LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut112.86 / 90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
12.860.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super Cup2025 · Galatasaray · 2 maç
1asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Süper Lig2022/2023 · Türkiye
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
23
1.098
0
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas17
Drible3%20 başarı
İkili kazanılan50%45
Müdahale29
Faul88 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111013 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2023/24
45
1.165
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas8
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan80%55
Müdahale51
Faul154 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111431 yedek
Kart1
2022/23
23
737
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan52%47
Müdahale21
Faul206 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11815 yedek
Kart1
2021/22
34
1.445
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas7
Drible11%38 başarı
İkili kazanılan63%43
Müdahale26
Faul186 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111519 yedek
G+A / 900.06
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112632 yedek girdi
KART6
FORMA35
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%80
- 4-1-4-17%12
- 4-3-1-21%2
- 4-3-31%2
- 4-4-1-11%2
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Erzurumspor FKA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | Çorum FKH | 2-2 | 7↑ | 1 | – | ||
| 16.05.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | SamsunsporH | 3-0 | 77 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | FenerbahceA | 3-1 | 89 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 24.04.2026 | KasimpasaH | 4-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | TrabzonsporA | 1-1 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | GenclerbirligiH | 3-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | KocaelisporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 95 | 3 | 7.9 | ||
| 07.03.2026 | GoztepeH | 2-1 | 54↑ | – | 5.6 | ||
| 27.02.2026 | KonyasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | AlanyasporA | 1-2 | 44↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | BesiktasH | 2-3 | 0↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | EyüpsporA | 1-2 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | KayserisporH | 4-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-3 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Gazişehir GaziantepH | 1-1 | 16↑ | – | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | KasimpasaH | 3-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | AntalyasporA | 1-4 | 16↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | SamsunsporH | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.12.2025 | FenerbahceA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | GenclerbirligiH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 26.10.2025 | GoztepeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | KayserisporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | TrabzonsporA | 4-2 | 12↑ | – | 5.9 | ||
| 18.05.2024 | PendiksporH | 0-0 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 12.05.2024 | HataysporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | AlanyasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | RizesporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2024 | BesiktasA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | Gazişehir GaziantepH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.04.2024 | AntalyasporA | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | SamsunsporA | 2-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 02.03.2024 | İstanbulsporH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.02.2024 | KayserisporA | 3-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 18.02.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 11.02.2024 | KonyasporA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2024 | SamsunsporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2024 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2024 | İstanbulsporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | TrabzonsporA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2024 | KayserisporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2024 | SivassporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.01.2024 | KonyasporH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.12.2023 | FenerbahceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2023 | FC CopenhagenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2023 | Adana DemirsporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | PendiksporA | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2023 | Manchester UnitedH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | AlanyasporH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2023 | HataysporA | 2-1 | 66 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2023 | Bayern MunichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2023 | KasimpasaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | RizesporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2023 | Bayern MunichH | 1-3 | 75 | – | 6.2 | ||
| 21.10.2023 | BesiktasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | AntalyasporA | 0-2 | 75 | 1 | 6.7 |
ŞUT13
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%85
- Kontra atak1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak9%69
- Kafa2%15
- Sağ ayak1%8
- Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %46
AKSİYON HARİTASI1687 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1687
- Pas1083%69
- Top kazanma124%8
- Top teması78%5
- İkili mücadele62%4
- Pas arası43%3
- Hava topu43%3
- Müdahale40%3
- Uzaklaştırma39%2
- Faul38%2
- Korner kazandırma25%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 162 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-04
Altay SK Yth
→
Altay SK
-
Altay SK Yth
→
Altay SK
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
8 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
10.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
4 maç
10.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 666 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Süper Lig 2025
PERFORMANS56.1666 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
59.8
Defansif bek
57.2
Agresif stoper
56.5
Ofansif bek
49.3
Agresif stoper
44.9
Defansif bek
44.3
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%52
Dakika
%50
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%53
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.76
1.4
100
Müdahale / 90
2.16
2.5
86
Pas hacmi / 90
36.89
48
77
Performans skoru
56.1
74
76
Asist / 90
0.14
0.22
64
Pas arası / 90
0.95
1.6
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Trent Alexander-ArnoldReal Madrid · 27
%95
0gol
1asist
45scout
€65.00M
UEFA Champions League
Andrea CambiasoJuventus · 25
%89
3gol
4asist
60scout
€30.00M
Serie A
Sergio EscuderoDeportivo La Coruna · 36
%77
1gol
2asist
57scout
€100K
Segunda División
Áron CsongvaiAIK Stockholm · 25
%71
2gol
2asist
72scout
Allsvenskan
Tomas TotlandSt. Louis City · 26
%68
0gol
1asist
62scout
Major League Soccer
Charalampos LykogiannisBologna · 32
%66
0gol
1asist
51scout
€1.50M
Serie A
Lucas ArceGodoy Cruz · 28
%64
0gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Emanuel BeltránInstituto Cordoba · 27
%60
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Orenburg
Ankaragücü