LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.02 / 90
Kilit pas10.34 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili93.06 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 1.36 %48
- Pas arası 0.68 %35
- Blok 0.68 %77
- İkili mücadele %50 %18
- Pas isabeti %91 %70
- Faul (az iyi) 1.36 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 265 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
UEFA Super Cup2025 · Tottenham · 1 maç
1gol3.
42.
Premier League2025 · Tottenham · 9 maç
3gol42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆
J.League World Challenge2024 · World
🥈
Trofeo Joan Gamper2023 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
6
440
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan21%60
Müdahale8
Faul63 kazanılan
İlk 116
Kart1
2025/26
45
3.924
7
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas8
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan146%55
Müdahale49
Faul4233 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11441 yedek
G+A / 900.18
Kart121
Kaptan17maçta
2024/25
38
2.149
1
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas11
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan95%56
Müdahale28
Faul2219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112513 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2023/24
28
2.342
3
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan119%59
Müdahale49
Faul1317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11271 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2022/23
33
2.970
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%9 isabet
Kilit pas6
Drible18%72 başarı
İkili kazanılan125%60
Müdahale45
Faul2327 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart5
2021/22
22
189
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%79
Müdahale4
İlk 11220 yedek
G+A / 900.48
2020/21
1
90
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%62
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 111
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL10
İLK 1113836 yedek girdi
KART27
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-167%42
- 4-3-364%40
- 3-4-2-114%9
- 4-5-18%5
- 4-2-2-24%2
- 3-1-4-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 90 | 2 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | NewcastleH | 0-2 | 85 | 0 | 6.5 | ||
| 30.06.2026 | MoroccoH | 1-1 | 86 | 2 | 6.5 | ||
| 25.06.2026 | TunisiaA | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 20.06.2026 | SwedenH | 5-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 14.06.2026 | JapanH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | EvertonHC | 1-0 | 100 | 1 | 6.9 | ||
| 19.05.2026 | ChelseaAC | 2-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2026 | LeedsHC | 1-1 | 103 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Aston VillaAC | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | WolvesAC | 0-1 | 94 | – | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | BrightonHC | 2-2 | 88 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | SunderlandA | 1-0 | 98 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Nottingham ForestH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 18.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 93 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | Atletico MadridA | 5-2 | 90 | 1 | 5.7 | ||
| 05.03.2026 | Crystal PalaceHC | 1-3 | 38 | – | 5.2 | ||
| 01.03.2026 | FulhamAC | 2-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | ArsenalHC | 1-4 | 89 | – | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | NewcastleHC | 1-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 96 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.01.2026 | West HamH | 1-2 | 99 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | 101 | 1 | 5.9 | ||
| 04.01.2026 | SunderlandH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.01.2026 | BrentfordA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2025 | Crystal PalaceAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | LiverpoolH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | 96 | – | 6.0 | ||
| 09.12.2025 | Slavia PrahaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | NewcastleA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | FulhamHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | Paris Saint GermainA | 5-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.11.2025 | ArsenalA | 4-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 17.11.2025 | LithuaniaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.11.2025 | PolandA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | FC CopenhagenH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 01.11.2025 | ChelseaHC | 0-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | EvertonAC | 0-3 | 96 | 2 | 2 | 9.3 | |
| 22.10.2025 | MonacoAC | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Aston VillaHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | FinlandH | 4-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2025 | MaltaA | 0-4 | 84 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | LeedsA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | Bodo/GlimtAC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 27.09.2025 | WolvesH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | BrightonA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2025 | VillarrealH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | West HamA | 0-3 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.09.2025 | LithuaniaA | 2-3 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 04.09.2025 | PolandH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | BournemouthH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Manchester CityA | 0-2 | 95 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | BurnleyH | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 13.08.2025 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 97 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.06.2025 | MaltaH | 8-0 | 94 | 1 | 1 | 2 | 9.0 |
| 07.06.2025 | FinlandA | 0-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | BrightonH | 1-4 | 66 | – | 6.7 |
ŞUT17
GOL4
xG2.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%65
- Asist sonrası3%18
- Taç sonrası2%12
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%53
- Sol ayak5%29
- Sağ ayak2%12
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 4 %24
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 2 %12
AKSİYON HARİTASI3466 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3466
- Pas2638%79
- Top kazanma171%5
- Uzaklaştırma139%4
- Hava topu125%4
- Faul81%2
- Top teması76%2
- Müdahale48%1
- Offsideprovoked25%1
- Çalım25%1
- Bloke edilen pas20%1
PİYASA DEĞERİ€65.00M+30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ45
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 173 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Volendam U19
→
FC Volendam
-
Volendam U19
→
FC Volendam
-
2018-07-01
Volendam U17
→
Volendam U19
-
Volendam U17
→
Volendam U19
-
2016-07-01
Volendam Youth
→
Volendam U17
-
Volendam Youth
→
Volendam U17
-
2013-07-01
WSV '30 Yth.
→
Volendam Youth
free transfer
WSV '30 Yth.
→
Volendam Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2026
SakatlıkKadroda yok
13 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2025
Maç eksiğiKadroda yok
3 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
23 maç
03.2024
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
DFB Pokal2022 · VfL Wolfsburg
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3104 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.6Premier League 2025
PERFORMANS52.53104 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
77.6
Klasik stoper
77.5
Defansif bek
75.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%40
Dakika
%93
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%44
Dakika
%98
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.81
62
80
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
52.5
76
69
İkili mücadele kazanma
53.81
64
84
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Müdahale / 90
1.13
2.2
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Derrick LuckassenPafos · 30
%95
1gol
0asist
52scout
UEFA Champions League
Enrico Del PratoParma · 26
%90
2gol
0asist
62scout
€6.00M
Serie A
Jamil SiebertLecce · 23
%87
1gol
0asist
69scout
Serie A
Cheick KeitaCharleroi · 22
%77
3gol
0asist
66scout
Jupiler Pro League
Thomas KristensenUdinese · 23
%75
3gol
0asist
67scout
€12.00M
Serie A
Samir Sophian CherguiParis FC · 26
%70
1gol
0asist
61scout
Ligue 1
Carlos CuestaVasco DA Gama · 26
%67
1gol
0asist
59scout
€15.00M
Serie A
Kyle HiebertSt. Louis City · 28
%60
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


