Oskar Pietuszewski
Poland · Midfielder

Oskar Pietuszewski

YAŞ17
BOY179 cm
KİLO60 kg
KULÜPFC Porto
LİGEkstraklasa
BU SEZON3G · 2A
Gol30.34 / 90
Asist20.23 / 90
Şut171.92 / 90
Kilit pas101.13 / 90
Başarılı dripling262.94 / 90
Kazanılan ikili728.15 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.230.00
Şut 1.920.60
Kilit pas 1.130.60
Başarılı dripling 2.941.49
Kazanılan ikili 8.154.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Poland
2025/26 25 1.398 3 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 17 795 3 2 7.05
UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia 8 603 0 0 6.64
Şut21%62 isabet
Kilit pas14
Drible36%49 başarı
İkili kazanılan103%48
Müdahale20
Faul2140 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11187 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2024/25 10 80 0 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia 9 53 0 0 6.30
World Cup - Qualification EuropePoland 1 27 0 0 6.70
Şut1%100 isabet
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan8%36
Müdahale3
Faul43 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 112022 yedek girdi
KART4
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 24 4-2-3-1 — 6 4-4-2 — 6 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 4-1-3-2 — 1 39 maç
  • 4-3-324%62
  • 4-2-3-16%15
  • 4-4-26%15
  • 3-4-2-11%3
  • 3-4-31%3
  • 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 V. FroholdtV. Froholdt 1 G. VeigaG. Veiga Pietuszew 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 V. FroholdtV. Froholdt 1 William GomesWilliam Gomes Pietuszew 2
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 Santa ClaraH 1-0 33 1 6.6
10.05.2026 AVSA 3-1
02.05.2026 AlvercaH 1-0 63 6.6
26.04.2026 EstrelaA 1-2 90 1 7.9
19.04.2026 TondelaH 2-0 70 2 6.2
12.04.2026 EstorilA 1-3 60 1 7.2
04.04.2026 FamalicaoH 2-2 45 6.5
31.03.2026 SwedenA 3-2 27 6.7
22.03.2026 SC BragaA 1-2 78 1 2 6.5
15.03.2026 MoreirenseH 3-0 56 1 5 7.5
08.03.2026 BenficaA 2-2 64 1 2 8.0
27.02.2026 AroucaH 3-1 62 1 2 7.6
22.02.2026 Rio AveH 1-0 65 1 7.2
15.02.2026 NacionalA 0-1 59 1 6.9
09.02.2026 Sporting CPH 1-1
02.02.2026 Casa PiaA 2-1 23 6.9
26.01.2026 GIL VicenteH 3-0 10 6.7
18.01.2026 GuimaraesA 0-1 17 7.5
18.12.2025 AZ AlkmaarA 0-0 90 1 6.7
11.12.2025 Rayo VallecanoH 1-2 90 6.9
27.11.2025 KuPSH 1-0 87 6.5
06.11.2025 ShkendijaA 1-1 76 6.3
23.10.2025 StrasbourgA 1-1 72 6.9
02.10.2025 Hamrun SpartansH 1-0 90 2 6.9
14.08.2025 SilkeborgH 2-2 69 6.2
07.08.2025 SilkeborgA 0-1 29 1 6.7
17.04.2025 Real BetisH 1-1 11 6.3
10.04.2025 Real BetisA 2-0
13.03.2025 Cercle BruggeA 2-0
06.03.2025 Cercle BruggeH 3-0 11 6.2
20.02.2025 TSC Backa TopolaH 3-1 19 6.2
13.02.2025 TSC Backa TopolaA 1-3 12 1 6.5
19.12.2024 Olimpija LjubljanaH 0-0
12.12.2024 Mlada BoleslavA 1-0
28.11.2024 CeljeA 3-3
ŞUT23
GOL3
xG3.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
44' · xG 0.037 85' · xG 0.064 87' · xG 0.02 63' · xG 0.048 44' · xG 0.082 45' · xG 0.018 6' · xG 0.046 65' · xG 0.023 32' · xG 0.016 6' · xG 0.026 40' · xG 0.75 · GOL 28' · xG 0.016 34' · xG 0.449 30' · xG 0.133 25' · xG 0.164 · GOL 17' · xG 0.034 14' · xG 0.217 9' · xG 0.034 7' · xG 0.225 11' · xG 0.037 50' · xG 0.027 20' · xG 0.04 1' · xG 0.83 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%52) Kontra atak — 6 (%26) Korner — 2 (%9) Açık oyun — 2 (%9) Duran top — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası12%52
  • Kontra atak6%26
  • Korner2%9
  • Açık oyun2%9
  • Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%70) Sol ayak — 6 (%26) Kafa — 1 (%4) 23 şut
  • Sağ ayak16%70
  • Sol ayak6%26
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 1-15'
  • 1-15' 7 %30
  • 16-30' 5 %22
  • 31-45' 6 %26
  • 46-60' 1 %4
  • 61-75' 2 %9
  • 76-90+' 2 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 35 maç
FC Porto 17maç 2025
Jagiellonia 17maç 2024–2025
Poland 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Jagiellonia U19 Jagiellonia -
2024-01-01 Białystok Youth Jagiellonia U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2026 Kadro dışıKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Borussia Dortmund %50 2026-07-23
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 795 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS62.1795 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 72.0
Box-to-box orta saha 69.9
Numara 10 65.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %91
Dakika %56
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %90
Dakika %73
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 62.1 76 82
Müdahale / 90 1.81 1.8 100
Ortalama rating 7.05 7.2 98
Kilit pas / 90 1.13 1.8 63
Dakika güvenliği 46 76 60
Asist / 90 0.23 0.28 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam