LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut52.83 / 90
Kilit pas10.57 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili95.09 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.832.34
Kilit pas
0.571.56
Başarılı dripling
0.572.65
Kazanılan ikili
5.097.32
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Süper Lig2025 · Gaziantep FK · 26 maç
6asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie B2023/2024 · Italy
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
2
159
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan9%53
Müdahale2
Ofsayt4
İlk 112
2025/26
27
1.738
3
6
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%52 isabet
Kilit pas25
Drible48%45 başarı
İkili kazanılan139%50
Müdahale27
Faul2058 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11216 yedek
G+A / 900.47
Kart61
2024/25
37
444
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible17%63 başarı
İkili kazanılan46%50
Müdahale9
Faul1717 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11136 yedek
Kart3
2020/21
20
14
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%67
TOPLAM GOL3
İLK 112654 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%38
- 4-3-315%22
- 3-5-211%16
- 3-4-2-19%13
- 4-1-4-14%6
- 3-1-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | EyüpsporA | 0-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | AlanyasporH | 1-1 | 91 | 4 | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | GoztepeA | 2-1 | 86 | 2 | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | BesiktasH | 0-2 | 66 | 3 | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | EyüpsporA | 3-0 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 20.04.2026 | KayserisporH | 3-0 | 68 | 4 | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | RizesporA | 2-1 | 81 | 3 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | AlanyasporH | 1-1 | 52 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2026 | FenerbahceA | 4-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | AntalyasporA | 1-4 | 12↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.03.2026 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 59 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | SamsunsporA | 0-0 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 09.02.2026 | KasimpasaH | 2-1 | 42 | 1 | – | 6.3 | |
| 01.02.2026 | GenclerbirligiA | 2-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | KonyasporH | 1-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2025 | Istanbul BasaksehirA | 5-1 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 14.12.2025 | GoztepeH | 0-1 | 96 | 3 | 7.0 | ||
| 08.12.2025 | BesiktasA | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 29.11.2025 | EyüpsporH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | KayserisporA | 0-3 | 90 | 2 | – | 8.2 | |
| 08.11.2025 | RizesporH | 2-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | AlanyasporA | 0-0 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 27.10.2025 | FenerbahceH | 0-4 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | AntalyasporH | 3-2 | 80 | 1 | 1 | 6 | 8.2 |
| 05.10.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | 86 | 2 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | SamsunsporH | 2-2 | 60↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 20.09.2025 | TrabzonsporA | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | KocaelisporH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | AtalantaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | NapoliH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | EmpoliA | 2-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | ComoH | 0-1 | 17↑ | – | 7.3 | ||
| 28.04.2025 | LazioA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | JuventusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | FiorentinaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | InterH | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | VeronaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | MonzaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | TorinoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | UdineseA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | BolognaH | 2-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | AS RomaH | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | CagliariA | 2-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2025 | LecceH | 1-3 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.01.2025 | AC MilanA | 3-2 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | VeneziaH | 1-1 | 45↑ | 3 | 7.9 | ||
| 12.01.2025 | GenoaA | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 28.12.2024 | MonzaH | 2-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | AS RomaA | 5-0 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | VeronaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2024 | InterA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | LazioH | 3-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | AtalantaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | VeneziaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2024 | GenoaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2024 | JuventusA | 2-2 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 27.10.2024 | EmpoliH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | ComoA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | BolognaA | 0-0 | 1↑ | – | – |
ŞUT71
GOL3
xG5.8
xG FARKI-2.8under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası41%58
- Kontra atak9%13
- Korner8%11
- Duran top7%10
- Açık oyun4%6
- Taç sonrası1%1
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak51%72
- Sol ayak17%24
- Kafa3%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR71 şut
- 1-15' 11 %15
- 16-30' 11 %15
- 31-45' 13 %18
- 46-60' 12 %17
- 61-75' 10 %14
- 76-90+' 14 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 86 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Parma U17
→
Parma U19
-
Parma U17
→
Parma U19
-
2017-07-01
Parma FC Youth
→
Parma U17
-
Parma FC Youth
→
Parma U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1738 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.1Süper Lig 2025
PERFORMANS68.81738 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
87.6
Box-to-box orta saha
86.0
Numara 10
84.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%94
Dakika
%85
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%94
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
68.8
76
90
Asist / 90
0.31
0.28
100
Kilit pas / 90
1.29
1.8
72
Ortalama rating
6.98
7.2
97
Başarılı drible / 90
2.49
1.5
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jastin GarcíaFC Andorra · 21
%95
3gol
2asist
71scout
Segunda División
Doğukan SinikAntalyaspor · 26
%89
0gol
2asist
57scout
Süper Lig
Kaito MatsuzawaSt. Truiden · 24
%72
2gol
2asist
60scout
Jupiler Pro League
Natan GirmaReggiana
%69
3gol
2asist
67scout
€700K
Serie B
Kevin PalaciosSantos Laguna · 25
%64
2gol
2asist
67scout
Liga MX
Parfait GuiagonCharleroi · 24
%61
9gol
4asist
68scout
Jupiler Pro League
Antonio Van WykRied
%60
3gol
3asist
58scout
Bundesliga
Luis Miguel AnguloCentral Cordoba de Santiago · 21
%60
1gol
4asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
