H. Sjåtil
Norway · Defender

H. Sjåtil

YAŞ23
KULÜPValerenga
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.09 / 90
Kilit pas50.45 / 90
Başarılı dripling50.45 / 90
Kazanılan ikili433.87 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
Müdahale — %95 (2.97) Pas arası — %1 (0.27) Blok — %33 (0.36) İkili mücadele — %51 (%56) Pas isabeti — %67 (%86) Faul (az iyi) — %12 (1.35) 43 ORT. % 95 1 33 51 67 12
  • Müdahale 2.97 %95
  • Pas arası 0.27 %1
  • Blok 0.36 %33
  • İkili mücadele %56 %51
  • Pas isabeti %86 %67
  • Faul (az iyi) 1.35 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 999 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 18 999 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienValerenga 18 999 0 0 6.54
Şut1
Kilit pas5
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan43%56
Müdahale33
Faul152 kazanılan
İlk 11117 yedek
Kart2
2025/26 29 1.282 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienValerenga 29 1.282 0 0 6.55
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan62%52
Müdahale43
Faul269 kazanılan
İlk 111316 yedek
Kart3
2024/25 30 2.086 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKristiansund BK 30 2.086 0 0 6.67
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible19%40 başarı
İkili kazanılan116%54
Müdahale70
Faul2918 kazanılan
İlk 11246 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 113827 yedek girdi
KART5
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 19 4-3-3 — 19 4-4-2 — 13 5-3-2 — 6 4-5-1 — 4 5-4-1 — 3 64 maç
  • 4-1-4-119%30
  • 4-3-319%30
  • 4-4-213%20
  • 5-3-26%9
  • 4-5-14%6
  • 5-4-13%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 MoldeH 3-4 89 5.6
16.08.2026 AalesundA 5-5 41 6.3
08.08.2026 Bodo/GlimtH 1-2 8 6.6
31.07.2026 Ham-KamH 0-3 9 6.2
26.07.2026 BrannA 2-3 26 6.2
16.07.2026 AalesundH 6-1
11.07.2026 TromsoA 4-0 82 5.3
29.05.2026 Kristiansund BKH 3-1 90 7.0
25.05.2026 StartA 2-0 69 6.7
16.05.2026 Sarpsborg 08 FFH 3-2 45 7.0
08.05.2026 Ham-KamA 1-0
03.05.2026 KFUM OsloH 2-2 74 6.5
26.04.2026 MoldeA 5-1 69 5.7
19.04.2026 LillestromH 0-2 80 7.2
12.04.2026 FredrikstadA 1-1 90 7.2
06.04.2026 VikingH 0-1 73 6.5
22.03.2026 RosenborgA 0-2 90 1 7.5
15.03.2026 SandefjordH 1-0 64 7.2
30.11.2025 VikingA 5-1 66 5.7
09.11.2025 RosenborgA 1-0 19 6.9
01.11.2025 Bodo/GlimtH 3-1
26.10.2025 StromsgodsetH 2-1
19.10.2025 Ham-KamA 2-1
04.10.2025 TromsoH 1-0 19 6.5
28.09.2025 MoldeA 4-1
20.09.2025 KFUM OsloH 1-1
13.09.2025 BrannA 3-2 29 1 6.5
30.08.2025 BryneH 3-2 8 1 6.7
24.08.2025 HaugesundA 2-3
17.08.2025 Sarpsborg 08 FFH 4-0 20 6.7
03.08.2025 SandefjordH 2-1 12 4.9
26.07.2025 Bodo/GlimtA 7-2 90 5.9
20.07.2025 HaugesundH 3-0 19 6.9
13.07.2025 BryneA 1-0 90 6.2
05.07.2025 FredrikstadH 1-1 71 6.3
29.06.2025 StromsgodsetA 0-2 90 7.2
22.06.2025 MoldeH 2-3 87 6.7
31.05.2025 TromsoA 2-1 58 6.3
26.05.2025 KFUM OsloA 0-1 8 6.5
16.05.2025 Ham-KamH 1-1
11.05.2025 SandefjordA 2-1 60 6.5
03.05.2025 BrannH 2-4 90 1 6.3
27.04.2025 Kristiansund BKA 0-2 89 7.3
21.04.2025 RosenborgH 0-2 90 6.9
09.04.2025 FredrikstadA 2-0 87 6.6
06.04.2025 Sarpsborg 08 FFA 1-1 90 7.6
30.03.2025 VikingH 3-1 90 6.9
01.12.2024 RosenborgH 0-4 90 6.5
23.11.2024 KFUM OsloA 1-2 90 6.9
10.11.2024 VikingH 0-1 90 6.7
03.11.2024 FredrikstadA 1-1 90 1 6.6
27.10.2024 Ham-KamA 1-0 90 7.0
20.10.2024 StromsgodsetH 0-0 90 1 6.9
05.10.2024 SandefjordH 2-1 90 6.6
29.09.2024 Bodo/GlimtA 4-0 90 5.9
22.09.2024 ODD BallklubbH 0-0 90 7.2
18.09.2024 MoldeH 0-4 76 5.9
15.09.2024 Sarpsborg 08 FFA 0-2 90 6.9
01.09.2024 HaugesundH 2-2 80 6.9
25.08.2024 SandefjordA 1-0 90 6.6
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
86' · xG 0.019 90' · xG 0.041 21' · xG 0.029 90' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%75) Açık oyun — 1 (%25) 4 şut
  • Asist sonrası3%75
  • Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sağ ayak3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %75
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 77 maç
Valerenga 47maç 2025–2026
Kristiansund BK 30maç 2024
Asane 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-28 Kristiansund BK Vålerenga €430k
2024-01-31 Åsane Kristiansund BK €100k
2022-08-22 Lyn Åsane ?
2021-01-01 Lyn FK II Lyn -
2019-01-01 Lyn FK Yth. Lyn FK II -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 744 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Eliteserien 2026
PERFORMANS62.1744 dk
KARARİzlemeye değer62/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.7
ROL UYUMU2026
Defansif bek 64.4
Agresif stoper 62.7
Klasik stoper 58.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %59
Dakika %74
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %67
Dakika %66
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.15 3 100
Performans skoru 62.1 74 84
Pas hacmi / 90 38.1 42 91
İkili mücadele kazanma 57.14 58 98
Dakika güvenliği 39.2 80 49
Blok / 90 0.48 1 48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.7.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam