Warren Babicka Shavy
Gabon · Attacker

Warren Babicka Shavy

YAŞ25
BOY179
KİLO75
DOĞUM YERİLibreville
LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON1G · 1A
KUPALAR
🏆 Super Cup2023/2024 · Cyprus
🏆 1. Division2022/2023 · Cyprus
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
2023 6 2024 6 2025 2
GolAsist
2025/26 20 1.039 1 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsGabon 1 0 0 0
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda 1 0 0 0
Süper LigFatih Karagümrük 15 851 1 1 6.67
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda 3 188 0 0 6.23
Şut14%36 isabet
Kilit pas11
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan63%43
Müdahale11
Faul1726 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11128 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2024/25 32 1.211 4 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 32 1.211 4 2 6.70
Şut17%53 isabet
Kilit pas13
Drible11%35 başarı
İkili kazanılan60%42
Müdahale21
Faul1621 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111121 yedek
G+A / 900.45
Kart2
2023/24 26 947 5 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 15 380 1 0 6.55
UEFA Europa LeagueAris 6 348 3 0 7.04
UEFA Champions LeagueAris 3 189 1 1 7.60
UEFA Europa LeagueToulouse 2 30 0 0 6.55
Şut18%61 isabet
Kilit pas12
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan67%50
Müdahale22
Faul1316 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111115 yedek
G+A / 900.57
TOPLAM GOL6
İLK 113341 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA80
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 37 4-2-3-1 — 24 3-4-3 — 5 4-4-2 — 4 3-4-1-2 — 1 4-3-3 — 1 72 maç
  • 3-4-2-137%51
  • 4-2-3-124%33
  • 3-4-35%7
  • 4-4-24%6
  • 3-4-1-21%1
  • 4-3-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 AlanyasporH 2-1 23 7.2
09.05.2026 KocaelisporA 0-1 83 6.2
03.05.2026 GenclerbirligiH 1-0 92 1 6.9
27.04.2026 BesiktasA 0-0 29 1 6.3
18.04.2026 EyüpsporH 1-2 33 7.2
12.04.2026 KonyasporA 3-0 77 1 6.2
05.04.2026 RizesporH 2-1 90 1 2 8.0
19.03.2026 KayserisporA 1-0 29 6.3
13.03.2026 FenerbahceH 2-0 31 6.7
08.03.2026 Gazişehir GaziantepA 1-1 30 6.2
27.02.2026 TrabzonsporA 3-1 76 2 6.3
22.02.2026 SamsunsporH 0-0 73 7.0
16.02.2026 KasimpasaA 3-2 67 6.3
07.02.2026 AntalyasporH 1-0 73 1 2 6.5
31.01.2026 GoztepeA 2-1 45 6.7
31.12.2025 Ivory CoastH 2-3
11.12.2025 Sturm GrazA 0-1
26.08.2025 PafosA 1-1 56 1 6.2
19.08.2025 PafosH 1-2 87 4 6.5
06.08.2025 Lech PoznanA 1-3 45 6.0
17.05.2025 Saint EtienneA 2-3 11 1 6.2
10.05.2025 LensH 1-1
27.04.2025 NantesA 0-0 8 6.3
20.04.2025 ReimsA 1-0 10 6.7
12.04.2025 LilleH 1-2
06.04.2025 MarseilleA 3-2 75 1 6.3
30.03.2025 Stade Brestois 29H 2-4 45 6.3
16.03.2025 StrasbourgA 2-1 77 6.5
07.03.2025 MonacoH 1-1 81 1 6.6
02.03.2025 AngersA 0-4 69 3 6.3
23.02.2025 Le HavreA 1-4 63 1 6.9
15.02.2025 Paris Saint GermainH 0-1 79 1 6.5
09.02.2025 AuxerreA 2-2 90 1 7.2
02.02.2025 NiceH 1-1 30 6.3
26.01.2025 MontpellierH 1-2 21 6.5
18.01.2025 LyonA 0-0 13 2 7.2
12.01.2025 StrasbourgH 1-2 14 6.9
05.01.2025 LensA 0-1 16 6.7
13.12.2024 Saint EtienneH 2-1 60 1 2 7.5
07.12.2024 MonacoA 2-0 15 6.5
01.12.2024 AuxerreH 2-0 11 6.6
22.11.2024 Paris Saint GermainA 3-0 26 1 6.3
10.11.2024 RennesA 0-2 21 6.9
03.11.2024 ReimsH 1-0 17 6.3
27.10.2024 MontpellierA 0-3 11 7.2
20.10.2024 AngersH 1-1 83 1 6.9
05.10.2024 LilleA 2-1 26 6.3
29.09.2024 LyonH 1-2 65 6.6
22.09.2024 Stade Brestois 29A 2-0 90 6.6
15.09.2024 Le HavreH 2-0 32 1 2 7.3
31.08.2024 MarseilleH 1-3 27 1 1 7.2
25.08.2024 NiceA 1-1 25 1 1 7.5
12.05.2024 Paris Saint GermainA 1-3 9 6.3
03.05.2024 MontpellierH 1-2 28 1 6.6
28.04.2024 LorientA 1-2 28 1 6.3
21.04.2024 MarseilleH 2-2 19 6.6
13.04.2024 RennesA 1-2
07.04.2024 StrasbourgH 0-0
31.03.2024 Clermont FootA 0-3 3 1
15.03.2024 LyonH 2-3 1
ŞUT15
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
57' · xG 0.042 76' · xG 0.093 40' · xG 0.117 22' · xG 0.028 87' · xG 0.119 · GOL 59' · xG 0.062 33' · xG 0.039 6' · xG 0.104 39' · xG 0.092 75' · xG 0.073 40' · xG 0.029 57' · xG 0.041 43' · xG 0.047 13' · xG 0.117 5' · xG 0.409
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%60) Açık oyun — 3 (%20) Duran top — 2 (%13) Korner — 1 (%7) 15 şut
  • Asist sonrası9%60
  • Açık oyun3%20
  • Duran top2%13
  • Korner1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%67) Sol ayak — 4 (%27) Kafa — 1 (%7) 15 şut
  • Sağ ayak10%67
  • Sol ayak4%27
  • Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 3 %20
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 5 %33
  • 46-60' 3 %20
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 2 %13
AKSİYON HARİTASI527 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR527
Pas 224 Pas — 224 (%46) Top teması 63 Top teması — 63 (%13) Çalım 49 Çalım — 49 (%10) Faul 48 Faul — 48 (%10) Top kaz… 40 Top kazanma — 40 (%8) Hava topu — 25 (%5) Müdahale — 10 (%2) Korner kazandırma — 10 (%2) Top kaptırma — 9 (%2) Kurtarılan şut — 9 (%2)
  • Pas224%46
  • Top teması63%13
  • Çalım49%10
  • Faul48%10
  • Top kazanma40%8
  • Hava topu25%5
  • Müdahale10%2
  • Korner kazandırma10%2
  • Top kaptırma9%2
  • Kurtarılan şut9%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 78 maç
Fatih Karagümrük 15maç 2025
FK Crvena Zvezda 4maç 2025
Gabon 1maç 2025
Toulouse 49maç 2023–2024
Aris 9maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Fatih Karagümrük FK Kızılyıldız Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2024-01-18 Aris Limassol Toulouse €2.75m
2021-08-06 Kiyovu Sports Aris Limassol €40k
2019-01-01 Mangasport Kiyovu Sports ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
11.2025 Kadro dışıKadroda yok 4 maç
09.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 851 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Süper Lig 2025
PERFORMANS42.5851 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 56.4
Box-to-box orta saha 56.0
Numara 10 52.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %62
Dakika %64
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %62
Dakika %74
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 53.5 76 70
Ortalama rating 6.67 7.2 93
Başarılı drible / 90 1.48 1.5 99
Performans skoru 42.5 76 56
Kilit pas / 90 0.85 1.8 47
Müdahale / 90 1.06 1.8 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam