LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 3A
Gol10.08 / 90
Asist30.23 / 90
Şut60.46 / 90
Kilit pas191.45 / 90
Başarılı dripling70.54 / 90
Kazanılan ikili523.98 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 1.45 %68
- Asist 0.23 %77
- Drible 0.54 %45
- Pas isabeti %85 %47
- Top kapma 2.91 %60
- İkili mücadele %54 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1176 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Svenska Cupen2022/2023 · Sweden
🏆
Allsvenskan2022 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.176
1
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas19
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan52%54
Müdahale21
Faul1913 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11137 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2025/26
24
1.075
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas20
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan43%54
Müdahale21
Faul47 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111212 yedek
G+A / 900.08
2024/25
31
2.343
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas27
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan110%50
Müdahale52
Faul2123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11265 yedek
G+A / 900.08
Kart7
2023/24
33
1.398
1
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas21
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan62%55
Müdahale20
Faul717 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111320 yedek
G+A / 900.32
2022/23
24
1.489
0
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas22
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan64%54
Müdahale26
Faul109 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111410 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2021/22
27
2.394
5
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas28
Drible30%57 başarı
İkili kazanılan136%57
Müdahale57
Faul2426 kazanılan
Ofsayt10
İlk 1127
G+A / 900.3
Kart3
2020/21
1
90
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale1
Faul1
İlk 111
TOPLAM GOL2
İLK 114617 yedek girdi
KART8
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%61
- 4-4-28%14
- 3-4-34%7
- 4-3-34%7
- 3-4-1-23%5
- 3-4-2-13%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC DallasH | 3-3 | 20 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | Houston DynamoH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 02.08.2026 | Real Salt LakeH | 1-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | Colorado RapidsH | 1-0 | 92 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 23.07.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-3 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 17.07.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | AustinH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | DC UnitedA | 1-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 14.05.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.05.2026 | Colorado RapidsA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | AustinA | 2-0 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | San Jose EarthquakesH | 2-3 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Seattle SoundersA | 4-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | FC DallasA | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | New York City FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | New England RevolutionH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | San DiegoA | 2-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | CharlotteH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Real Salt LakeH | 2-2 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | AustinA | 1-3 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 28.09.2025 | Los Angeles FCH | 0-3 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | CF MontrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2025 | FC DallasH | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | Houston DynamoH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Chicago FireA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Nashville SCH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | FC DallasA | 3-0 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | Portland TimbersH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.07.2025 | Real Salt LakeA | 3-2 | 71 | – | 6.3 | ||
| 29.06.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.06.2025 | Orlando City SCH | 2-4 | 68 | 1 | – | 6.9 | |
| 14.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-3 | 61 | – | 6.7 | ||
| 08.06.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | San DiegoA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Colorado RapidsH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Minnesota United FCA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | Houston DynamoH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | Los Angeles FCA | 1-0 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | Minnesota United FCH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2024 | New England RevolutionA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Portland TimbersA | 4-4 | 86 | – | 6.2 | ||
| 21.07.2024 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 18.07.2024 | Seattle SoundersA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.07.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.07.2024 | Colorado RapidsA | 4-1 | 36↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.07.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 30.06.2024 | Vancouver WhitecapsA | 4-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.06.2024 | Atlanta United FCH | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 20.06.2024 | Colorado RapidsH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT8
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%38
- Korner2%25
- Açık oyun2%25
- Taç sonrası1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %38
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Häcken
→
St. Louis CITY
€455k
Häcken
→
St. Louis CITY
€455k
2022-01-08
Tromsø IL
→
Häcken
€700k
Tromsø IL
→
Häcken
€700k
2021-01-15
Sogndal
→
Tromsø IL
?
Sogndal
→
Tromsø IL
?
2017-07-22
Fana
→
Sogndal
End of loan
Fana
→
Sogndal
End of loan
2017-03-31
Sogndal
→
Fana
loan transfer
Sogndal
→
Fana
loan transfer
2017-01-27
Fana
→
Sogndal
?
Fana
→
Sogndal
?
2015-01-01
Fana II
→
Fana
-
Fana II
→
Fana
-
2014-01-01
Fana Youth
→
Fana II
-
Fana Youth
→
Fana II
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1075 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Major League Soccer 2025
PERFORMANS57.71075 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-3.9
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
55.6
Defansif bek
54.0
Ayağı iyi stoper
53.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%47
Dakika
%52
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%57
Dakika
%73
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.74
7.1
95
Performans skoru
60.2
74
81
Pas arası / 90
1.7
2.2
77
İkili mücadele kazanma
55.81
62
90
Müdahale / 90
1.53
3
51
Dakika güvenliği
10.4
78
13
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta +1.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andreas PoulsenSilkeborg · 26
%95
1gol
3asist
68scout
Superliga
Bryan GoncalvesDender · 29
%78
1gol
2asist
61scout
Jupiler Pro League
Emerson PalmieriMarseille · 31
%75
0gol
3asist
62scout
Ligue 1
Felix BeijmoAarhus · 27
%75
2gol
4asist
67scout
Superliga
Matt TargettMiddlesbrough · 30
%72
4gol
4asist
54scout
€45.00M
Championship
Ilias BronkhorstExcelsior · 28
%66
2gol
0asist
61scout
Eredivisie
Zeki YavruSamsunspor · 34
%63
0gol
1asist
64scout
€300K
Süper Lig
Ali DereKeçiörengücü · 33
%60
0gol
3asist
63scout
€800K
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


