Vladan Kovačević
Croatia · Attacker

Vladan Kovačević

YAŞ26
BOY185
KİLO80
DOĞUM YERİKoprivnica
LİGNB I
BU SEZON5G · 0A
Gol50.76 / 90
Asist00.00 / 90
Şut203.06 / 90
Kilit pas40.61 / 90
Başarılı dripling40.61 / 90
Kazanılan ikili182.75 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 59 forvetler
Gol — %95 (0.76) Şut — %95 (3.1) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %14 (0.61) Drible — %33 (0.61) İkili mücadele — %76 (%50) 52 ORT. % 95 95 0 14 33 76
  • Gol 0.76 %95
  • Şut 3.1 %95
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.61 %14
  • Drible 0.61 %33
  • İkili mücadele %50 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 589 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8. UEFA Europa Conference League2025 · Celje · 7 maç 8gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 K League 12024 · Korea-Republic · 2nd Place
🥈 Cup2017/2018 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2020 0 2021 0 2025 5
GolAsist
2025/26 12 691 5 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCelje 8 589 5 0 7.07
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC 4 102 0 0 6.60
Şut21%71 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan20%48
Müdahale2
Faul109 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 1193 yedek
G+A / 900.65
Kart1
2021/22 8 38 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 8 38 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%20
Faul11 kazanılan
2020/21 1 90 0 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 1 90 0 0 7.30
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan9%75
Müdahale1
İlk 111
TOPLAM GOL114 penaltı
İLK 11145 yedek girdi
KART3
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 3 %27
  • 31-45' 2 %18
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 9 3-4-3 — 3 3-5-2 — 3 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 4-1-4-1 — 1 18 maç
  • 4-3-39%50
  • 3-4-33%17
  • 3-5-23%17
  • 3-4-1-21%6
  • 3-4-2-11%6
  • 4-1-4-11%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.03.2026 SC BragaA 4-0 27 6.5
12.03.2026 SC BragaH 2-0
26.02.2026 LudogoretsH 2-0
19.02.2026 LudogoretsA 2-1 75 1 6.7
18.12.2025 ShelbourneH 0-0 90 3 6.3
11.12.2025 HNK RijekaA 3-0 90 2 7.3
27.11.2025 Sigma OlomoucA 2-1 45 2 6.3
06.11.2025 Legia WarszawaH 2-1 90 1 6.7
23.10.2025 Shamrock RoversA 0-2 83 2 5 8.2
02.10.2025 AEK Athens FCH 3-1 7
14.08.2025 FC LuganoH 2-4 94 1 2 7.2
07.08.2025 FC LuganoA 0-5 90 2 5 7.5
25.07.2021 Nashville SCA 3-0
22.07.2021 Atlanta United FCH 1-1
17.07.2021 CF MontrealA 5-4
09.07.2021 Columbus CrewH 2-2 17 6.6
04.07.2021 Houston DynamoA 1-1 13 6.2
26.06.2021 Toronto FCA 0-2
24.06.2021 Chicago FireA 0-1
19.06.2021 Colorado RapidsH 0-2 8 1 6.7
08.11.2020 Inter MiamiA 2-1 90 2 7.3
AKSİYON HARİTASI1 aksiyon
1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 21 maç
Celje 8maç 2025
Ferencvarosi TC 4maç 2025
Gangwon FC 2024–2025
SV Wehen 2023
NK Domzale 2022
FC Cincinnati 9maç 2020–2021
Pafos 2021
Hoffenheim II 2019–2020
HNK Hajduk Split 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Gangwon FC SV Wehen
2025-06-19 SV Wehen Celje
2024-07-10 SV Wehen Gangwon FC
2023-08-03 NK Domzale SV Wehen
2022-08-12 Hoffenheim II NK Domzale
2022-07-01 Pafos Hoffenheim II
2021-07-29 1899 Hoffenheim Pafos
2021-07-28 FC Cincinnati 1899 Hoffenheim
2020-10-12 1899 Hoffenheim FC Cincinnati
2019-06-18 Rudes HNK Hajduk Split
2019-02-15 HNK Hajduk Split Rudes
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Amed SK %50 2026-07-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 589 dk

İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS72.1589 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %93
Dakika %93
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %90
Dakika %68
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam