LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut13.46 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.38
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
3.460.88
Kilit pas
0.000.53
Başarılı dripling
0.001.24
Kazanılan ikili
0.007.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coupe de France2022 · Toulouse · 5 maç
5gol2.
19.
Ligue 12022 · Toulouse · 37 maç
10gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coupe de France2022/2023 · France
🏆
U19 Divisie 12017/2018 · Holland
🥈
Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈
Jeugdcup U192017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2025/26
21
555
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan43%45
Müdahale20
Faul1311 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11714 yedek
Kart3
2024/25
26
1.907
7
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%55 isabet
Kilit pas12
Drible16%31 başarı
İkili kazanılan85%37
Müdahale22
Faul3525 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı11 kaçan
İlk 11224 yedek
G+A / 900.42
Kart4
2023/24
14
797
3
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas5
Drible8%26 başarı
İkili kazanılan40%37
Müdahale9
Faul1717 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11104 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2022/23
38
2.504
10
5
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut61%52 isabet
Kilit pas22
Drible41%42 başarı
İkili kazanılan132%41
Müdahale33
Faul4246 kazanılan
Ofsayt20
İlk 112810 yedek
G+A / 900.54
Kart4
2021/22
44
1.008
6
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%52 isabet
Kilit pas10
Drible25%45 başarı
İkili kazanılan72%40
Müdahale15
Faul1913 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11539 yedek
G+A / 900.62
Kart3
2020/21
38
910
4
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%32 isabet
Kilit pas8
Drible22%50 başarı
İkili kazanılan65%43
Müdahale17
Faul2720 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11731 yedek
G+A / 900.4
Kart2
TOPLAM GOL213 penaltı
İLK 116835 yedek girdi
KART13
VAR8onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 5 %24
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 6 %29
- 76-90+' 3 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-133%34
- 4-3-320%21
- 4-2-3-117%18
- 3-5-212%12
- 3-4-39%9
- 3-4-1-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SassuoloA | 2-1 | 17 | 0 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | AC MilanH | 1-2 | 9↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | BolognaH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | FiorentinaA | 2-2 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | AS RomaH | 0-2 | 33 | – | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | AtalantaA | 2-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 07.01.2026 | UdineseH | 1-2 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | VeronaA | 0-3 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | CagliariH | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | SassuoloA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | CremoneseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | AC MilanH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | LecceA | 2-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 24.11.2025 | ComoH | 1-5 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | JuventusA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | GenoaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | LazioA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | ParmaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AtalantaH | 0-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | AS RomaA | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | InterA | 5-0 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | ModenaH | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | LensH | 1-1 | 20↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | ReimsA | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Le HavreA | 1-4 | 70 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 15.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | AuxerreA | 2-2 | 69 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | NiceH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | MontpellierH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | LyonA | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | StrasbourgH | 1-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | LensA | 0-1 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.12.2024 | Saint EtienneH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.12.2024 | MonacoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | AuxerreH | 2-0 | 86 | 4 | 5.6 | ||
| 22.11.2024 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | RennesA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.11.2024 | ReimsH | 1-0 | 89 | 1 | 5 | 7.7 | |
| 27.10.2024 | MontpellierA | 0-3 | 84 | 2 | 1 | 4 | 9.3 |
| 20.10.2024 | AngersH | 1-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | LilleA | 2-1 | 64 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 29.09.2024 | LyonH | 1-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 64 | 5 | 5.7 | ||
| 15.09.2024 | Le HavreH | 2-0 | 82 | 4 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | MarseilleH | 1-3 | 63 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | NiceA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | NantesH | 0-0 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 64 | 4 | 7.2 | ||
| 03.05.2024 | MontpellierH | 1-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 28.04.2024 | LorientA | 1-2 | 79 | 3 | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | MarseilleH | 2-2 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | RennesA | 1-2 | 54 | 2 | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | StrasbourgH | 0-0 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | Clermont FootA | 0-3 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2024 | LyonH | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Union St. GilloiseA | 1-1 | 40 | – | 6.5 | ||
| 17.09.2023 | MarseilleA | 0-0 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 03.09.2023 | Clermont FootH | 2-2 | 84 | 1 | 3 | 7.3 |
ŞUT9
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%56
- Taç sonrası2%22
- Açık oyun2%22
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%89
- Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 3 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
12 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
11.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
23 maç
10.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2025 · Torino
1sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 26 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.0Serie A 2026
PERFORMANS21.226 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
41.1
Bağlantı kuran forvet
37.9
Çizgi kanadı
37.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 121 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%57
Dakika
%42
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 1164 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%37
Dakika
%22
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.62
7.15
93
Müdahale / 90
3.35
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45.45
50
91
Performans skoru
23.5
76
31
Şut / 90
0.88
3
29
Dakika güvenliği
8
76
10
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrián MartínezRacing Club · 33
%95
4gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Mustapha IsahKristiansund BK · 21
%92
1gol
1asist
54scout
Eliteserien
AlerrandroInternacional · 25
%72
3gol
3asist
64scout
Serie A
Louis MunteanuDC United · 23
%70
5gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Jonathan HerreraDeportivo Riestra · 34
%64
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Mateo BajamichEstudiantes de Rio Cuarto · 26
%62
1gol
0asist
43scout
Liga Profesional Argentina
Jordy CaicedoHuracan · 28
%61
8gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Daniel KarlsbakkSarpsborg 08 FF · 22
%60
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



