Dennis Appiah
France · Defender

Dennis Appiah

YAŞ33
BOY179
KİLO68
DOĞUM YERİToulouse
LİGLigue 2
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut50.52 / 90
Kilit pas40.42 / 90
Başarılı dripling40.42 / 90
Kazanılan ikili515.31 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.423.66
Kazanılan ikili 5.310.73
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2021/2022 · France
🏆 Super Cup2017/2018 · Belgium
🏆 First Division A2016/2017 · Belgium
🏆 Ligue 22012/2013 · France
🥈 Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2021 0 2022 0 2023 0 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 31 988 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Saint Etienne 28 865 0 0 6.65
Ligue 1Saint Etienne 3 123 0 0 6.95
Şut5%40 isabet
Kilit pas9
Drible4%21 başarı
İkili kazanılan52%43
Müdahale26
Faul155 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111120 yedek
Kart1
2024/25 31 2.124 0 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 31 2.124 0 1 6.66
Şut4%50 isabet
Kilit pas13
Drible20%48 başarı
İkili kazanılan127%48
Müdahale71
Faul379 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11229 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2023/24 2 138 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 2 138 0 0 7.00
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan12%57
Müdahale2
Faul31 kazanılan
İlk 1111 yedek
2022/23 21 1.084 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 15 795 0 0 6.39
UEFA Europa LeagueNantes 6 289 0 0 6.68
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan61%41
Müdahale31
Faul213 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111110 yedek
Kart1
2021/22 36 2.093 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 36 2.093 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas3
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan104%47
Müdahale56
Faul394 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112214 yedek
Kart4
2020/21 37 1.732 0 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 37 1.732 0 2 6.75
Şut5
Kilit pas16
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan110%52
Müdahale61
Faul193 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111918 yedek
G+A / 900.1
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 116635 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 28 4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 10 4-1-4-1 — 8 3-5-2 — 6 5-3-2 — 6 83 maç
  • 4-3-328%34
  • 4-2-3-125%30
  • 4-4-210%12
  • 4-1-4-18%10
  • 3-5-26%7
  • 5-3-26%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 M. SimonM. Simon 1 L. BlasL. Blas 1 L. StassinL. Stassin Appiah 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.05.2026 NiceA 4-1 63 7.7
26.05.2026 NiceH 0-0 60 6.2
15.05.2026 RodezH 0-0
09.05.2026 AmiensH 5-0 90 7.7
02.05.2026 RodezA 2-1 90 1 6.6
25.04.2026 Estac TroyesH 0-3
18.04.2026 BastiaA 2-0
11.04.2026 DunkerqueH 2-1 9 6.6
04.04.2026 NancyA 1-1 45 1 6.7
21.03.2026 AnnecyH 4-0 79 1 6.9
14.03.2026 GrenobleA 0-0 10 6.6
07.03.2026 RED Star FC 93H 2-0 1
28.02.2026 PAUA 0-3
21.02.2026 LavalH 2-1
14.02.2026 GuingampA 1-2
07.02.2026 MontpellierH 1-0
31.01.2026 BoulogneH 0-1 16 6.7
17.01.2026 Clermont FootH 1-0 8 6.7
03.01.2026 Le MansA 0-0 90 6.9
13.12.2025 BastiaH 2-2 60 6.0
06.12.2025 DunkerqueA 1-0 90 1 6.9
22.11.2025 NancyH 2-1
08.11.2025 Estac TroyesA 2-3 90 6.0
01.11.2025 RED Star FC 93A 2-1
28.10.2025 PAUH 6-0 18 6.6
25.10.2025 AnnecyA 4-0
04.10.2025 MontpellierA 0-2 45 6.9
23.09.2025 AmiensA 0-1
20.09.2025 ReimsH 3-2
16.08.2025 RodezH 4-0 34 6.6
09.08.2025 LavalA 3-3 90 1 6.0
17.05.2025 ToulouseH 2-3 90 7.2
10.05.2025 ReimsA 0-2 90 7.3
03.05.2025 MonacoH 1-3 89 6.2
26.04.2025 StrasbourgA 3-1 90 1 6.9
20.04.2025 LyonH 2-1 90 1 6.9
13.04.2025 Stade Brestois 29H 3-3 90 6.3
06.04.2025 LensA 1-0
29.03.2025 Paris Saint GermainH 1-6 1
16.03.2025 MontpellierA 0-2
09.03.2025 Le HavreA 1-1 1
01.03.2025 NiceH 1-3 28 6.7
08.02.2025 RennesH 0-2 89 1 6.9
01.02.2025 LilleA 4-1 90 6.2
24.01.2025 AuxerreA 1-1 90 6.6
19.01.2025 NantesH 1-1 90 6.5
12.01.2025 Paris Saint GermainA 2-1 90 6.7
04.01.2025 ReimsH 3-1 90 7.2
13.12.2024 ToulouseA 2-1 90 1 6.3
08.12.2024 MarseilleH 0-2 90 6.6
30.11.2024 RennesA 5-0 90 6.3
23.11.2024 MontpellierH 1-0 90 7.0
10.11.2024 LyonA 1-0 12 6.6
02.11.2024 StrasbourgH 2-0 28 7.2
26.10.2024 AngersA 4-2 90 6.3
19.10.2024 LensH 0-2 90 1 6.5
05.10.2024 AuxerreH 3-1 90 6.9
29.09.2024 NantesA 2-2 90 7.3
20.09.2024 NiceA 8-0 90 5.2
13.09.2024 LilleH 1-0 90 7.3
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 32' · xG 0.0 7' · xG 0.0 38' · xG 0.0 20' · xG 0.0 10' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%67) Açık oyun — 2 (%33) 6 şut
  • Asist sonrası4%67
  • Açık oyun2%33
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Sol ayak — 2 (%33) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Sol ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 158 maç
Saint Etienne 64maç 2023–2025
Nantes 94maç 2020–2022
Anderlecht 2016–2018
Caen 2013–2015
Monaco 2010–2012
France U19 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-19 Saint Etienne Caen
2026-06-29 Saint Etienne Appiah Dennis
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
09.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 865 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9Ligue 2 2025
PERFORMANS63.7865 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 72.5
Agresif stoper 70.3
Ayağı iyi stoper 69.0
Agresif stoper 38.0
Ayağı iyi stoper 35.4
Klasik stoper 34.6
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %70
Dakika %32
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %72
Dakika %69
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.6 3 87
Performans skoru 63.7 74 86
Pas hacmi / 90 44.64 42 100
Dakika güvenliği 55.3 80 69
İkili mücadele kazanma 44.74 58 77
Pas arası / 90 1.25 1.9 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam