LİGFriendlies Clubs
BU SEZON11G · 1A
Gol110.96 / 90
Asist10.09 / 90
Şut413.58 / 90
Kilit pas121.05 / 90
Başarılı dripling20.17 / 90
Kazanılan ikili574.98 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 50 forvetler
- Gol 0.96 %100
- Şut 3.6 %100
- Asist 0.09 %27
- Kilit pas 1.05 %53
- Drible 0.17 %2
- İkili mücadele %43 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1030 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
2. Bundesliga2025 · 1. FC Kaiserslautern · 14 maç
11gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Cup2016/2017 · Croatia · 2nd Place
2025/26
14
1.030
11
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas12
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan57%43
Müdahale1
Faul1011 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11122 yedek
G+A / 901.05
Kart3
2024/25
12
167
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%42
Müdahale3
Faul11 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11210 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11311 yedek girdi
FORMA9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-15%36
- 3-5-25%36
- 4-2-3-13%21
- 4-3-31%7
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | SV ElversbergH | 1-3 | 44 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | FC Schalke 04A | 2-2 | 29↑ | 2 | 2 | 9.3 | |
| 18.01.2026 | Hannover 96H | 3-1 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.11.2025 | Eintracht BraunschweigA | 2-0 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 23.11.2025 | Holstein KielH | 4-1 | 90 | 7 | 5.9 | ||
| 08.11.2025 | Hertha BSCH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 1-1 | 90 | 5 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Karlsruher SCA | 2-3 | 77 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.10.2025 | VfL BochumH | 3-2 | 84 | 2 | 6 | 8.9 | |
| 27.09.2025 | SC Paderborn 07A | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | Preußen MünsterH | 4-1 | 90 | 3 | 1 | 6 | 10.0 |
| 14.09.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-3 | 90 | 2 | 6 | 8.2 | |
| 31.08.2025 | SV Darmstadt 98H | 3-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 03.08.2025 | Hannover 96A | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | FC AugsburgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Werder BremenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | VfL BochumA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | VfB StuttgartH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Borussia DortmundA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-4 | 45 | 3 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | Werder BremenA | 4-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 06.12.2024 | VfB StuttgartA | 3-2 | 13↑ | – | 6.7 |
ŞUT52
GOL11
xG8.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%21.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası29%56
- Korner12%23
- Kontra atak8%15
- Açık oyun2%4
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Kafa22%42
- Sağ ayak16%31
- Sol ayak14%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 9 %17
- 16-30' 4 %8
- 31-45' 5 %10
- 46-60' 10 %19
- 61-75' 12 %23
- 76-90+' 12 %23
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 26 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-11
NK Olimpija
→
Wehen Wiesbaden
?
NK Olimpija
→
Wehen Wiesbaden
?
2022-01-21
FC Schaffhausen
→
NK Olimpija
free transfer
FC Schaffhausen
→
NK Olimpija
free transfer
2020-07-27
Roda JC
→
FC Schaffhausen
free transfer
Roda JC
→
FC Schaffhausen
free transfer
2019-08-02
Hajduk Split II
→
Roda JC
free transfer
Hajduk Split II
→
Roda JC
free transfer
2018-06-30
NK Dugopolje
→
Hajduk Split II
End of loan
NK Dugopolje
→
Hajduk Split II
End of loan
2018-02-15
Hajduk Split II
→
NK Dugopolje
loan transfer
Hajduk Split II
→
NK Dugopolje
loan transfer
2017-02-17
Udinese U19
→
Hajduk Split II
?
Udinese U19
→
Hajduk Split II
?
2014-09-11
NK Zagreb U19
→
Udinese U19
?
NK Zagreb U19
→
Udinese U19
?
2013-07-01
NK Zagreb U17
→
NK Zagreb U19
-
NK Zagreb U17
→
NK Zagreb U19
-
2012-08-17
NK Tresnjevka
→
NK Zagreb U17
?
NK Tresnjevka
→
NK Zagreb U17
?
2011-09-02
NK Arbanasi
→
NK Tresnjevka
?
NK Arbanasi
→
NK Tresnjevka
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Bacak sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
08.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1030 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.02. Bundesliga 2025
PERFORMANS79.21030 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
91.5
Pivot forvet
87.4
İçe kat eden kanat
82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%98
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%96
Dakika
%80
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
79.2
78
100
Gol / 90
0.96
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.731
0.48
100
Şut / 90
3.58
3.4
100
İsabetli şut / 90
1.92
1.8
100
Şut isabeti
53.66
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mikael IshakLech Poznan · 32
%95
7gol
1asist
60scout
UEFA Europa Conference League
Mauro IcardiGalatasaray · 32
%72
13gol
0asist
66scout
€5.00M
Süper Lig
Dušan VlahovićJuventus · 25
%70
7gol
1asist
66scout
€35.00M
Serie A
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%66
17gol
5asist
81scout
Eliteserien
Brian WhiteVancouver Whitecaps · 29
%65
18gol
2asist
69scout
Major League Soccer
Ellis SimmsCoventry · 24
%65
13gol
2asist
76scout
Championship
Marius MouandilmadjiSamsunspor · 27
%64
7gol
2asist
70scout
UEFA Europa Conference League
Asier VillalibreRacing Santander · 28
%60
16gol
2asist
74scout
€2.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





