Brecht Dejaegere
Belgium · Midfielder

Brecht Dejaegere

YAŞ34
BOY173
KİLO71
KULÜPKortrijk
DOĞUM YERİHandzame
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.29 / 90
Kilit pas61.72 / 90
Başarılı dripling20.57 / 90
Kazanılan ikili226.31 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 70 orta sahalar
Kilit pas — %65 (1.72) Asist — %0 (0.00) Drible — %48 (0.57) Pas isabeti — %41 (%80) Top kapma — %97 (5.16) İkili mücadele — %75 (%55) 54 ORT. % 65 0 48 41 97 75
  • Kilit pas 1.72 %65
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.57 %48
  • Pas isabeti %80 %41
  • Top kapma 5.16 %97
  • İkili mücadele %55 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 314 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2022/2023 · France
🏆 Ligue 22021/2022 · France
🏆 Super Cup2015/2016 · Belgium
🏆 First Division A2014/2015 · Belgium
🥈 First Division A2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2011/2012 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
2020 0 2022 5 2023 1 2024 4 2026 0
GolAsist
2026/27 4 314 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 4 314 0 0 6.72
Şut1
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan22%55
Müdahale13
Faul86 kazanılan
İlk 114
Kaptan2maçta
2024/25 50 2.486 2 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 26 1.522 1 1 6.91
Major League SoccerCharlotte 24 964 1 1 6.84
Şut22%36 isabet
Kilit pas27
Drible27%56 başarı
İkili kazanılan183%50
Müdahale77
Faul4853 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112822 yedek
G+A / 900.14
Kart9
Kaptan8maçta
2023/24 10 511 1 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerCharlotte 10 511 1 0 6.61
Şut8%38 isabet
Kilit pas6
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan28%45
Müdahale10
Faul69 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1173 yedek
G+A / 900.18
2022/23 33 1.830 4 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 33 1.830 4 1 6.65
Şut17%47 isabet
Kilit pas17
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan104%44
Müdahale40
Faul4037 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11258 yedek
G+A / 900.25
Kart5
Kaptan25maçta
2020/21 2 140 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 2 140 0 0 7.10
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%67
Müdahale4
Faul13 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
TOPLAM GOL7
İLK 115830 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 4-3-3 — 26 3-5-2 — 11 4-4-2 — 5 3-4-3 — 4 3-4-1-2 — 3 79 maç
  • 4-2-3-130%38
  • 4-3-326%33
  • 3-5-211%14
  • 4-4-25%6
  • 3-4-34%5
  • 3-4-1-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 AnderlechtA 1-0 77 0 6.1
29.08.2026 CharleroiH 1-3 86 0 6.6
15.08.2026 AntwerpHC 0-3 78 1 7.3
07.08.2026 Club Brugge KVAC 3-0 73 6.9
10.05.2025 St. TruidenH 2-2 8 6.3
06.04.2025 St. TruidenAC 0-3 75 1 6.3
30.03.2025 Cercle BruggeHC 2-2 72 6.6
16.03.2025 GentAC 1-2 64 6.6
08.03.2025 OH LeuvenH 2-0 25 7.2
01.03.2025 St. TruidenAC 4-2 64 1 7.3
23.02.2025 Cercle BruggeHC 1-1 81 1 7.7
09.02.2025 Union St. GilloiseHC 1-2 71 7.2
02.02.2025 KVC WesterloHC 1-2 82 6.9
25.01.2025 Club Brugge KVAC 1-1 82 1 2 7.9
19.01.2025 AnderlechtH 0-2 19 2 6.9
26.12.2024 CharleroiH 0-1
21.12.2024 Beerschot WilrijkA 2-2 90 6.9
14.12.2024 DenderH 0-3 72 6.9
07.12.2024 GenkA 3-2 66 2 6.3
29.11.2024 KV MechelenH 3-1 67 6.6
24.11.2024 KVC WesterloA 4-0 87 6.6
09.11.2024 AntwerpH 1-2 33 2 7.0
25.10.2024 Beerschot WilrijkH 1-0 71 7.3
20.10.2024 KV MechelenA 3-0 79 7.2
05.10.2024 GenkH 2-1 74 1 7.2
29.09.2024 Union St. GilloiseA 3-0 34 6.7
22.09.2024 OH LeuvenA 1-1 76 1 7.0
14.09.2024 Club Brugge KVH 0-3 72 1 6.7
01.09.2024 St. TruidenH 1-1 27 6.9
25.08.2024 CharleroiA 1-0 31 6.6
21.07.2024 AustinA 2-2 20 1 6.7
17.07.2024 Columbus CrewA 1-1
13.07.2024 FC CincinnatiA 1-3 40 6.9
03.07.2024 Inter MiamiH 1-2 13 6.6
30.06.2024 Houston DynamoA 1-0
22.06.2024 Philadelphia UnionA 0-2 8 7.2
19.06.2024 Orlando City SCH 2-2
15.06.2024 DC UnitedH 1-0 1
02.06.2024 Atlanta United FCA 2-3 8 6.7
29.05.2024 New York Red BullsA 3-1
18.05.2024 Los Angeles GalaxyH 0-0 64 6.7
16.05.2024 Chicago FireA 0-1 20 6.7
11.05.2024 Nashville SCH 1-0 67 2 7.2
04.05.2024 Portland TimbersH 2-0 86 6.9
27.04.2024 New York City FCA 2-1 37 7.0
21.04.2024 Minnesota United FCH 0-3 53 6.5
13.04.2024 Toronto FCH 3-2 23 6.6
06.04.2024 New England RevolutionA 1-0 79 6.7
30.03.2024 FC CincinnatiH 1-1 74 7.0
23.03.2024 Columbus CrewH 2-0 69 6.9
17.03.2024 Nashville SCA 2-1 64 1 2 7.2
09.03.2024 Toronto FCA 1-0 90 2 6.6
03.03.2024 Vancouver WhitecapsA 1-1 70 1 6.9
25.02.2024 New York City FCH 1-0 78 2 6.9
25.10.2023 New York Red BullsA 5-2 24 6.2
22.10.2023 Inter MiamiH 1-0 23 6.3
19.10.2023 Inter MiamiA 2-2 64 1 7.3
04.10.2023 Toronto FCH 3-0 67 1 2 7.3
30.09.2023 New England RevolutionA 2-1 65 6.3
23.09.2023 FC CincinnatiA 3-0 83 1 6.3
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
9' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 99 maç
Kortrijk 30maç 2024–2026
Charlotte 34maç 2023–2024
Toulouse 35maç 2020–2022
Gent 2014–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-16 Charlotte Kortrijk
2023-07-13 Toulouse Charlotte
2021-07-01 Gent Toulouse
2020-09-11 Gent Toulouse
2013-08-09 Kortrijk Gent
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023 DinlenmeKadroda yok 2 maç
01.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam