Mauro Icardi
Argentina · Attacker

Mauro Icardi

YAŞ32
BOY181 cm
KİLO75 kg
DOĞUM YERİRosario
LİGSüper Lig
BU SEZON13G · 0A
Gol130.89 / 90
Asist00.00 / 90
Şut473.20 / 90
Kilit pas161.09 / 90
Başarılı dripling30.20 / 90
Kazanılan ikili211.43 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 46 forvetler
Gol — %100 (0.89) Şut — %98 (3.2) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %67 (1.09) Drible — %4 (0.20) İkili mücadele — %2 (%32) 45 ORT. % 100 98 0 67 4 2
  • Gol 0.89 %100
  • Şut 3.2 %98
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.09 %67
  • Drible 0.20 %4
  • İkili mücadele %32 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1320 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Super Cup2025 · Galatasaray · 2 maç 1gol1. 1asist2.
🥇 Süper Lig2023 · Galatasaray · 34 maç 25gol1. 8asist7.
🥈 Coupe de France2020 · Paris Saint Germain · 4 maç 5gol2.
🥉 Süper Lig2022 · Galatasaray · 24 maç 22gol3. 7asist4.
6. Süper Lig2025 · Galatasaray · 31 maç 14gol6.
7. UEFA Champions League2023 · Galatasaray · 10 maç 5gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2024/2025 · Turkey
🏆 Süper Lig2024/2025 · Turkey
🏆 Super Cup2023/2024 · Turkey
🏆 Süper Lig2023/2024 · Turkey
🏆 Süper Lig2022/2023 · Turkey
🏆 Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆 Ligue 12021/2022 · France
🏆 Coupe de France2020/2021 · France
🏆 Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆 Ligue 12019/2020 · France
🏆 Coupe de la Ligue2019/2020 · France
🏆 Coupe de France2019/2020 · France
🥈 Super Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 42 G+A
2020 10 2021 4 2022 29 2023 42 2024 7 2025 13
GolAsist
2025/26 45 1.531 13 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 33 1.320 13 0 6.84
UEFA Champions LeagueGalatasaray 12 211 0 0 6.39
Şut52%44 isabet
Kilit pas16
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan27%34
Faul84 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111332 yedek
G+A / 900.76
Kart2
Kaptan13maçta
2024/25 14 981 6 1 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 8 527 4 1 7.37
UEFA Europa LeagueGalatasaray 4 277 2 0 7.08
UEFA Champions LeagueGalatasaray 2 177 0 0 7.25
Şut28%43 isabet
Kilit pas15
İkili kazanılan35%45
Müdahale5
Faul413 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11122 yedek
G+A / 900.64
Kart1
Kaptan2maçta
2023/24 46 3.821 31 11 7.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 34 2.856 25 8 7.55
UEFA Champions LeagueGalatasaray 10 785 5 1 7.28
UEFA Europa LeagueGalatasaray 2 180 1 2 7.40
Şut116%53 isabet
Kilit pas64
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan134%50
Müdahale9
Faul2136 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı82 kaçan
İlk 11424 yedek
G+A / 900.99
Kart2
2022/23 24 1.887 22 7 7.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 24 1.887 22 7 7.57
Şut70%60 isabet
Kilit pas36
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan83%43
Müdahale9
Faul1915 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı63 kaçan
İlk 11213 yedek
G+A / 901.38
Kart3
2021/22 36 1.085 4 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 29 1.034 4 0 6.49
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 7 51 0 0 6.45
Şut23%43 isabet
Kilit pas10
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan20%31
Müdahale5
Faul147 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111026 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2020/21 25 1.319 7 3 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 21 1.077 7 3 6.93
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 4 242 0 0 7.07
Şut37%41 isabet
Kilit pas19
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan47%49
Müdahale9
Faul1212 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111411 yedek
G+A / 900.68
Kart2
TOPLAM GOL303 penaltı
İLK 114459 yedek girdi
KART5
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 5 %17
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 3 %10
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 11 %37
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 63 4-3-3 — 25 4-4-2 — 6 3-4-1-2 — 2 4-2-2-2 — 2 4-3-1-2 — 2 100 maç
  • 4-2-3-163%63
  • 4-3-325%25
  • 4-4-26%6
  • 3-4-1-22%2
  • 4-2-2-22%2
  • 4-3-1-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 KasimpasaAC 1-0 90 6.3
09.05.2026 AntalyasporH 4-2 20 6.2
02.05.2026 SamsunsporA 4-1
26.04.2026 FenerbahceH 3-0 1
18.04.2026 GenclerbirligiAC 1-2 78 1 1 7.6
12.04.2026 KocaelisporH 1-1 8 6.3
08.04.2026 GoztepeA 1-3 1
04.04.2026 TrabzonsporAC 2-1 94 2 6.3
18.03.2026 LiverpoolA 4-0 11 6.3
14.03.2026 Istanbul BasaksehirH 3-0 13 6.2
10.03.2026 LiverpoolH 1-0
07.03.2026 BesiktasA 0-1
28.02.2026 AlanyasporH 3-1 2
25.02.2026 JuventusA 3-2 4
21.02.2026 KonyasporAC 2-0 45 1 6.5
17.02.2026 JuventusH 5-2 11 6.3
13.02.2026 EyüpsporHC 5-1 89 3 5 10.0
08.02.2026 RizesporA 0-3 10 1 6.3
01.02.2026 KayserisporH 4-0 21 2 6.2
28.01.2026 Manchester CityA 2-0
24.01.2026 Fatih KaragümrükA 1-3 18 6.7
21.01.2026 Atletico MadridH 1-1
17.01.2026 Gazişehir GaziantepHC 1-1 90 3 5.9
21.12.2025 KasimpasaHC 3-0 94 1 6 7.2
13.12.2025 AntalyasporA 1-4 23 1 1 7.5
09.12.2025 MonacoA 1-0 11 6.5
05.12.2025 SamsunsporH 3-2 9 6.3
01.12.2025 FenerbahceA 1-1 12 6.3
25.11.2025 Union St. GilloiseHC 0-1 90 2 6.2
22.11.2025 GenclerbirligiH 3-2 50 1 6 7.6
09.11.2025 KocaelisporAC 1-0 90 2 6.3
05.11.2025 AjaxA 0-3 9 1 6.3
01.11.2025 TrabzonsporH 0-0 16 2 6.5
26.10.2025 GoztepeH 3-1 45 1 3 6.9
22.10.2025 Bodo/GlimtH 3-1 22 1 6.5
18.10.2025 Istanbul BasaksehirAC 1-2 74 2 6.5
04.10.2025 BesiktasH 1-1 9 6.3
30.09.2025 LiverpoolH 1-0 18 6.5
26.09.2025 AlanyasporAC 0-1 90 1 2 7.2
22.09.2025 KonyasporHC 3-1 90 1 3 7.0
18.09.2025 Eintracht FrankfurtA 5-1 35 1 6.5
13.09.2025 EyüpsporAC 0-2 86 1 2 7.9
30.08.2025 RizesporH 3-1 23 1 1 7.5
24.08.2025 KayserisporA 0-4 19 1 6.7
15.08.2025 Fatih KaragümrükH 3-0 10 1 1 7.2
07.11.2024 TottenhamH 3-2 85 4 7.2
28.10.2024 BesiktasH 2-1 89 2 7.0
23.10.2024 IF ElfsborgHC 4-3 90 1 6 7.6
19.10.2024 AntalyasporA 0-3 78 2 2 8.7
06.10.2024 AlanyasporH 1-0 81 6.6
03.10.2024 Rīgas FSAC 2-2 90 1 6.2
28.09.2024 KasimpasaH 3-3 74 1 2 7.2
25.09.2024 PAOKH 3-1 12 1 2 7.3
21.09.2024 FenerbahceA 1-3
31.08.2024 Adana DemirsporA 1-5 25 6.3
27.08.2024 BSC Young BoysH 0-1 90 2 7.6
21.08.2024 BSC Young BoysA 3-2 87 3 6.9
16.08.2024 KonyasporA 1-2 90 1 6.9
09.08.2024 HataysporH 2-1 90 1 4 8.9
26.05.2024 KonyasporA 1-3 90 2 3 8.6
ŞUT58
GOL14
xG10.6
xG FARKI+3.4over performing
DÖNÜŞÜM%24.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.045 2' · xG 0.458 · GOL 90' · xG 0.022 90' · xG 0.128 33' · xG 0.219 · GOL 70' · xG 0.044 37' · xG 0.033 70' · xG 0.295 · GOL 62' · xG 0.046 60' · xG 0.104 48' · xG 0.282 · GOL 31' · xG 0.025 29' · xG 0.102 90' · xG 0.788 · GOL 86' · xG 0.08 75' · xG 0.057 82' · xG 0.088 90' · xG 0.297 · GOL 88' · xG 0.185 · GOL 58' · xG 0.03 54' · xG 0.593 47' · xG 0.046 27' · xG 0.04 19' · xG 0.044 8' · xG 0.074 67' · xG 0.16 58' · xG 0.251 24' · xG 0.068 22' · xG 0.096 20' · xG 0.01 90' · xG 0.025 67' · xG 0.028 18' · xG 0.02 72' · xG 0.097 57' · xG 0.436 55' · xG 0.292 · GOL 45' · xG 0.104 43' · xG 0.033 43' · xG 0.103 40' · xG 0.182 1' · xG 0.481 66' · xG 0.709 · GOL 58' · xG 0.041 57' · xG 0.033 46' · xG 0.056 90' · xG 0.065 80' · xG 0.179 86' · xG 0.13 45' · xG 0.085 · GOL 12' · xG 0.109 48' · xG 0.081 23' · xG 0.7 · GOL 90' · xG 0.081 90' · xG 0.554 · GOL 73' · xG 0.428 · GOL 54' · xG 0.058 20' · xG 0.053 87' · xG 0.695 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 39 (%67) Korner — 7 (%12) Açık oyun — 5 (%9) Serbest vuruş — 2 (%3) Kontra atak — 2 (%3) Penaltı — 1 (%2) Diğer — 2 (%3) 58 şut
  • Asist sonrası39%67
  • Korner7%12
  • Açık oyun5%9
  • Serbest vuruş2%3
  • Kontra atak2%3
  • Penaltı1%2
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%64) Kafa — 16 (%28) Sol ayak — 5 (%9) 58 şut
  • Sağ ayak37%64
  • Kafa16%28
  • Sol ayak5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
1-15' — 4 16-30' — 9 31-45' — 8 46-60' — 13 61-75' — 9 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 4 %7
  • 16-30' 9 %16
  • 31-45' 8 %14
  • 46-60' 13 %22
  • 61-75' 9 %16
  • 76-90+' 15 %26
AKSİYON HARİTASI415 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 10 11 11 11 11 12 12 13 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 6 7 7 8 9 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 3 4 4 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 4 4 7 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR415
Pas 209 Pas — 209 (%55) Hava topu 46 Hava topu — 46 (%12) Top tema… 39 Top teması — 39 (%10) Top k… 17 Top kazanma — 17 (%4) İsabe… 15 İsabetsiz şut — 15 (%4) Ofsa… 15 Ofsayt pası — 15 (%4) Kurt… 13 Kurtarılan şut — 13 (%3) Uzaklaştırma — 11 (%3) Gol — 9 (%2) Çalım — 9 (%2)
  • Pas209%55
  • Hava topu46%12
  • Top teması39%10
  • Top kazanma17%4
  • İsabetsiz şut15%4
  • Ofsayt pası15%4
  • Kurtarılan şut13%3
  • Uzaklaştırma11%3
  • Gol9%2
  • Çalım9%2
PİYASA DEĞERİ€5.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ62
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 190 maç
Galatasaray 129maç 2022–2025
Paris Saint Germain 61maç 2020–2021
Inter 2013–2018
Argentina 2014–2018
Sampdoria 2011–2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Galatasaray Icardi Mauro
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 fitnessKadroda yok 2 maç
05.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 32 maç
09.2024 Sırt sakatlığıKadroda yok 3 maç
02.2024 CezalıKadroda yok 1 maç
01.2024 Face InjuryKadroda yok 3 maç
12.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 11 maç
10.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2022 SakatlıkKadroda yok 6 maç
08.2022 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
10.2021 Kişisel sebepKadroda yok 1 maç
08.2021 Hand InjuryKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Elche CF %50 2026-09-04
Everton FC %50 2026-09-04
ACF Fiorentina %50 2026-08-18
SS Lazio %28 2026-08-18
SS Lazio %50 2026-08-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Super Cup2025 · Galatasaray 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1320 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Süper Lig 2025
PERFORMANS70.41320 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 93.4
Pivot forvet 87.3
İçe kat eden kanat 84.1
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %88
Dakika %76
Değer / getiri %7
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %88
Dakika %85
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.89 0.65 100
Performans skoru 70.4 78 90
Tahmini xG / 90 0.721 0.48 100
Şut / 90 3.2 3.4 94
Şut isabeti 48.94 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam