Víctor Leandro Cuesta
Colombia · Defender

Víctor Leandro Cuesta

YAŞ26
BOY182
KİLO80
DOĞUM YERİQuibdó
LİGCarioca A2
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.07 / 90
Şut40.28 / 90
Kilit pas30.21 / 90
Başarılı dripling40.28 / 90
Kazanılan ikili463.22 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
Müdahale — %9 (0.84) Pas arası — %71 (1.19) Blok — %26 (0.28) İkili mücadele — %71 (%59) Pas isabeti — %99 (%94) Faul (az iyi) — %29 (1.33) 51 ORT. % 9 71 26 71 99 29
  • Müdahale 0.84 %9
  • Pas arası 1.19 %71
  • Blok 0.28 %26
  • İkili mücadele %59 %71
  • Pas isabeti %94 %99
  • Faul (az iyi) 1.33 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1285 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa ColombiaNone · Colombia
🏆 Primera ANone · Colombia
🏆 Florida CupNone · World
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆 Super CupNone · Belgium
🏆 CupNone · Türkiye
🏆 CupNone · Belgium
🏆 Süper LigNone · Türkiye
🏆 Cup2024/2025 · Türkiye
🏆 Süper Lig2024/2025 · Türkiye
🏆 Cup2020/2021 · Belgium
🏆 Super Cup2019 · Belgium
🏆 Florida Cup2018 · World
🏆 Copa Colombia2018 · Colombia
🏆 Primera A2017 · Colombia
🏆 CONMEBOL Recopa2017 · South America
🏆 Copa Colombia2016 · Colombia
🏆 CONMEBOL Libertadores2016 · South America
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Primera ANone · Colombia · 2nd Place
🥈 First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈 SuperligaNone · Colombia · 2nd Place
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Copa AmericaNone · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Copa America2024 · South America · 2nd Place
🥈 First Division A2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 Superliga2018 · Colombia · 2nd Place
🥈 Primera A2018 · Colombia · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2016 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2022 1 2023 1 2024 1 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 21 1.285 0 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVasco DA Gama 21 1.285 0 1 6.71
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan46%59
Müdahale12
Faul195 kazanılan
İlk 11156 yedek
G+A / 900.07
Kart11
2025/26 13 1.117 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVasco DA Gama 13 1.117 1 0 6.88
Şut3%33 isabet
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan41%53
Müdahale17
Faul164 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11121 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25 40 1.548 1 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 19 611 1 0 6.83
Copa AmericaColombia 6 491 0 0 7.04
Süper LigGalatasaray 13 266 0 0 6.64
UEFA Europa LeagueGalatasaray 2 180 0 0 6.70
Şut11%27 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan59%57
Müdahale31
Faul175 kazanılan
İlk 111822 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2023/24 44 3.512 1 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 35 2.942 1 0 6.89
UEFA Europa Conference LeagueGenk 7 360 0 0 6.95
UEFA Champions LeagueGenk 2 210 0 0 7.20
Şut10%60 isabet
Kilit pas12
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan148%54
Müdahale63
Faul4914 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11395 yedek
G+A / 900.03
Kart11
Kaptan12maçta
2022/23 24 2.137 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 24 2.137 1 0 6.90
Şut9%22 isabet
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan92%57
Müdahale41
Faul268 kazanılan
İlk 1124
G+A / 900.04
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22 28 1.600 1 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaColombia 2 0 0 0
Jupiler Pro LeagueGenk 22 1.330 1 0 6.83
UEFA Europa LeagueGenk 4 270 0 0 6.78
Şut9%44 isabet
Kilit pas2
Drible10%100 başarı
İkili kazanılan84%62
Müdahale27
Faul1412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111810 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2020/21 11 870 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 11 870 0 0 6.71
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan30%49
Müdahale13
Faul143 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1111
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113826 yedek girdi
KART10
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 41 4-3-3 — 10 3-4-1-2 — 3 3-4-3 — 3 4-1-4-1 — 3 4-4-2 — 2 62 maç
  • 4-2-3-141%66
  • 4-3-310%16
  • 3-4-1-23%5
  • 3-4-33%5
  • 4-1-4-13%5
  • 4-4-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 B. El KhannoussB. El Khannouss 1 A. GómezA. Gómez Cuesta 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 FluminenseA 1-0 61 1 6.9
30.08.2026 CruzeiroH 3-1 90 6.9
23.08.2026 PalmeirasA 4-1 82 6.0
16.08.2026 SantosH 0-3 86 6.3
09.08.2026 BahiaA 0-0 45 6.9
25.07.2026 MirassolH 1-1 94 1 7.2
16.07.2026 VitoriaA 1-0 94 6.9
31.05.2026 Atletico-MGH 0-1 90 6.9
16.05.2026 InternacionalA 4-1 90 5.6
10.05.2026 Atletico ParanaenseH 1-0 97 1 7.2
03.05.2026 FlamengoA 2-2 90 1 7.2
26.04.2026 CorinthiansA 1-0
18.04.2026 Sao PauloH 2-1 90 6.9
11.04.2026 RemoA 1-1
05.04.2026 BotafogoH 1-2
01.04.2026 CoritibaA 1-1
22.03.2026 GremioH 2-1
19.03.2026 FluminenseH 3-2
12.02.2026 BahiaH 0-1 90 1 7.2
05.02.2026 Chapecoense-scH 1-1 90 6.6
29.01.2026 MirassolA 2-1 96 6.0
02.12.2025 MirassolH 0-2 90 6.5
28.11.2025 InternacionalH 5-1 95 6.7
23.11.2025 BahiaA 1-0 90 6.6
08.11.2025 JuventudeH 1-3 78 1 6.5
05.11.2025 BotafogoA 3-0 92 6.3
02.11.2025 Sao PauloH 0-2 90 6.7
26.10.2025 RB BragantinoA 0-3 94 7.2
20.10.2025 FluminenseH 2-0 90 6.7
16.10.2025 Fortaleza ECA 0-2 96 1 7.3
27.09.2025 CruzeiroH 2-0 89 7.7
24.09.2025 BahiaH 3-1 90 7.2
21.09.2025 FlamengoA 1-1 90 6.9
14.09.2025 CearaH 2-2 33 1 1 7.2
30.05.2025 Istanbul BasaksehirH 2-0 90 1 7.2
24.05.2025 GoztepeA 0-2 89 1 7.3
18.05.2025 KayserisporH 3-0
10.05.2025 TrabzonsporA 0-2
03.05.2025 SivassporH 4-1
18.04.2025 BB BodrumsporH 2-0
11.04.2025 SamsunsporA 0-2
29.03.2025 BesiktasA 2-1
09.03.2025 AlanyasporA 1-2
02.03.2025 KasimpasaA 3-3 10 4.9
24.02.2025 FenerbahceH 0-0
20.02.2025 AZ AlkmaarH 2-2 90 1 6.9
17.02.2025 RizesporA 1-2 45 6.9
13.02.2025 AZ AlkmaarA 4-1 90 1 6.5
09.02.2025 Adana DemirsporH 1-0 32 6.9
01.02.2025 Beerschot WilrijkH 1-0
25.01.2025 KVC WesterloA 1-2
18.01.2025 KV MechelenA 1-2 90 6.2
11.01.2025 OH LeuvenH 2-0 70 1 6.7
26.12.2024 AntwerpA 2-2 90 1 7.3
22.12.2024 AnderlechtH 2-0 90 7.0
15.12.2024 Club Brugge KVA 2-0 8 6.3
07.12.2024 KortrijkH 3-2 39 6.5
01.12.2024 St. TruidenA 2-2
23.11.2024 CharleroiH 3-0
10.11.2024 Union St. GilloiseA 4-0
ŞUT5
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.086 32' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.047 4' · xG 0.087 58' · xG 0.184
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%60) Taç sonrası — 1 (%20) Açık oyun — 1 (%20) 5 şut
  • Korner3%60
  • Taç sonrası1%20
  • Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%60) Sağ ayak — 2 (%40) 5 şut
  • Kafa3%60
  • Sağ ayak2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
PİYASA DEĞERİ€15.00M+57.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 181 maç
Vasco DA Gama 34maç 2025–2026
Genk 124maç 2020–2024
Galatasaray 15maç 2024
Colombia 8maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31 CR Vasco da Gama Galatasaray SK Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2025-09-01 Galatasaray Vasco DA Gama
2025-08-31 Galatasaray Vasco DA Gama
2025-02-06 Genk Galatasaray
2025-02-03 Genk Galatasaray
2019-07-03 Atletico Nacional Genk € 3.8M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
11.2021 SakatlıkKadroda yok 2 maç
05.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2023 · Genk 10sarı · 33 maç
🟥 Jupiler Pro League2020 · Genk 2kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 733 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.9Serie A 2026
PERFORMANS58.0733 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİStabil-7.1
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 64.4
Klasik stoper 60.5
Defansif bek 58.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %55
Dakika %61
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %49
Dakika %61
Değer / getiri %0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.87 62 90
Performans skoru 58 76 76
İkili mücadele kazanma 63.27 64 99
Ortalama rating 6.7 7.2 93
Dakika güvenliği 37.7 82 46
Pas arası / 90 1.23 1.8 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -12.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam