LİGLiga MX
BU SEZON2G · 0A
Gol20.50 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.50 / 90
Kilit pas82.01 / 90
Başarılı dripling41.00 / 90
Kazanılan ikili297.27 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 2.01 %75
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.00 %61
- Pas isabeti %83 %47
- Top kapma 4.51 %96
- İkili mücadele %50 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 359 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Liga MX2026 · Leon · 5 maç
2gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Supercopa MX2017 · Mexico
🏆
Copa MX2016/2017 Apertura · Mexico
🥈
Liga MX2024/2025 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Copa MX2019/2020 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
6
359
2
0
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan29%50
Müdahale15
Faul210 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.5
2025/26
35
854
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11
Kilit pas18
Drible29%58 başarı
İkili kazanılan83%55
Müdahale12
Faul1341 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11728 yedek
G+A / 900.11
Kart41
2024/25
36
1.018
2
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas14
Drible35%57 başarı
İkili kazanılan103%50
Müdahale27
Faul1938 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111224 yedek
G+A / 900.27
Kart5
2023/24
31
1.832
4
5
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas35
Drible57%62 başarı
İkili kazanılan192%55
Müdahale62
Faul3266 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.44
Kart8
2022/23
41
1.974
6
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%45 isabet
Kilit pas26
Drible67%65 başarı
İkili kazanılan188%51
Müdahale54
Faul3557 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112120 yedek
G+A / 900.41
Kart5
2021/22
33
1.231
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas24
Drible49%65 başarı
İkili kazanılan121%53
Müdahale36
Faul2028 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111419 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2020/21
34
1.016
2
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas17
Drible42%70 başarı
İkili kazanılan106%51
Müdahale20
Faul2537 kazanılan
İlk 111222 yedek
G+A / 900.27
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 112254 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%38
- 4-1-4-115%22
- 4-3-313%19
- 4-4-28%12
- 4-3-1-25%7
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlante FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | MonterreyH | 2-0 | 68 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 18.08.2026 | NecaxaA | 1-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | CF PachucaH | 1-0 | 91 | 1 | 7.3 | ||
| 25.07.2026 | Club TijuanaA | 1-0 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 18.07.2026 | AtlasH | 2-3 | 41↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.04.2026 | TolucaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | Club AmericaH | 2-3 | 2↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | FC JuarezH | 3-1 | 9↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | PueblaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | AtlasH | 2-0 | 7↑ | 1 | – | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 16↑ | – | 5.3 | ||
| 15.03.2026 | Club TijuanaH | 0-3 | 55↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | MazatlánA | 4-2 | 58 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 01.03.2026 | NecaxaH | 2-1 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | MonterreyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Club QueretaroA | 2-0 | 38↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Tigres UANLH | 1-2 | 6↑ | 2 | – | ||
| 18.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | PachucaA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | PueblaH | 1-2 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | AtlasA | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Santos LagunaA | 2-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | TolucaH | 2-4 | 69 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | MazatlánH | 2-2 | 8↑ | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | Club TijuanaA | 5-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Tigres UANLA | 0-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | Club QueretaroH | 3-0 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | PachucaH | 1-1 | 19 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | NecaxaA | 0-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | MonterreyH | 1-3 | 64 | 1 | 7.9 | ||
| 27.07.2025 | AtlasH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 02.07.2025 | Borussia DortmundA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2025 | UrawaA | 0-4 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 22.06.2025 | River PlateA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2025 | InterH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | TolucaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | TolucaH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 05.05.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.04.2025 | PachucaH | 1-2 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | LeonA | 0-2 | 15↑ | 2 | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Club TijuanaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2025 | Santos LagunaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2025 | MazatlánA | 1-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Club QueretaroA | 2-4 | 65 | – | 7.7 | ||
| 09.02.2025 | FC JuarezA | 2-1 | 25↑ | 1 | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | NecaxaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | AtlasA | 3-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2024 | LeonH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Açık oyun3%20
- Korner1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak12%80
- Sağ ayak3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 8 %53
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 216 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 829 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Liga MX 2025
PERFORMANS63.1829 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%90
Dakika
%58
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%91
Dakika
%74
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Azzedine OunahiGirona · 25
%95
5gol
2asist
68scout
La Liga
Siriki DembéléOxford United · 29
%94
0gol
0asist
44scout
Championship
Farouck AdekamiAntwerp · 19
%84
2gol
2asist
75scout
Jupiler Pro League
Amine HaritIstanbul Basaksehir · 28
%80
2gol
3asist
67scout
€5.00M
Süper Lig
Isak Steiner JensenAZ Alkmaar · 22
%78
2gol
4asist
72scout
Eredivisie
Yanis MassolinModena · 23
%77
3gol
3asist
76scout
€4.00M
Serie B
Leroy SanéGalatasaray · 29
%70
0gol
2asist
61scout
UEFA Champions League
Jastin GarcíaFC Andorra · 21
%60
3gol
2asist
71scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



