Moussa Dembélé
Scotland · Midfielder

Moussa Dembélé

YAŞ29
BOY173
KİLO67
DOĞUM YERİLondon
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.55 / 90
Kilit pas121.66 / 90
Başarılı dripling212.91 / 90
Kazanılan ikili557.62 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.552.25
Başarılı dripling 2.913.38
Kazanılan ikili 7.629.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Championship2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 League One2020/2021 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
2021 9 2022 0 2023 7 2024 4 2025 0
GolAsist
2025/26 22 730 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipOxford United 21 650 0 0 6.66
League CupOxford United 1 80 0 0 7.30
Şut6
Kilit pas12
Drible24%55 başarı
İkili kazanılan63%46
Müdahale10
Faul1023 kazanılan
İlk 11517 yedek
Kart2
2024/25 29 1.373 2 2 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipOxford United 29 1.373 2 2 6.77
Şut16%50 isabet
Kilit pas16
Drible24%38 başarı
İkili kazanılan106%46
Müdahale29
Faul1845 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111514 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2023/24 39 1.979 6 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBirmingham 39 1.979 6 1 6.86
Şut31%58 isabet
Kilit pas38
Drible78%50 başarı
İkili kazanılan166%44
Müdahale33
Faul3250 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112316 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2022/23 30 495 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 15 379 0 0 6.59
Premier LeagueBournemouth 15 116 0 0 6.70
Şut5%80 isabet
Kilit pas12
Drible23%64 başarı
İkili kazanılan49%43
Müdahale13
Faul911 kazanılan
İlk 11426 yedek
Kart1
2021/22 42 2.434 7 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPeterborough 24 1.910 5 1 6.90
ChampionshipBournemouth 18 524 2 1 6.80
Şut21%62 isabet
Kilit pas40
Drible85%59 başarı
İkili kazanılan205%48
Müdahale40
Faul3972 kazanılan
Ofsayt16
İlk 112616 yedek
G+A / 900.33
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 112357 yedek girdi
KART6
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 32 3-4-2-1 — 14 4-4-2 — 11 4-1-4-1 — 10 5-4-1 — 6 5-3-2 — 5 78 maç
  • 4-2-3-132%41
  • 3-4-2-114%18
  • 4-4-211%14
  • 4-1-4-110%13
  • 5-4-16%8
  • 5-3-25%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Ruben RodriguesRuben Rodrigues 1 S. MillsS. Mills Dembélé 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.02.2026 Sheffield UtdA 3-1 10 6.3
20.01.2026 QPRH 0-0
17.01.2026 Bristol CityH 0-0
01.01.2026 IpswichA 2-1 67 6.2
29.12.2025 SwanseaH 0-1 24 6.9
26.12.2025 SouthamptonH 2-1 15 6.7
08.11.2025 West BromA 2-1 10 6.9
04.11.2025 Stoke CityH 0-3 37 1 7.0
01.11.2025 MillwallH 2-2 8 6.6
25.10.2025 Sheffield WednesdayA 1-2
22.10.2025 WrexhamA 1-0 70 6.3
18.10.2025 DerbyH 1-0 89 1 7.9
04.10.2025 WatfordA 2-1 85 6.5
01.10.2025 QPRA 0-0 34 6.9
27.09.2025 Sheffield UtdH 0-1 21 6.7
21.09.2025 Bristol CityA 1-3 17 6.7
13.09.2025 LeicesterH 2-2 1
30.08.2025 CoventryH 2-2 21 1 6.9
23.08.2025 BirminghamA 1-0 85 5.9
17.08.2025 Hull CityA 3-2 34 1 5.7
12.08.2025 ColchesterH 1-0 80 2 7.3
09.08.2025 PortsmouthH 0-1 22 7.2
12.04.2025 Sheffield WednesdayA 0-1
09.04.2025 QPRH 1-3 89 1 6.3
05.04.2025 Sheffield UtdH 1-0 81 1 1 7.3
29.03.2025 MiddlesbroughA 2-1 65 7.5
15.03.2025 WatfordH 1-0 89 1 2 6.6
12.03.2025 Hull CityA 2-1 12 6.9
07.03.2025 NorwichA 1-1
01.03.2025 CoventryH 2-3 1
22.02.2025 West BromA 2-0 16 6.3
15.02.2025 PortsmouthH 0-2 66 6.3
11.02.2025 DerbyA 0-0 80 1 6.7
04.02.2025 BurnleyA 1-0 45 6.3
01.02.2025 Bristol CityH 1-1 90 7.0
25.01.2025 Stoke CityA 0-0 65 1 7.9
21.01.2025 LutonH 3-2 89 1 6.3
18.01.2025 BlackburnH 1-0 79 3 7.2
14.01.2025 PlymouthA 1-1 22 2 7.2
04.01.2025 PrestonA 1-1 13 7.2
01.01.2025 MillwallA 0-1
29.12.2024 PlymouthH 2-0
26.12.2024 CardiffH 3-2 15 6.0
22.10.2024 DerbyH 1-1 45 1 6.9
19.10.2024 West BromH 1-1 74 1 6.3
05.10.2024 PortsmouthA 1-1 29 1 6.5
01.10.2024 LutonA 2-2 16 1 6.5
28.09.2024 BurnleyH 0-0 74 6.5
21.09.2024 Bristol CityA 2-1 81 1 1 6.9
14.09.2024 Stoke CityH 1-0 82 7.2
31.08.2024 PrestonH 3-1 55 6.6
04.05.2024 NorwichH 1-0
27.04.2024 HuddersfieldA 1-1 25 1 6.9
20.04.2024 RotherhamA 0-0 12 6.6
13.04.2024 CoventryH 3-0
06.04.2024 LeicesterA 2-1 9 5.9
01.04.2024 PrestonH 1-0
29.03.2024 QPRA 2-1
09.03.2024 MillwallA 1-0
05.03.2024 Hull CityA 1-1 59 6.2
ŞUT7
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.014 77' · xG 0.053 81' · xG 0.025 17' · xG 0.083 73' · xG 0.074 86' · xG 0.16 90' · xG 0.536
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%86) Açık oyun — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası6%86
  • Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%86) Kafa — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak6%86
  • Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 5 %71
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 162 maç
Oxford United 51maç 2024–2025
Birmingham 39maç 2023
Bournemouth 33maç 2021–2022
Auxerre 15maç 2022
Peterborough 24maç 2021
Grimsby 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-29 Birmingham Oxford United
2023-07-14 Bournemouth Birmingham ?
2023-07-01 Auxerre Bournemouth
2023-06-30 AJ Auxerre Bournemouth End of loan
2023-01-31 Bournemouth Auxerre
2022-01-31 Peterborough Bournemouth €2.64m
2018-07-01 Grimsby Town Peterborough €660k
2018-06-22 Grimsby Peterborough
2017-07-01 Nike Academy Grimsby Town free transfer
2016-07-01 Ayr United U20 Nike Academy free transfer
2015-07-01 Dundee U18 Ayr United U20 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 650 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.6Championship 2025
PERFORMANS45.4650 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 51.8
Numara 10 50.0
Top kapan ön libero 48.6
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %38
Performans %69
Dakika %48
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %68
Dakika %70
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.66 1.8 92
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Başarılı drible / 90 2.91 1.5 100
Performans skoru 45.4 76 60
Müdahale / 90 1.11 1.8 62
Dakika güvenliği 26.7 76 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam