Aimen Moueffek
France · Midfielder

Aimen Moueffek

YAŞ24
BOY179
KİLO71
DOĞUM YERİIsère
LİGLigue 1
BU SEZON1G · 2A
Gol10.07 / 90
Asist20.14 / 90
Şut100.68 / 90
Kilit pas120.81 / 90
Başarılı dripling231.55 / 90
Kazanılan ikili805.40 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %35 (0.81) Asist — %71 (0.14) Drible — %94 (1.55) Pas isabeti — %88 (%88) Top kapma — %5 (1.22) İkili mücadele — %9 (%39) 50 ORT. % 35 71 94 88 5 9
  • Kilit pas 0.81 %35
  • Asist 0.14 %71
  • Drible 1.55 %94
  • Pas isabeti %88 %88
  • Top kapma 1.22 %5
  • İkili mücadele %39 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1333 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Coupe de France2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2023 1 2024 1 2025 3
GolAsist
2025/26 33 1.394 1 2 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Saint Etienne 30 1.333 1 2 6.53
Ligue 1Saint Etienne 3 61 0 0 6.25
Şut11%64 isabet
Kilit pas12
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan81%38
Müdahale15
Faul2634 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111617 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2024/25 24 1.042 0 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 24 1.042 0 1 6.65
Şut8%25 isabet
Kilit pas10
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan47%38
Müdahale20
Faul207 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111311 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24 2 137 0 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 2 137 0 1 6.60
Şut2
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan7%32
Müdahale1
Faul4
Ofsayt1
İlk 112
G+A / 900.66
2021/22 18 483 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 18 483 0 0 6.55
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan35%46
Müdahale8
Faul69 kazanılan
İlk 11414 yedek
Kart1
2020/21 30 740 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Saint Etienne 30 740 0 0 6.60
Şut1
Kilit pas8
Drible20%61 başarı
İkili kazanılan76%52
Müdahale25
Faul2015 kazanılan
İlk 11624 yedek
Kart3
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 111937 yedek girdi
KART6
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 19 4-1-4-1 — 8 4-2-3-1 — 7 4-4-2 — 7 3-4-1-2 — 6 5-4-1 — 5 52 maç
  • 4-3-319%37
  • 4-1-4-18%15
  • 4-2-3-17%13
  • 4-4-27%13
  • 3-4-1-26%12
  • 5-4-15%10
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 L. PétrotL. Pétrot 1 L. StassinL. Stassin Moueffek 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.05.2026 NiceA 4-1 21 6.5
26.05.2026 NiceH 0-0 4
15.05.2026 RodezH 0-0 36 1 6.0
09.05.2026 AmiensH 5-0 18 1 1 7.3
25.04.2026 Estac TroyesH 0-3 61 6.3
18.04.2026 BastiaA 2-0 60 6.2
11.04.2026 DunkerqueH 2-1 64 2 6.5
04.04.2026 NancyA 1-1 45 2 6.0
21.03.2026 AnnecyH 4-0 17 6.3
14.03.2026 GrenobleA 0-0
07.03.2026 RED Star FC 93H 2-0 35 1 6.2
28.02.2026 PAUA 0-3 22 6.3
21.02.2026 LavalH 2-1 10 6.3
14.02.2026 GuingampA 1-2 23 6.7
07.02.2026 MontpellierH 1-0 59 6.3
31.01.2026 BoulogneH 0-1 74 5.9
24.01.2026 ReimsA 1-0 60 6.7
17.01.2026 Clermont FootH 1-0 69 6.9
03.01.2026 Le MansA 0-0 22 6.9
06.12.2025 DunkerqueA 1-0 8 6.3
22.11.2025 NancyH 2-1 79 1 6.7
08.11.2025 Estac TroyesA 2-3 73 2 6.0
01.11.2025 RED Star FC 93A 2-1 82 6.2
28.10.2025 PAUH 6-0 68 7.6
25.10.2025 AnnecyA 4-0 17 6.3
18.10.2025 Le MansH 2-3 22 6.6
04.10.2025 MontpellierA 0-2 9 6.7
27.09.2025 GuingampH 2-3 58 6.7
23.09.2025 AmiensA 0-1 17 6.9
30.08.2025 GrenobleH 1-1 45 7.2
23.08.2025 BoulogneA 0-1 90 1 6.7
16.08.2025 RodezH 4-0 64 6.3
09.08.2025 LavalA 3-3 62 1 1 6.5
17.05.2025 ToulouseH 2-3 23 1 6.5
10.05.2025 ReimsA 0-2 79 7.2
03.05.2025 MonacoH 1-3 71 1 6.7
26.04.2025 StrasbourgA 3-1 70 6.9
20.04.2025 LyonH 2-1 74 6.6
13.04.2025 Stade Brestois 29H 3-3 63 5.9
06.04.2025 LensA 1-0 34 6.5
29.03.2025 Paris Saint GermainH 1-6 12 7.0
16.03.2025 MontpellierA 0-2
09.03.2025 Le HavreA 1-1 61 1 6.7
01.03.2025 NiceH 1-3 62 1 1 7.2
22.02.2025 AngersH 3-3
04.01.2025 ReimsH 3-1 16 6.3
30.11.2024 RennesA 5-0 24 6.7
23.11.2024 MontpellierH 1-0 20 6.6
10.11.2024 LyonA 1-0 12 1 6.9
02.11.2024 StrasbourgH 2-0 18 1 6.3
26.10.2024 AngersA 4-2 25 6.5
19.10.2024 LensH 0-2 68 1 6.9
05.10.2024 AuxerreH 3-1 78 6.9
29.09.2024 NantesA 2-2 90 6.3
20.09.2024 NiceA 8-0 35 6.5
13.09.2024 LilleH 1-0 76 6.9
31.08.2024 Stade Brestois 29A 4-0 31 1 6.2
02.06.2024 MetzA 2-2 57 1 1 6.9
30.05.2024 MetzH 2-1 80 1 6.3
29.05.2022 AuxerreH 1-1 40 6.7
ŞUT19
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
85' · xG 0.0 · GOL 98' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 87' · xG 0.0 86' · xG 0.0 28' · xG 0.0 5' · xG 0.0 67' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 32' · xG 0.0 8' · xG 0.0 14' · xG 0.0 55' · xG 0.0 19' · xG 0.0 59' · xG 0.0 11' · xG 0.0 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%53) Korner — 3 (%16) Duran top — 2 (%11) Açık oyun — 2 (%11) Kontra atak — 1 (%5) shootout — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası10%53
  • Korner3%16
  • Duran top2%11
  • Açık oyun2%11
  • Kontra atak1%5
  • shootout1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%63) Sol ayak — 4 (%21) Kafa — 3 (%16) 19 şut
  • Sağ ayak12%63
  • Sol ayak4%21
  • Kafa3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 3 %16
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 6 %32
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 107 maç
Saint Etienne 107maç 2020–2025
Saint-Étienne II 2019–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01 Saint-Étienne B Saint-Étienne -
2018-07-01 St-Étienne U19 Saint-Étienne B -
2017-07-01 St-Étienne U17 St-Étienne U19 -
2016-07-01 ASSE Yth. St-Étienne U17 -
2012-07-01 Cascol Jugend ASSE Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 HastalıkKadroda yok 5 maç
12.2024 DarbeKadroda yok 1 maç
12.2024 DarbeŞüpheli 1 maç
04.2022 SakatlıkKadroda yok 5 maç
12.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
09.2021 Arm InjuryKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1333 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Ligue 2 2025
PERFORMANS49.51333 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 70.5
İleri sekiz 69.8
Numara 10 67.7
Top kapan ön libero 25.0
Derinden oyun kurucu 21.8
İleri sekiz 16.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %78
Dakika %71
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %75
Dakika %82
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Başarılı drible / 90 1.55 1.2 100
Performans skoru 49.5 76 65
Pas hacmi / 90 39.56 60 66
İkili mücadele kazanma 38.65 55 70
Asist / 90 0.14 0.2 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam