LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas11.96 / 90
Başarılı dripling23.91 / 90
Kazanılan ikili59.78 / 90
Rating6.39
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.12
Asist
0.000.29
Şut
0.000.93
Kilit pas
1.961.34
Başarılı dripling
3.913.03
Kazanılan ikili
9.786.17
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
UEFA Europa League2023 · West Ham · 9 maç
5gol6.
14.
Eredivisie2022 · Ajax · 30 maç
11gol14.
16.
UEFA Champions League2022 · Ajax · 6 maç
4gol16.
17.
Premier League2025 · Tottenham · 19 maç
5asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eredivisie2021/2022 · Holland
🏆
Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Holland
🥈
KNVB Beker2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 22 G+A
GolAsist
2026/27
2
46
0
0
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan5%62
Faul13 kazanılan
İlk 112
2025/26
25
1.895
3
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas30
Drible66%51 başarı
İkili kazanılan135%41
Müdahale35
Faul3022 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11232 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2024/25
32
2.601
5
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%48 isabet
Kilit pas31
Drible91%48 başarı
İkili kazanılan204%42
Müdahale38
Faul3964 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11311 yedek
G+A / 900.28
Kart21
2023/24
46
3.614
15
7
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%47 isabet
Kilit pas46
Drible164%61 başarı
İkili kazanılan376%53
Müdahale94
Faul5097 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11406 yedek
G+A / 900.55
Kart7
2022/23
32
1.932
16
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%53 isabet
Kilit pas21
Drible68%65 başarı
İkili kazanılan147%48
Müdahale29
Faul3035 kazanılan
Ofsayt24
İlk 112012 yedek
G+A / 900.89
Kart3
2021/22
27
442
1
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible25%68 başarı
İkili kazanılan51%54
Müdahale10
Faul312 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11423 yedek
G+A / 900.41
2020/21
26
862
4
3
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas10
Drible36%72 başarı
İkili kazanılan84%46
Müdahale23
Faul1720 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11917 yedek
G+A / 900.73
Kart3
TOPLAM GOL15
İLK 118119 yedek girdi
KART11
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 4 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%60
- 4-3-311%13
- 4-1-4-18%9
- 3-5-27%8
- 3-4-2-15%6
- 4-2-2-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 29 | 0 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | NewcastleH | 0-2 | 17 | 0 | 6.1 | ||
| 04.01.2026 | SunderlandH | 1-1 | 19 | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | BrentfordA | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 28.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | LiverpoolH | 1-2 | 58 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2025 | Slavia PrahaH | 3-0 | 58 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | 80 | 1 | 7.7 | ||
| 02.12.2025 | NewcastleA | 2-2 | 87 | 1 | – | 7.0 | |
| 29.11.2025 | FulhamH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.11.2025 | Paris Saint GermainA | 5-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | ArsenalA | 4-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | ChelseaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | EvertonA | 0-3 | 78 | – | 6.5 | ||
| 22.10.2025 | MonacoA | 0-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Aston VillaH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | LeedsA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 3 | 8.0 |
| 30.09.2025 | Bodo/GlimtA | 2-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | WolvesH | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | BrightonA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 16.09.2025 | VillarrealH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.09.2025 | West HamA | 0-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | BournemouthH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Manchester CityA | 0-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | BurnleyH | 3-0 | 85 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 13.08.2025 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 79 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | IpswichA | 1-3 | 17↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 79 | 2 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | 73 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 04.05.2025 | TottenhamH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2025 | BrightonA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.04.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | BournemouthH | 2-2 | 84 | 1 | – | 6.2 | |
| 15.03.2025 | EvertonA | 1-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2025 | NewcastleH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.02.2025 | LeicesterH | 2-0 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | ArsenalA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | BrentfordH | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | ChelseaA | 2-1 | 90 | 2 | 5.7 | ||
| 26.01.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2025 | FulhamH | 3-2 | 63 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 72 | 2 | 6.2 | ||
| 29.12.2024 | LiverpoolH | 0-5 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 26.12.2024 | SouthamptonA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | BrightonH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.12.2024 | BournemouthA | 1-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 09.12.2024 | WolvesH | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.12.2024 | LeicesterA | 3-1 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | TottenhamA | 4-1 | 86 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 05.10.2024 | IpswichH | 4-1 | 86 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 28.09.2024 | BrentfordA | 1-1 | 45 | 2 | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | ChelseaH | 0-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 14.09.2024 | FulhamA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | Manchester CityH | 1-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | Crystal PalaceA | 0-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | Aston VillaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.05.2024 | Manchester CityA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 |
ŞUT27
GOL2
xG2.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%67
- Açık oyun3%11
- Korner2%7
- Serbest vuruş2%7
- Taç sonrası2%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%89
- Sağ ayak2%7
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 6 %22
- 46-60' 9 %33
- 61-75' 3 %11
- 76-90+' 5 %19
PİYASA DEĞERİ€55.00M+22.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ48
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-08-02
Right to Dream
→
Nordsjaelland
free transfer
Right to Dream
→
Nordsjaelland
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
24 maç
11.2025
DarbeŞüpheli
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
5 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımŞüpheli
1 maç
01.2022
Ribs InjuryŞüpheli
3 maç
12.2021
Ribs InjuryKadroda yok
7 maç
09.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1545 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Premier League 2025
PERFORMANS69.91545 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
85.3
Box-to-box orta saha
81.8
Numara 10
80.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%96
Dakika
%65
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%95
Dakika
%85
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.9
76
92
Kilit pas / 90
1.34
1.8
74
Asist / 90
0.29
0.28
100
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Müdahale / 90
1.69
1.8
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
PejiñoLas Palmas · 29
%95
2gol
3asist
67scout
€800K
Segunda División
Leroy SanéGalatasaray · 29
%80
0gol
2asist
61scout
UEFA Champions League
Kevin PalaciosSantos Laguna · 25
%72
2gol
2asist
67scout
Liga MX
Doğukan SinikAntalyaspor · 26
%70
0gol
2asist
57scout
Süper Lig
Jastin GarcíaFC Andorra · 21
%66
3gol
2asist
71scout
Segunda División
Oskar PietuszewskiFC Porto · 17
%64
3gol
2asist
67scout
Primeira Liga
Farouck AdekamiAntwerp · 19
%61
2gol
2asist
75scout
Jupiler Pro League
Siriki DembéléOxford United · 29
%60
0gol
0asist
44scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Nordsjaelland