Christian Kabasele
France · Midfielder

Christian Kabasele

YAŞ24
BOY185
KİLO71
KULÜPNantes
DOĞUM YERİOrléans
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 2A
Asist20.19 / 90
Şut100.95 / 90
Kilit pas121.14 / 90
Başarılı dripling60.57 / 90
Kazanılan ikili696.58 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 101 orta sahalar
Kilit pas — %49 (1.14) Asist — %79 (0.19) Drible — %42 (0.57) Pas isabeti — %24 (%81) Top kapma — %88 (3.72) İkili mücadele — %77 (%54) 60 ORT. % 49 79 42 24 88 77
  • Kilit pas 1.14 %49
  • Asist 0.19 %79
  • Drible 0.57 %42
  • Pas isabeti %81 %24
  • Top kapma 3.72 %88
  • İkili mücadele %54 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 944 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
16. Coppa Italia2025 · Lecce · 2 maç 1gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 35 1.622 1 2 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 13 944 0 2 6.76
Serie ALecce 21 663 0 0 6.57
Coppa ItaliaLecce 1 15 1 0 7.70
Şut18%61 isabet
Kilit pas17
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan123%51
Müdahale37
Faul2349 kazanılan
İlk 111718 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2024/25 31 452 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 31 452 0 0 6.61
Şut3
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan33%55
Müdahale13
Faul610 kazanılan
İlk 11229 yedek
Kart1
2023/24 24 1.392 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 24 1.392 0 0 6.73
Şut13%46 isabet
Kilit pas13
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale39
Faul2621 kazanılan
İlk 11159 yedek
Kart41
TOPLAM GOL1
İLK 113557 yedek girdi
KART9
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 41 4-2-3-1 — 30 4-1-4-1 — 5 3-4-2-1 — 4 5-3-2 — 4 4-5-1 — 3 87 maç
  • 4-3-341%47
  • 4-2-3-130%34
  • 4-1-4-15%6
  • 3-4-2-14%5
  • 5-3-24%5
  • 4-5-13%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ToulouseH 0-0 17 6.9
08.05.2026 LensA 1-0 82 2 6.7
02.05.2026 MarseilleH 3-0 69 1 1 6.5
26.04.2026 RennesA 2-1 68 3 6.3
11.04.2026 AuxerreA 0-0 92 1 7.0
05.04.2026 MetzA 0-0 90 7.2
22.03.2026 StrasbourgH 2-3 81 1 6.7
07.03.2026 AngersH 0-1 83 1 7.0
01.03.2026 LilleA 1-0 81 7.3
22.02.2026 Le HavreH 2-0 94 7.2
13.02.2026 MonacoA 3-1 66 6.3
07.02.2026 LyonH 0-1 88 1 6.5
31.01.2026 LorientA 2-1 33 1 6.3
24.01.2026 LazioH 0-0
18.01.2026 AC MilanA 1-0
14.01.2026 InterA 1-0 21 6.3
11.01.2026 ParmaH 1-2 98 6.2
06.01.2026 AS RomaH 0-2 75 6.5
03.01.2026 JuventusA 1-1 90 1 6.9
27.12.2025 ComoH 0-3 90 2 7.2
12.12.2025 PisaH 1-0 79 1 6.3
07.12.2025 CremoneseA 2-0 21 6.5
30.11.2025 TorinoH 2-1 8 6.9
23.11.2025 LazioA 2-0 14 6.3
08.11.2025 VeronaH 0-0 9 6.5
02.11.2025 FiorentinaA 0-1 8 6.3
28.10.2025 NapoliH 0-1
25.10.2025 UdineseA 3-2
18.10.2025 SassuoloH 0-0
04.10.2025 ParmaA 0-1 10 6.6
28.09.2025 BolognaH 2-2
19.09.2025 CagliariH 1-2 45 1 6.6
29.08.2025 AC MilanH 0-2 63 2 7.0
23.08.2025 GenoaA 0-0 32 6.5
15.08.2025 Juve StabiaH 2-0 15 1 1 7.7
25.05.2025 LazioA 0-1 30 6.7
18.05.2025 TorinoH 1-0 31 6.9
11.05.2025 VeronaA 1-1
03.05.2025 NapoliH 0-1 45 6.3
27.04.2025 AtalantaA 1-1 90 1 7.2
19.04.2025 ComoH 0-3
12.04.2025 JuventusA 2-1
06.04.2025 VeneziaH 1-1
29.03.2025 AS RomaH 0-1 18 6.3
14.03.2025 GenoaA 2-1 33 6.9
08.03.2025 AC MilanH 2-3
28.02.2025 FiorentinaA 1-0
21.02.2025 UdineseH 0-1
16.02.2025 MonzaA 0-0
09.02.2025 BolognaH 0-0
31.01.2025 ParmaA 1-3
26.01.2025 InterH 0-4 18 6.6
19.01.2025 CagliariA 4-1
11.01.2025 EmpoliA 1-3 38 6.3
05.01.2025 GenoaH 0-0
30.12.2024 ComoA 2-0 45 1 6.3
21.12.2024 LazioH 1-2 11 1 6.5
15.12.2024 MonzaH 2-1 8 6.9
07.12.2024 AS RomaA 4-1 45 6.5
01.12.2024 JuventusH 1-1 15 6.3
ŞUT20
GOL0
xG1.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
54' · xG 0.033 20' · xG 0.039 90' · xG 0.022 45' · xG 0.149 77' · xG 0.054 19' · xG 0.021 90' · xG 0.048 47' · xG 0.032 56' · xG 0.044 49' · xG 0.048 42' · xG 0.055 41' · xG 0.11 67' · xG 0.088 65' · xG 0.062 55' · xG 0.045 36' · xG 0.322 18' · xG 0.145 90' · xG 0.088 7' · xG 0.032 8' · xG 0.048
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%35) Duran top — 5 (%25) Açık oyun — 3 (%15) Taç sonrası — 2 (%10) Kontra atak — 2 (%10) Korner — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası7%35
  • Duran top5%25
  • Açık oyun3%15
  • Taç sonrası2%10
  • Kontra atak2%10
  • Korner1%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 10 (%50) Sağ ayak — 6 (%30) Kafa — 4 (%20) 20 şut
  • Sol ayak10%50
  • Sağ ayak6%30
  • Kafa4%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 3 %15
  • 31-45' 4 %20
  • 46-60' 5 %25
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 4 %20
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 90 maç
Lecce 77maç 2023–2025
Nantes 13maç 2025
Valenciennes 2021–2022
Valenciennes II 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 FC Nantes US Lecce Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Nantes Lecce
2023-08-14 Valenciennes FC Lecce €3.00m
2021-07-01 Valenciennes B Valenciennes FC -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 SakatlıkKadroda yok 18 maç
12.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Göztepe %50 2026-08-31
Konyaspor %50 2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 927 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.6Ligue 1 2025
PERFORMANS56.5927 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.1
Derinden oyun kurucu 69.8
Box-to-box orta saha 66.0
Top kapan ön libero 51.4
Box-to-box orta saha 46.4
Derinden oyun kurucu 45.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %82
Dakika %65
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %84
Dakika %76
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.75 7.1 95
Dakika güvenliği 63.6 82 78
Müdahale / 90 2.43 3.2 76
Performans skoru 56.5 75 75
İkili mücadele kazanma 54.55 58 94
Pas arası / 90 1.36 2.3 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam