Nikita Iosifov
Russia · Midfielder

Nikita Iosifov

YAŞ24
BOY175 cm
KİLO62 kg
KULÜPCelje
DOĞUM YERİTambov
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON2G · 1A
Gol20.20 / 90
Asist10.10 / 90
Şut131.28 / 90
Kilit pas60.59 / 90
Başarılı dripling131.28 / 90
Kazanılan ikili383.75 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 59 forvetler
Gol — %34 (0.20) Şut — %26 (1.3) Asist — %41 (0.10) Kilit pas — %10 (0.59) Drible — %67 (1.28) İkili mücadele — %60 (%47) 40 ORT. % 34 26 41 10 67 60
  • Gol 0.20 %34
  • Şut 1.3 %26
  • Asist 0.10 %41
  • Kilit pas 0.59 %10
  • Drible 1.28 %67
  • İkili mücadele %47 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 912 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Segunda División2026 · Sporting Gijon · 3 maç 1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2020/2021 · Russia
🥈 Primera División RFEF2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Russia · 2nd Place
🥈 Premier League2019/2020 · Russia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 12 912 2 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCelje 12 912 2 1 6.90
Şut13%38 isabet
Kilit pas6
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan38%47
Müdahale15
Faul1110 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1112
G+A / 900.3
2024/25 2 14 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCelje 2 14 0 0 6.70
İkili kazanılan1%100
2021/22 7 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueVillarreal 1 0 0 0
La LigaVillarreal 6 1 0 0
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%100
2020/21 5 14 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLokomotiv Moscow 5 14 0 0 6.30
Şut1%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan2%33
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL3
İLK 11188 yedek girdi
KART1
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %67
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 12 4-4-2 — 5 3-4-3 — 3 3-4-2-1 — 2 4-1-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 25 maç
  • 4-3-312%48
  • 4-4-25%20
  • 3-4-33%12
  • 3-4-2-12%8
  • 4-1-4-12%8
  • 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 F. KovačevićF. Kovačević 1 M. KvesićM. Kvesić Iosifov 3
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 AEK Athens FCA 0-2 45 1 1 7.9
12.03.2026 AEK Athens FCH 0-4 81 6.7
26.02.2026 DritaH 3-2 79 2 7.0
19.02.2026 DritaA 2-3 82 6.5
18.12.2025 ShelbourneH 0-0 90 1 7.2
11.12.2025 HNK RijekaA 3-0 90 2 5.9
27.11.2025 Sigma OlomoucA 2-1 90 1 6.9
06.11.2025 Legia WarszawaH 2-1 90 1 2 7.3
23.10.2025 Shamrock RoversA 0-2 90 1 6.6
02.10.2025 AEK Athens FCH 3-1 7
14.08.2025 FC LuganoH 2-4 78 2 6.3
07.08.2025 FC LuganoA 0-5 90 1 1 7.6
17.04.2025 FiorentinaA 2-2
10.04.2025 FiorentinaH 1-2 14 6.7
22.01.2022 MallorcaH 3-0 1
16.01.2022 ElcheA 1-0
09.01.2022 Atletico MadridH 2-2
03.01.2022 LevanteH 5-0
03.10.2021 Real BetisH 2-0
29.09.2021 Manchester UnitedA 2-1
29.08.2021 Atletico MadridA 2-2
09.12.2020 Bayern MunichA 2-0 14 1 6.3
01.12.2020 Red Bull SalzburgH 1-3
25.11.2020 Atletico MadridA 0-0
03.11.2020 Atletico MadridH 1-1
21.10.2020 Red Bull SalzburgA 2-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 26 maç
Celje 14maç 2024–2025
Castellón 2023
Russia U21 2023
Villarreal II 2021–2022
Villarreal 7maç 2021
Lokomotiv Moscow 5maç 2020
Kazanka 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-12 Celje Sporting Gijon
2024-01-19 Mirandes Castellón
2023-07-05 Villarreal Mirandes
SCOUT RAPORUAggregated only · 912 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS40.7912 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %63
Dakika %98
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %59
Dakika %76
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam