LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.50 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.51 / 90
Kilit pas31.51 / 90
Başarılı dripling73.52 / 90
Kazanılan ikili2110.56 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.53
Şut
2.513.73
Kilit pas
1.513.20
Başarılı dripling
3.521.07
Kazanılan ikili
10.566.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Tunisia
🏆
Ligue 12023/2024 · Algeria
🏆
Arab Cup2021 · World
🏆
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa
🏆
CAF Champions League2018/2019 · Africa
🏆
Ligue 12018/2019 · Tunisia
🏆
CAF Champions League2018 · Africa
🏆
Ligue 12017/2018 · Tunisia
🏆
Ligue 12013/2014 · Tunisia
🏆
Ligue 12011/2012 · Tunisia
🥈
Coupe Nationale2023/2024 · Algeria · 2nd Place
🥈
CAF Super Cup2018/2019 · Africa · 2nd Place
🥈
CAF Champions League2015 · Africa · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Algeria · 2nd Place
🥈
Ligue 12012/2013 · Tunisia · 2nd Place
🥈
CAF Champions League2012 · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
2
179
1
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan21%52
Müdahale5
Faul48 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 900.5
Kart2
2023/24
3
169
0
1
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%60
Müdahale5
Faul25 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.53
Kart1
2022/23
24
1.520
6
5
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%45 isabet
Kilit pas30
Drible33%52 başarı
İkili kazanılan97%45
Müdahale23
Faul3632 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı51 kaçan
İlk 11195 yedek
G+A / 900.65
Kart5
2021/22
14
833
3
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas18
Drible24%49 başarı
İkili kazanılan50%43
Müdahale2
Faul1219 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11113 yedek
G+A / 900.54
Kart2
TOPLAM GOL105 penaltı
İLK 11328 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-224%62
- 4-2-3-16%15
- 4-3-35%13
- 5-3-22%5
- 4-4-1-11%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.06.2025 | FlamengoA | 2-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 23.01.2024 | MauritaniaA | 1-0 | 28↑ | 2 | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | Burkina FasoH | 2-2 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 15.01.2024 | AngolaH | 1-1 | 67 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 23.04.2023 | Stade Brestois 29H | 0-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2023 | MonacoH | 0-2 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 12.03.2023 | MontpellierH | 0-1 | 79 | 3 | 6.2 | ||
| 05.03.2023 | ReimsA | 1-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 26.02.2023 | Estac TroyesH | 2-1 | 83 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 05.02.2023 | NantesH | 0-2 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 01.02.2023 | AngersA | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 29.01.2023 | LyonH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.01.2023 | MonacoA | 7-1 | 45 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.01.2023 | ReimsH | 0-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 01.01.2023 | ToulouseA | 2-0 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 28.12.2022 | AngersH | 1-0 | 71 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.11.2022 | NantesA | 2-2 | 72 | 1 | 1 | 4 | 8.6 |
| 05.11.2022 | StrasbourgH | 4-2 | 73 | 2 | 1 | 5 | 8.3 |
| 30.10.2022 | AuxerreA | 1-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2022 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 16.10.2022 | Estac TroyesA | 1-1 | 15↑ | – | 7.2 | ||
| 10.09.2022 | Paris Saint GermainA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | StrasbourgH | 1-1 | 33↑ | 3 | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | RennesA | 3-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 28.08.2022 | MontpellierH | 0-7 | 68 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2022 | AngersA | 1-3 | 66 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 14.08.2022 | MarseilleH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.08.2022 | LensA | 3-2 | 74 | – | 6.0 | ||
| 21.05.2022 | BordeauxH | 2-4 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 14.05.2022 | MonacoA | 4-2 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 07.05.2022 | StrasbourgH | 0-1 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 01.05.2022 | Clermont FootH | 2-0 | 68 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.04.2022 | MetzA | 0-1 | 75 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 20.04.2022 | LyonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | Saint EtienneA | 2-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 10.04.2022 | NantesH | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 20.03.2022 | AngersA | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 13.03.2022 | MarseilleH | 1-4 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 27.02.2022 | LorientH | 0-1 | 32 | – | 6.2 | ||
| 20.02.2022 | ReimsA | 1-1 | 71 | 2 | 5.9 | ||
| 13.02.2022 | Estac TroyesH | 5-1 | 83 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.02.2022 | RennesA | 2-0 | 60 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 43 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
SakatlıkKadroda yok
6 maç
04.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 179 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.9FIFA Club World Cup 2025
PERFORMANS57.5179 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%82
Dakika
%60
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%85
Dakika
%50
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hennadiy SynchukCF Montreal · 19
%95
1gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Oskar PietuszewskiFC Porto · 17
%80
3gol
2asist
67scout
Primeira Liga
David LarrubiaMalaga · 23
%79
11gol
3asist
72scout
Segunda División
PejiñoLas Palmas · 29
%71
2gol
3asist
67scout
€800K
Segunda División
Hernán López MuñozArgentinos JRS · 25
%67
6gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Azzedine OunahiGirona · 25
%67
5gol
2asist
68scout
La Liga
Carlos BaltazarPuebla · 28
%65
4gol
3asist
62scout
Liga MX
Marino HinestrozaAtletico Nacional · 23
%60
1gol
3asist
63scout
CONMEBOL Libertadores
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



