Argentina · Midfielder
Facundo Mallo Blanco
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas21.01 / 90
Başarılı dripling21.01 / 90
Kazanılan ikili147.04 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.010.62
Başarılı dripling
1.011.31
Kazanılan ikili
7.045.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Sudamericana2017 · South-America
🥈
Premier League2022/2023 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2018/2019 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2018 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
7
179
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan14%48
Müdahale6
Faul56 kazanılan
İlk 1116 yedek
2025/26
32
1.303
1
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas9
Drible19%40 başarı
İkili kazanılan78%45
Müdahale28
Faul2731 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111121 yedek
G+A / 900.14
Kart21
2024/25
27
1.503
3
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas21
Drible28%41 başarı
İkili kazanılan105%46
Müdahale42
Faul2733 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111611 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2023/24
26
2.015
2
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas50
Drible36%38 başarı
İkili kazanılan134%45
Müdahale52
Faul3844 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11224 yedek
G+A / 900.22
Kart8
2022/23
13
760
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas9
Drible27%55 başarı
İkili kazanılan83%57
Müdahale13
Faul742 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1185 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2021/22
34
2.427
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas10
Drible44%67 başarı
İkili kazanılan211%54
Müdahale90
Faul5464 kazanılan
İlk 11277 yedek
G+A / 900.04
Kart132
2020/21
10
494
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible24%62 başarı
İkili kazanılan52%52
Müdahale17
Faul149 kazanılan
İlk 1155 yedek
G+A / 900.18
TOPLAM GOL4
İLK 112838 yedek girdi
KART7
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%46
- 4-4-215%25
- 4-1-4-114%23
- 3-2-4-12%3
- 3-4-2-11%2
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | PlatenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2026 | Velez SarsfieldA | 1-1 | 56 | – | 6.0 | ||
| 09.08.2026 | Newells Old BoysH | 2-1 | 59↑ | – | 6.9 | ||
| 01.08.2026 | Estudiantes L.P.A | 3-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 29.07.2026 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 24.07.2026 | AldosiviH | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 40↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | PachucaH | 3-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 49↑ | 1 | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | Tigres UANLH | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | NecaxaA | 3-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | LeonA | 0-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2026 | Santos LagunaH | 1-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 05.03.2026 | AtlasA | 2-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 61 | 2 | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | MazatlánH | 1-1 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | TolucaA | 1-0 | 43↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | PueblaH | 0-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | MonterreyA | 2-2 | 4↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Tigres UANLA | 5-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 27.11.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 26↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 21.11.2025 | FC JuarezH | 3-1 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | AtlasH | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Tigres UANLA | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | TolucaH | 0-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | PueblaA | 4-3 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2025 | MonterreyH | 2-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | Cruz AzulH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 25.09.2025 | Santos LagunaA | 1-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | LeonH | 5-0 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2025 | Atletico San LuisA | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.09.2025 | NecaxaH | 3-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | PachucaA | 0-2 | 63 | – | 5.6 | ||
| 10.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | Club AmericaA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | Santos LagunaA | 0-4 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | MazatlánA | 0-2 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 11.04.2025 | Atletico San LuisH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | NecaxaH | 1-2 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | PueblaA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | FC JuarezH | 1-2 | 82 | 2 | 7.5 | ||
| 10.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.01.2025 | Tigres UANLA | 4-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Club QueretaroH | 2-1 | 74 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.01.2025 | Club AmericaA | 1-1 | 45↑ | 3 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | TolucaH | 2-4 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 07.11.2024 | FC JuarezA | 1-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Tigres UANLH | 0-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | AtlasA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | Club AmericaH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 19.10.2024 | NecaxaA | 1-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | PachucaH | 2-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | MazatlánH | 1-0 | 54↑ | 1 | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 76 | 1 | 6.7 |
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%62
- Kontra atak2%25
- Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%88
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
SC Dnipro-1
→
Club Tijuana
free transfer
SC Dnipro-1
→
Club Tijuana
free transfer
2024-06-30
Club Tijuana
→
SC Dnipro-1
End of loan
Club Tijuana
→
SC Dnipro-1
End of loan
2023-09-10
SC Dnipro-1
→
Club Tijuana
loan transfer
SC Dnipro-1
→
Club Tijuana
loan transfer
2022-08-05
Independiente
→
SC Dnipro-1
free transfer
Independiente
→
SC Dnipro-1
free transfer
2019-06-30
Defensa
→
Independiente
End of loan
Defensa
→
Independiente
End of loan
2018-07-05
Independiente
→
Defensa
loan transfer
Independiente
→
Defensa
loan transfer
2017-03-14
Olimpo II
→
Independiente
€350k
Olimpo II
→
Independiente
€350k
2016-12-31
Indep'te II
→
Olimpo II
End of loan
Indep'te II
→
Olimpo II
End of loan
2015-02-10
Olimpo II
→
Indep'te II
loan transfer
Olimpo II
→
Indep'te II
loan transfer
2014-07-01
Olimpo U19
→
Olimpo II
-
Olimpo U19
→
Olimpo II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga Profesional Argentina2021 · Independiente
12sarı · 36 maç
🟥
Liga Profesional Argentina2021 · Independiente
1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1303 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5Liga MX 2025
PERFORMANS41.21303 dk
FORM TRENDİStabil+0.6
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%58
Dakika
%72
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%60
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.03. Dakika delta +2.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
William Osnes-RingenHam-Kam · 19
%95
0gol
1asist
62scout
Eliteserien
Johan GomezEintracht Braunschweig
%95
1gol
4asist
63scout
€800K
2. Bundesliga
Mohamed KabaLecce · 24
%69
0gol
0asist
49scout
€2.00M
Serie A
Ngal'ayel MukauLille · 21
%66
1gol
0asist
53scout
UEFA Europa League
Pablo IbáñezAlaves · 27
%62
1gol
1asist
60scout
€4.00M
La Liga
Francesco CassataSpezia · 28
%62
0gol
1asist
61scout
€500K
Serie B
Nikita IosifovCelje · 24
%62
2gol
1asist
52scout
UEFA Europa Conference League
Lucas BergvallTottenham · 19
%60
1gol
3asist
62scout
€40.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



