0.0 90' · xG 0.0 78' · xG 0.0 39' · xG 0.0 23' · xG 0.0 9' · xG 0.0 85' · xG 0.0 43' · xG 0.0 1' · xG 0.0 45' · xG 0.0 40' · xG 0.0 77' · xG 0.0 47' · xG 0.0 45' · xG 0.0 38' · xG 0.0 9' · xG 0.0 1' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.0 8' · xG 0.0 50' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 26' · xG 0.0 23' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 35 (%52) Kontra atak — 15 (%22) Açık oyun — 10 (%15) Korner — 4 (%6) Duran top — 3 (%4) 67 şut
  • Asist sonrası35%52
  • Kontra atak15%22
  • Açık oyun10%15
  • Korner4%6
  • Duran top3%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 41 (%61) Sol ayak — 15 (%22) Kafa — 11 (%16) 67 şut
  • Sağ ayak41%61
  • Sol ayak15%22
  • Kafa11%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR67 şut
1-15' — 14 16-30' — 12 31-45' — 15 46-60' — 9 61-75' — 7 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 31-45'
  • 1-15' 14 %21
  • 16-30' 12 %18
  • 31-45' 15 %22
  • 46-60' 9 %13
  • 61-75' 7 %10
  • 76-90+' 10 %15
PİYASA DEĞERİ€3.00M+150.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 118 maç
Leganes 55maç 2024–2025
Almeria 25maç 2025
Alaves 38maç 2021–2023
Real Valladolid II 2016–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Leganes Almeria
2026-06-30 UD Almería CD Leganés Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Almeria Leganes
2024-07-01 Alaves Leganes € 2M
2023-09-01 Alaves Leganes
2023-07-01 Villarreal CF B Levante free transfer
2021-08-23 Valladolid Alaves
2020-10-01 Valladolid Leganes
2020-09-12 RM Castilla Villarreal CF B free transfer
2018-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2017-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2016-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2015-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
2007-07-01 Unión Collado R.Madrid Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1764 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.4Segunda División 2025
PERFORMANS64.31764 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 86.2
Baskıcı forvet 84.0
Çizgi kanadı 81.2
Bitirici 67.5
Pivot forvet 63.7
İçe kat eden kanat 61.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %81
Dakika %79
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %82
Dakika %90
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 64.3 76 85
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Asist / 90 0.26 0.32 81
Kilit pas / 90 1.43 1.6 89
Gol / 90 0.26 0.38 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam