Natan Girma
Switzerland · Attacker

Natan Girma

YAŞ24
BOY190
KULÜPReggiana
DOĞUM YERİLausanne
BU SEZON3G · 2A
Gol30.17 / 90
Asist20.12 / 90
Şut281.63 / 90
Kilit pas201.17 / 90
Başarılı dripling402.33 / 90
Kazanılan ikili1277.41 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
Gol — %20 (0.17) Şut — %51 (1.6) Asist — %59 (0.12) Kilit pas — %61 (1.17) Drible — %98 (2.33) İkili mücadele — %46 (%42) 56 ORT. % 20 51 59 61 98 46
  • Gol 0.17 %20
  • Şut 1.6 %51
  • Asist 0.12 %59
  • Kilit pas 1.17 %61
  • Drible 2.33 %98
  • İkili mücadele %42 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1543 dakika oynadı.
2025/26 26 1.543 3 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BReggiana 26 1.543 3 2 6.91
Şut28%43 isabet
Kilit pas20
Drible40%48 başarı
İkili kazanılan127%42
Müdahale27
Faul4842 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11197 yedek
G+A / 900.29
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SampdoriaH 1-0 33 1 6.5
01.05.2026 ModenaA 2-1 57 5.9
25.04.2026 PalermoH 1-1 16 6.7
22.03.2026 Virtus EntellaA 3-0 78 1 6.9
17.03.2026 MonzaH 0-0 75 1 7.2
14.03.2026 BariA 4-1 80 1 6.9
07.03.2026 VeneziaA 2-0 90 3 6.6
28.02.2026 SpeziaA 0-1 90 1 7.2
22.02.2026 AvellinoH 1-1 90 3 7.0
15.02.2026 EmpoliA 1-1 78 1 1 7.6
10.02.2026 MantovaH 1-0 70 4 6.6
07.02.2026 CatanzaroA 2-0 33 7.2
01.02.2026 Juve StabiaH 1-1 71 3 6.9
24.01.2026 FrosinoneA 1-0 75 1 6.7
17.01.2026 CesenaH 1-2 73 1 7.2
10.01.2026 VeneziaH 1-3 90 1 3 7.5
08.12.2025 MantovaA 0-1 45 7.5
29.11.2025 FrosinoneH 0-1 37 1 7.3
22.11.2025 CarrareseA 0-0 67 6.3
08.11.2025 Virtus EntellaH 0-0 26 6.9
18.10.2025 BariH 3-1 60 1 7.0
04.10.2025 CesenaA 1-2 74 1 7.2
30.09.2025 SpeziaH 1-1 45 1 3 7.2
27.09.2025 SudtirolA 3-1 45 6.3
20.09.2025 CatanzaroH 2-2
13.09.2025 Juve StabiaA 0-0 45 6.5
ŞUT36
GOL3
xG3.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
71' · xG 0.023 62' · xG 0.023 51' · xG 0.038 24' · xG 0.032 66' · xG 0.043 32' · xG 0.023 26' · xG 0.02 74' · xG 0.018 66' · xG 0.039 26' · xG 0.788 · GOL 87' · xG 0.017 67' · xG 0.045 33' · xG 0.059 16' · xG 0.035 5' · xG 0.039 54' · xG 0.126 50' · xG 0.009 36' · xG 0.054 36' · xG 0.048 59' · xG 0.01 52' · xG 0.189 34' · xG 0.034 34' · xG 0.027 13' · xG 0.006 75' · xG 0.023 39' · xG 0.373 · GOL 30' · xG 0.384 53' · xG 0.021 45' · xG 0.018 13' · xG 0.05 12' · xG 0.145 51' · xG 0.046 48' · xG 0.065 77' · xG 0.048 61' · xG 0.102 · GOL 48' · xG 0.044
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%47) Açık oyun — 5 (%14) Duran top — 4 (%11) Kontra atak — 4 (%11) Korner — 3 (%8) Taç sonrası — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası17%47
  • Açık oyun5%14
  • Duran top4%11
  • Kontra atak4%11
  • Korner3%8
  • Taç sonrası2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 22 (%61) Sol ayak — 13 (%36) Kafa — 1 (%3) 36 şut
  • Sağ ayak22%61
  • Sol ayak13%36
  • Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 8 46-60' — 9 61-75' — 8 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 8 %22
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 8 %22
  • 76-90+' 2 %6
PİYASA DEĞERİ€700K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 26 maç
Reggiana 26maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-18 Sona Reggiana free transfer
2021-08-11 Servette U21 Sona free transfer
2019-07-01 Servette U18 Servette U21 -
2019-02-15 Dardania LS Ju Servette U18 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
US Avellino 1912 %50 2026-08-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1543 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Serie B 2025
PERFORMANS55.61543 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 80.0
İleri sekiz 79.7
Numara 10 75.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %85
Dakika %78
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %83
Dakika %85
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 55.6 76 73
Başarılı drible / 90 2.33 1.2 100
Kilit pas / 90 1.17 1.3 90
Gol / 90 0.17 0.18 94
İkili mücadele kazanma 42.19 55 77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam