Tawfik Bentayeb
Morocco · Attacker

Tawfik Bentayeb

YAŞ23
BOY180
KİLO73
DOĞUM YERİCasablanca
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili211.25 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.82
Asist 0.000.14
Şut 0.003.20
Kilit pas 0.000.82
Başarılı dripling 0.000.32
Kazanılan ikili 11.253.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Ligue 22025 · Estac Troyes · 28 maç 18gol1.
9. Coupe de France2025 · Estac Troyes · 3 maç 2gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 2 16 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 2 16 0 0 6.54
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
İlk 1111 yedek
2025/26 28 1.967 18 3 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Estac Troyes 28 1.967 18 3 6.82
Şut70%57 isabet
Kilit pas18
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan82%29
Müdahale11
Faul3727 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı41 kaçan
İlk 11235 yedek
G+A / 900.96
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 1123 yedek girdi
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 4-3-3 — 2 4 maç
  • 4-2-3-12%50
  • 4-3-32%50
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 KortrijkH 1-0 15 0 6.5
30.08.2026 Union St. GilloiseA 3-0 1
09.05.2026 GrenobleA 1-0 76 2 7.0
02.05.2026 LavalH 4-0 90 4 5.9
25.04.2026 Saint EtienneA 0-3 13 1 2 7.2
18.04.2026 BoulogneH 1-0 73 1 3 7.6
13.04.2026 RodezA 2-1 90 2 5.9
04.04.2026 MontpellierA 2-2 89 1 1 2 7.6
21.03.2026 DunkerqueH 5-1 90 2 5 9.2
16.03.2026 AnnecyA 1-2 90 2 5.9
07.03.2026 Clermont FootH 2-1 90 3 6.7
02.03.2026 AmiensA 0-2 87 1 1 5 7.7
21.02.2026 PAUH 4-3 89 2 5 7.9
16.02.2026 BastiaA 0-0 90 5.7
07.02.2026 NancyA 2-1 90 1 3 7.2
31.01.2026 Le MansH 0-2 88 1 6.2
24.01.2026 GuingampA 1-0 39 1 6.5
17.01.2026 ReimsH 2-1 1
03.01.2026 RED Star FC 93H 1-0 80 1 4 7.3
15.12.2025 BoulogneA 1-2 89 2 5.7
06.12.2025 RodezH 1-1 19 2 6.5
03.11.2025 PAUA 1-1 17 1 3.0
28.10.2025 AmiensH 3-1 77 2 4 7.3
24.10.2025 ReimsA 0-0 90 4 7.0
17.10.2025 BastiaH 1-0 80 1 1 7.2
03.10.2025 Le MansA 2-2 77 2 3 8.7
26.09.2025 AnnecyH 3-1 22 1 1 7.3
23.09.2025 RED Star FC 93A 1-3 82 1 6.3
20.09.2025 GuingampH 5-2 71 1 2 5.9
12.09.2025 NancyH 3-0 78 2 5 7.7
ŞUT82
GOL18
xG0.0
xG FARKI+18.0over performing
DÖNÜŞÜM%22.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 · GOL 69' · xG 0.0 65' · xG 0.0 42' · xG 0.0 20' · xG 0.0 73' · xG 0.0 66' · xG 0.0 61' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 12' · xG 0.0 90' · xG 0.0 45' · xG 0.0 29' · xG 0.0 64' · xG 0.0 61' · xG 0.0 47' · xG 0.0 · GOL 6' · xG 0.0 86' · xG 0.0 60' · xG 0.0 · GOL 47' · xG 0.0 37' · xG 0.0 14' · xG 0.0 87' · xG 0.0 29' · xG 0.0 17' · xG 0.0 14' · xG 0.0 66' · xG 0.0 30' · xG 0.0 84' · xG 0.0 79' · xG 0.0 75' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 · GOL 42' · xG 0.0 34' · xG 0.0 90' · xG 0.0 86' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 47' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 65' · xG 0.0 54' · xG 0.0 43' · xG 0.0 · GOL 38' · xG 0.0 70' · xG 0.0 66' · xG 0.0 80' · xG 0.0 78' · xG 0.0 43' · xG 0.0 8' · xG 0.0 52' · xG 0.0 45' · xG 0.0 43' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0 14' · xG 0.0 40' · xG 0.0 · GOL 67' · xG 0.0 66' · xG 0.0 51' · xG 0.0 32' · xG 0.0 32' · xG 0.0 67' · xG 0.0 62' · xG 0.0 53' · xG 0.0 · GOL 51' · xG 0.0 48' · xG 0.0 · GOL 6' · xG 0.0 66' · xG 0.0 10' · xG 0.0 57' · xG 0.0 47' · xG 0.0 87' · xG 0.0 · GOL 75' · xG 0.0 · GOL 73' · xG 0.0 · GOL 73' · xG 0.0 48' · xG 0.0 55' · xG 0.0 52' · xG 0.0 50' · xG 0.0 · GOL 36' · xG 0.0 31' · xG 0.0 20' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 44 (%54) Kontra atak — 13 (%16) Açık oyun — 8 (%10) Korner — 7 (%9) Penaltı — 5 (%6) Duran top — 3 (%4) Diğer — 2 (%2) 82 şut
  • Asist sonrası44%54
  • Kontra atak13%16
  • Açık oyun8%10
  • Korner7%9
  • Penaltı5%6
  • Duran top3%4
  • Diğer2%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 59 (%72) Kafa — 16 (%20) Sağ ayak — 7 (%9) 82 şut
  • Sol ayak59%72
  • Kafa16%20
  • Sağ ayak7%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR82 şut
1-15' — 9 16-30' — 7 31-45' — 17 46-60' — 16 61-75' — 20 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 61-75'
  • 1-15' 9 %11
  • 16-30' 7 %9
  • 31-45' 17 %21
  • 46-60' 16 %20
  • 61-75' 20 %24
  • 76-90+' 13 %16
PİYASA DEĞERİ€8.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 30 maç
Anderlecht 2maç 2026
Estac Troyes 28maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 ESTAC Troyes Union Touarga Sportif Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Estac Troyes UTS Rabat
2025-08-30 Union Touarga Troyes Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€250k</i>
2025-06-30 Rodez AF Union Touarga End of loan
2024-08-22 Union Touarga Rodez AF Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€200k</i>
2021-09-01 AM Football Union Touarga free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
RSC Anderlecht %50 2026-08-19
Olympiakos %50 2026-08-11
FC Augsburg %50 2026-07-29
RSC Anderlecht %50 2026-07-27
Standard Liège %50 2026-07-17
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1967 dk

Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU77.5Ligue 2 2025
PERFORMANS81.21967 dk
KARARİzlemeye değer67/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük. Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici 99.2
Pivot forvet 94.7
İçe kat eden kanat 91.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %96
Dakika %87
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %96
Dakika %92
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 81.2 78 100
Gol / 90 0.82 0.65 100
Tahmini xG / 90 0.732 0.48 100
Şut / 90 3.2 3.4 94
İsabetli şut / 90 1.83 1.8 100
Şut isabeti 57.14 48 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam