Theo Bergvall
Sweden · Midfielder

Theo Bergvall

YAŞ19
BOY187
KİLO74
KULÜPTottenham
DOĞUM YERİStockholm
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.69 / 90
Kilit pas10.69 / 90
Başarılı dripling21.37 / 90
Kazanılan ikili85.50 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.00
Asist 0.000.00
Şut 0.690.00
Kilit pas 0.690.00
Başarılı dripling 1.372.00
Kazanılan ikili 5.504.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
38. World Cup2026 · Sweden · 1 maç 1asist38.
53. Premier League2025 · Tottenham · 4 maç 1asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆 J.League World Challenge2024 · World
🏆 Superettan2022 · Sweden
🥈 Svenska Cupen2023/2024 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
2023 3 2024 7 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 7 176 0 0 6.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSweden 4 131 0 0 6.46
Premier LeagueTottenham 3 45 0 0 5.60
Şut1
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul73 kazanılan
İlk 1152 yedek
Kart1
2025/26 36 1.394 1 3 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 28 1.007 1 3 6.59
UEFA Champions LeagueTottenham 7 380 0 0 6.59
UEFA Super CupTottenham 1 7 0 0
Şut13%38 isabet
Kilit pas8
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan63%44
Müdahale25
Faul3414 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111620 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2024/25 64 3.106 3 4 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 34 1.219 0 1 6.76
AllsvenskanDjurgardens IF 12 925 3 1 7.35
UEFA Europa LeagueTottenham 12 792 0 2 7.07
World Cup - Qualification EuropeSweden 6 170 0 0 6.83
Şut39%41 isabet
Kilit pas33
Drible62%59 başarı
İkili kazanılan211%54
Müdahale77
Faul4746 kazanılan
İlk 113430 yedek
G+A / 900.2
Kart8
2023/24 28 1.037 2 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 26 1.010 2 1 6.70
UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF 2 27 0 0 6.90
Şut23%39 isabet
Kilit pas10
Drible27%69 başarı
İkili kazanılan79%50
Müdahale15
Faul1821 kazanılan
İlk 111117 yedek
G+A / 900.26
Kart2
TOPLAM GOL7
İLK 115260 yedek girdi
KART18
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 46 4-2-3-1 — 40 3-4-1-2 — 6 3-4-2-1 — 6 4-2-2-2 — 4 3-5-2 — 3 105 maç
  • 4-3-346%44
  • 4-2-3-140%38
  • 3-4-1-26%6
  • 3-4-2-16%6
  • 4-2-2-24%4
  • 3-5-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Nottingham ForestA 0-0 0 0
29.08.2026 NewcastleH 0-2 0 0
22.08.2026 BrentfordA 3-0 45 5.6
30.06.2026 FranceA 3-0 66 1 6.6
25.06.2026 JapanA 1-1 8 0 6.5
20.06.2026 NetherlandsA 5-1 33 6.3
15.06.2026 TunisiaH 5-1 24 6.5
24.05.2026 EvertonH 1-0
19.05.2026 ChelseaA 2-1
11.05.2026 LeedsH 1-1 22 1 6.5
03.05.2026 Aston VillaA 1-2
25.04.2026 WolvesA 0-1 31 6.5
18.04.2026 BrightonH 2-2 12 1 6.9
12.04.2026 SunderlandA 1-0 62 5.9
31.03.2026 PolandH 3-2 21 1 7.3
26.03.2026 UkraineA 1-3 19 1 6.2
22.03.2026 Nottingham ForestH 0-3 46 1 6.5
18.03.2026 Atletico MadridH 3-2 19 6.7
20.01.2026 Borussia DortmundH 2-0 62 1 6.7
17.01.2026 West HamH 1-2 9 6.7
07.01.2026 BournemouthA 3-2 57 2 6.0
04.01.2026 SunderlandH 1-1 18 6.3
28.12.2025 Crystal PalaceA 0-1 63 6.6
20.12.2025 LiverpoolH 1-2 71 6.3
14.12.2025 Nottingham ForestA 3-0 37 6.3
09.12.2025 Slavia PrahaH 3-0 14 6.7
06.12.2025 BrentfordH 2-0
02.12.2025 NewcastleA 2-2 77 1 6.7
29.11.2025 FulhamH 1-2 77 1 1 6.9
26.11.2025 Paris Saint GermainA 5-3 76 6.3
23.11.2025 ArsenalA 4-1
01.11.2025 ChelseaH 0-1 7
26.10.2025 EvertonA 0-3 35 6.6
22.10.2025 MonacoA 0-0 60 6.2
19.10.2025 Aston VillaH 1-2 11 6.9
13.10.2025 KosovoH 0-1 45 7.2
10.10.2025 SwitzerlandH 0-2 85 2 6.6
04.10.2025 LeedsA 1-2
30.09.2025 Bodo/GlimtA 2-2 60 6.9
27.09.2025 WolvesH 1-1 78 2 6.5
20.09.2025 BrightonA 2-2 89 6.0
16.09.2025 VillarrealH 1-0 89 1 6.6
13.09.2025 West HamA 0-3 80 1 1 1 8.2
08.09.2025 KosovoA 2-0
05.09.2025 SloveniaA 2-2
30.08.2025 BournemouthH 0-1 36 1 6.6
23.08.2025 Manchester CityA 0-2 9 6.6
16.08.2025 BurnleyH 3-0 80 1 6.9
13.08.2025 Paris Saint GermainA 2-2 7
27.04.2025 LiverpoolA 5-1 90 6.5
21.04.2025 Nottingham ForestH 1-2 9 6.6
17.04.2025 Eintracht FrankfurtA 0-1 90 7.0
13.04.2025 WolvesA 4-2 35 5.9
10.04.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 90 1 6.9
06.04.2025 SouthamptonH 3-1 80 1 6.9
03.04.2025 ChelseaA 1-0 64 6.9
16.03.2025 FulhamA 2-0 45 6.7
13.03.2025 AZ AlkmaarH 3-1 85 1 7.3
09.03.2025 BournemouthH 2-2 45 1 1 6.9
06.03.2025 AZ AlkmaarA 1-0 90 1 6.9
ŞUT13
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.055 75' · xG 0.381 31' · xG 0.02 5' · xG 0.021 66' · xG 0.041 42' · xG 0.082 37' · xG 0.15 41' · xG 0.066 23' · xG 0.198 68' · xG 0.056 57' · xG 0.122 · GOL 1' · xG 0.116 90' · xG 0.095
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%54) Korner — 3 (%23) Açık oyun — 2 (%15) Kontra atak — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası7%54
  • Korner3%23
  • Açık oyun2%15
  • Kontra atak1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%77) Kafa — 2 (%15) Sol ayak — 1 (%8) 13 şut
  • Sağ ayak10%77
  • Kafa2%15
  • Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 4 %31
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 3 %23
  • 76-90+' 2 %15
AKSİYON HARİTASI578 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 9 9 10 16 16 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 14 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 14 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR578
Pas 330 Pas — 330 (%61) Top kazan… 39 Top kazanma — 39 (%7) Top te… 31 Top teması — 31 (%6) Faul 29 Faul — 29 (%5) Çalım 24 Çalım — 24 (%4) İkili mücadele — 21 (%4) Bloke edilen pas — 21 (%4) Müdahale — 19 (%3) Hava topu — 19 (%3) Uzaklaştırma — 12 (%2)
  • Pas330%61
  • Top kazanma39%7
  • Top teması31%6
  • Faul29%5
  • Çalım24%4
  • İkili mücadele21%4
  • Bloke edilen pas21%4
  • Müdahale19%3
  • Hava topu19%3
  • Uzaklaştırma12%2
PİYASA DEĞERİ€40.00M+5.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 135 maç
Tottenham 85maç 2024–2026
Sweden 10maç 2024–2026
Sweden U21 2025
Djurgardens IF 40maç 2023–2024
Sweden U19 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Djurgården Tottenham €20.00m
2023-02-01 Brommapojkarna Djurgården €900k
2022-07-15 IF Bromma U19 Brommapojkarna -
2022-01-01 IF Bromma U17 IF Bromma U19 -
2021-01-01 Bromma Jgd. IF Bromma U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 16 maç
01.2026 SakatlıkŞüpheli 2 maç
11.2025 SarsıntıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Sunderland AFC %50 2026-07-25
Brighton & Hove Albion %50 2026-07-24
Newcastle United %50 2026-07-17
Nottingham Forest %50 2026-07-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 League Cup2024 · Tottenham 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1007 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.1Premier League 2025
PERFORMANS56.51007 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 71.4
İleri sekiz 71.0
Top kapan ön libero 65.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %83
Dakika %54
Değer / getiri %15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %84
Dakika %77
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 74.3 82 91
Performans skoru 56.5 76 74
Başarılı drible / 90 1.16 1.2 97
Müdahale / 90 1.97 2.5 79
Asist / 90 0.27 0.2 100
İkili mücadele kazanma 42.86 55 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam