Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.73 / 90
Kilit pas10.73 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili96.59 / 90
Rating6.82
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.730.29
Kilit pas
0.730.29
Başarılı dripling
0.000.43
Kazanılan ikili
6.595.19
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
5
123
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan9%53
Müdahale5
İlk 1123 yedek
2025/26
29
624
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale21
Faul103 kazanılan
İlk 11524 yedek
2024/25
35
945
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan39%48
Müdahale20
Faul96 kazanılan
İlk 111025 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111652 yedek girdi
KART2
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%50
- 3-4-310%17
- 3-4-1-27%12
- 3-4-2-16%10
- 3-5-24%7
- 3-1-4-23%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Standard LiegeA | 1-0 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | St. TruidenH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | GenkH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | KortrijkA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | SK BeverenH | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | KVC WesterloH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2026 | GenkA | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2026 | OH LeuvenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | CharleroiA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | GenkH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | OH LeuvenA | 1-0 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Standard LiegeH | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | St. TruidenH | 1-0 | 85 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 93 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | KVC WesterloH | 0-2 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | KV MechelenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Cercle BruggeA | 0-4 | 3↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | DenderA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | Zulte WaregemH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | AnderlechtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | GentA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | GenkH | 3-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | Club Brugge KVA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | DenderH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 68↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Zulte WaregemA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | AnderlechtA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | KV MechelenH | 2-1 | 46↑ | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | CharleroiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | OH LeuvenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | GenkA | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 25.07.2025 | Union St. GilloiseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2025 | CharleroiH | 1-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Club Brugge KVA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 45 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | GentA | 0-3 | 76 | – | 6.9 | ||
| 01.05.2025 | AnderlechtH | 1-3 | 62 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | GenkA | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | GenkH | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | AnderlechtA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | GentH | 0-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Club Brugge KVH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Union St. GilloiseA | 5-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Standard LiegeA | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | GentH | 0-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | Cercle BruggeA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | KortrijkH | 2-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | AnderlechtA | 2-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Club Brugge KVH | 2-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | St. TruidenA | 1-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | KVC WesterloH | 3-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | GenkH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | DenderA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | CharleroiH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Union St. GilloiseA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%67
- Asist sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 69 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-01
Young Reds
→
Royal Antwerp
-
Young Reds
→
Royal Antwerp
-
2024-07-01
Antwerp U18
→
Young Reds
-
Antwerp U18
→
Young Reds
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 624 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS61.7624 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
64.7
Defansif bek
61.6
Ayağı iyi stoper
55.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%56
Dakika
%46
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%68
Dakika
%62
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.03
3
100
Ortalama rating
6.63
7.1
93
Performans skoru
61.7
74
83
Pas arası / 90
1.15
2.2
52
İkili mücadele kazanma
48.65
62
78
Dakika güvenliği
23.2
78
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pau NavarroVillarreal · 20
%95
0gol
0asist
78scout
La Liga
Sigge JanssonBK Hacken · 20
%78
0gol
0asist
67scout
Allsvenskan
Dennis AppiahSaint Etienne · 33
%77
0gol
0asist
60scout
€800K
Ligue 2
Fausto GrilloBelgrano Cordoba · 32
%76
0gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Hevertton SantosGIL Vicente · 24
%75
0gol
1asist
61scout
Primeira Liga
Jonas MortensenRosenborg · 24
%73
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Hakon SjatilValerenga · 23
%60
0gol
0asist
71scout
Eliteserien
Cheick Mamadou DiabateWolfsberger AC · 21
%60
0gol
0asist
80scout
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
