LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Şut21.16 / 90
Kilit pas31.74 / 90
Kazanılan ikili63.48 / 90
Rating6.60
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Europa League2023 · Marseille · 14 maç
6asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U19 Championship2016 Germany · Europe
🥈
Ligue 12024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Tournoi U20 4 Nations2017 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
2
155
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan6%40
Müdahale2
İlk 112
2025/26
28
1.574
2
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas37
Drible49%65 başarı
İkili kazanılan107%51
Müdahale17
Faul2137 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11208 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2024/25
19
541
2
4
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas19
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan32%49
Müdahale8
Faul615 kazanılan
İlk 11811 yedek
G+A / 901.0
Kart11
2023/24
45
3.112
2
8
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%40 isabet
Kilit pas68
Drible62%63 başarı
İkili kazanılan205%52
Müdahale44
Faul3685 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 113411 yedek
G+A / 900.29
Kart6
2022/23
16
895
1
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas29
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan59%44
Müdahale7
Faul624 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11106 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2021/22
44
1.612
4
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas38
Drible38%49 başarı
İkili kazanılan126%47
Müdahale24
Faul2756 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111727 yedek
G+A / 900.45
Kart4
2020/21
29
2.112
2
5
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas51
Drible89%63 başarı
İkili kazanılan196%53
Müdahale22
Faul2879 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11254 yedek
G+A / 900.3
Kart4
TOPLAM GOL11
İLK 118153 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %36
- 76-90+' 1 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%40
- 4-3-325%22
- 3-4-2-117%15
- 3-5-213%11
- 4-1-4-17%6
- 4-4-26%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | MonacoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.08.2026 | StrasbourgH | 4-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | 60 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | SamsunsporH | 3-0 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | FenerbahceA | 3-1 | 61 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.04.2026 | KasimpasaH | 4-0 | 83 | – | 7.7 | ||
| 19.04.2026 | TrabzonsporA | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | GenclerbirligiH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | KocaelisporA | 0-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 18.03.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 95 | 2 | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | GalatasarayA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | AlanyasporA | 1-2 | 31 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.02.2026 | BesiktasH | 2-3 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | EyüpsporA | 1-2 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | RizesporH | 2-2 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | KayserisporA | 0-3 | 88 | 2 | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 95 | 1 | 6.7 | ||
| 22.12.2025 | Gazişehir GaziantepH | 5-1 | 71 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.12.2025 | SamsunsporA | 0-2 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | FenerbahceH | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | KasimpasaA | 1-3 | 72 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.11.2025 | TrabzonsporH | 3-4 | 62 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | GenclerbirligiA | 2-1 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | AntalyasporA | 0-4 | 34↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 18.10.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 05.10.2025 | GoztepeA | 1-0 | 75 | 2 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | KonyasporA | 2-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | AlanyasporH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | RennesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | RennesH | 4-2 | 19↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 10.05.2025 | Le HavreA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Stade Brestois 29H | 4-1 | 13↑ | 2 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | MontpellierH | 5-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | MonacoA | 3-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | ToulouseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | NantesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | AuxerreA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | LilleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 20 | – | 3.6 | ||
| 20.10.2024 | MontpellierA | 0-5 | 79 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 04.10.2024 | AngersH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | StrasbourgA | 1-0 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | LyonA | 2-3 | 11 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | NiceH | 2-0 | 72 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.08.2024 | ToulouseA | 1-3 | 66 | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | ReimsH | 2-2 | 78 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.08.2024 | Stade Brestois 29A | 1-5 | 88 | 2 | – | 7.9 | |
| 12.05.2024 | LorientH | 3-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2024 | AtalantaA | 3-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2024 | AtalantaH | 1-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | LensH | 2-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2024 | NiceH | 2-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2024 | BenficaH | 1-0 | 110 | 1 | 7.5 | ||
| 11.04.2024 | BenficaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 05.04.2024 | LilleA | 3-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 31.03.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 17.03.2024 | RennesA | 2-0 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | VillarrealA | 3-1 | 45↑ | – | 6.6 |
ŞUT30
GOL2
xG2.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%73
- Açık oyun2%7
- Kontra atak2%7
- Korner2%7
- Duran top1%3
- Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%83
- Sol ayak5%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 5 %17
- 16-30' 6 %20
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 6 %20
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 3 %10
AKSİYON HARİTASI1255 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1255
- Pas754%62
- Top kazanma134%11
- Çalım92%8
- Top teması83%7
- Faul65%5
- Top kaptırma26%2
- Müdahale25%2
- İkili mücadele11%1
- Ofsayt pası9%1
- Direkten dönen9%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-01-06
FC Nantes U19
→
FC Nantes B
-
FC Nantes U19
→
FC Nantes B
-
2014-07-01
FC Nantes U17
→
FC Nantes U19
-
FC Nantes U17
→
FC Nantes U19
-
2012-08-01
Red Star Jugend
→
FC Nantes U17
free transfer
Red Star Jugend
→
FC Nantes U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2026
SakatlıkŞüpheli
2 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
03.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
9 maç
02.2025
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
02.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
06.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
23 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Shamal SC
%50
2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1574 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Süper Lig 2025
PERFORMANS67.21574 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
84.4
Numara 10
84.4
Box-to-box orta saha
82.2
Top kapan ön libero
0
Derinden oyun kurucu
0
Box-to-box orta saha
0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%92
Dakika
%83
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%94
Dakika
%86
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.12
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
67.2
76
88
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Başarılı drible / 90
2.8
1.5
100
Asist / 90
0.17
0.28
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yanis MassolinModena · 23
%95
3gol
3asist
76scout
€4.00M
Serie B
Alexandre ZaouaiBastia
%78
2gol
2asist
72scout
€1.50M
Ligue 2
Jordi CortizoLeon · 29
%76
0gol
1asist
56scout
Liga MX
Isak Steiner JensenAZ Alkmaar · 22
%74
2gol
4asist
72scout
Eredivisie
Magnus RiisnaesValerenga · 21
%71
2gol
2asist
71scout
Eliteserien
Yann GbohoToulouse · 24
%66
8gol
4asist
66scout
€15.00M
Ligue 1
Yeremay HernándezDeportivo La Coruna · 23
%61
11gol
10asist
78scout
Segunda División
Siriki DembéléOxford United · 29
%60
0gol
0asist
44scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




FC Schalke 04