LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili29.47 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
9.473.46
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
UEFA Europa League2024 · Tottenham · 11 maç
3asist7.
7.
Premier League2022 · Leicester · 30 maç
10gol18.
9asist7.
10.
Premier League2021 · Leicester · 35 maç
12gol11.
8asist10.
11.
Premier League2023 · Tottenham · 28 maç
9asist11.
17.
Premier League2024 · Tottenham · 31 maç
7asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆
J.League World Challenge2024 · World
🏆
Community Shield2021/2022 · England
🏆
FA Cup2020/2021 · England
🥈
Trofeo Joan Gamper2023 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 26 G+A
GolAsist
2026/27
1
19
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%40
2025/26
6
52
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2024/25
44
2.528
12
10
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%63 isabet
Kilit pas61
Drible44%47 başarı
İkili kazanılan172%52
Müdahale36
Faul4186 kazanılan
Ofsayt5
İlk 113014 yedek
G+A / 900.78
Kart6
Kaptan4maçta
2023/24
28
2.152
4
9
7.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%59 isabet
Kilit pas68
Drible32%48 başarı
İkili kazanılan142%57
Müdahale33
Faul2174 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11262 yedek
G+A / 900.54
Kart5
2022/23
30
2.484
10
9
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%55 isabet
Kilit pas69
Drible45%53 başarı
İkili kazanılan179%56
Müdahale51
Faul3179 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.69
Kart10
Kaptan8maçta
2021/22
48
3.257
16
10
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%59 isabet
Kilit pas70
Drible58%69 başarı
İkili kazanılan208%58
Müdahale55
Faul2688 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113612 yedek
G+A / 900.72
Kart6
2020/21
37
2.449
10
6
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%47 isabet
Kilit pas64
Drible38%58 başarı
İkili kazanılan152%54
Müdahale37
Faul2674 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11289 yedek
G+A / 900.59
Kart4
TOPLAM GOL471 penaltı
İLK 1111934 yedek girdi
KART31
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR47 gol
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 10 %21
- 46-60' 9 %19
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 8 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-165%46
- 4-3-347%34
- 4-1-4-112%9
- 3-4-1-27%5
- 4-4-26%4
- 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar22aldığı asist
Onun asist yaptıkları25verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | BrentfordA | 3-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | EvertonH | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2026 | ChelseaA | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | LeedsH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Aston VillaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | WolvesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | BrightonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 65 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.04.2025 | LiverpoolAC | 5-1 | 45 | 1 | – | 7.0 | |
| 21.04.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | WolvesA | 4-2 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 10.04.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 80 | 1 | – | 8.0 | |
| 03.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | FulhamA | 2-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 77 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 09.03.2025 | BournemouthH | 2-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 06.03.2025 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 26.02.2025 | Manchester CityHC | 0-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | IpswichA | 1-4 | 26↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 16.02.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | 64 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.01.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 19.01.2025 | EvertonA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.01.2025 | ArsenalA | 2-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 04.01.2025 | NewcastleH | 1-2 | 28↑ | 1 | 7.2 | ||
| 29.12.2024 | WolvesH | 2-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.12.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | LiverpoolH | 3-6 | 58 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.12.2024 | SouthamptonA | 0-5 | 77 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 12.12.2024 | RangersA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.12.2024 | ChelseaH | 3-4 | 11↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.12.2024 | BournemouthAC | 1-0 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | FulhamH | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2024 | AS RomaH | 2-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2024 | Manchester CityA | 0-4 | 89 | 2 | 2 | 9.3 | |
| 10.11.2024 | IpswichH | 1-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | GalatasarayA | 3-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | Aston VillaH | 4-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.10.2024 | Crystal PalaceA | 1-0 | 62 | 2 | 7.0 | ||
| 24.10.2024 | AZ AlkmaarHC | 1-0 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | West HamH | 4-1 | 45 | 1 | – | 7.3 | |
| 06.10.2024 | BrightonA | 3-2 | 85 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.10.2024 | Ferencvarosi TCA | 1-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 29.09.2024 | Manchester UnitedA | 0-3 | 77 | 2 | 7.3 | ||
| 26.09.2024 | QarabagH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | BrentfordH | 3-1 | 88 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 15.09.2024 | ArsenalH | 0-1 | 80 | – | 7.5 | ||
| 01.09.2024 | NewcastleA | 2-1 | 82 | 2 | 7.3 | ||
| 24.08.2024 | EvertonH | 4-0 | 79 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.08.2024 | LeicesterA | 1-1 | 79 | 1 | – | 7.9 | |
| 19.05.2024 | Sheffield UtdA | 0-3 | 88 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 14.05.2024 | Manchester CityH | 0-2 | 89 | – | 7.3 | ||
| 11.05.2024 | BurnleyH | 2-1 | 88 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 05.05.2024 | LiverpoolA | 4-2 | 29↑ | 2 | 7.0 | ||
| 02.05.2024 | ChelseaA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | ArsenalH | 2-3 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | NewcastleA | 4-0 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | Nottingham ForestH | 3-1 | 76 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2024 | West HamA | 1-1 | 70 | – | 7.3 |
ŞUT2
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş1%50
- Asist sonrası1%50
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
AKSİYON HARİTASI245 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR245
- Pas154%65
- Top teması20%8
- Top kazanma17%7
- Faul12%5
- Korner kazandırma10%4
- Çalım7%3
- Müdahale7%3
- Top kaptırma4%2
- Bloke edilen pas3%1
- İkili mücadele3%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M-40.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ72
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-05-31
Coventry
→
Norwich
End of loan
Coventry
→
Norwich
End of loan
2016-02-02
Norwich
→
Coventry
loan transfer
Norwich
→
Coventry
loan transfer
2014-07-01
Coventry U18
→
Coventry
-
Coventry U18
→
Coventry
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
DarbeŞüpheli
2 maç
08.2026
DarbeKadroda yok
1 maç
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
46 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
2 maç
05.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
02.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
10 maç
10.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
2 maç
03.2022
Sırt sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2024 · Tottenham
2sarı · 2 maç
🟨
Premier League2022 · Leicester
10sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 19 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU19.5Premier League 2026
PERFORMANS13.419 dk
KARARVeri yetersiz29/100
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
33.8
Derinden oyun kurucu
30.7
Box-to-box orta saha
24.4
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 160 oyuncu
Scout skoru
%8
Performans
%26
Dakika
%30
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 2186 oyuncu
Scout skoru
%12
Performans
%26
Dakika
%27
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.5
7.1
92
Müdahale / 90
1.73
3.2
54
Pas hacmi / 90
53.65
50
100
Performans skoru
27.1
75
36
İkili mücadele kazanma
33.33
58
58
Pas arası / 90
0
2.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrian SætherKristiansund BK
%95
0gol
0asist
33scout
Eliteserien
Jordan SimpsonIF Brommapojkarna
%85
0gol
0asist
34scout
Allsvenskan
Andreas TroelsenIF Brommapojkarna
%77
1gol
0asist
40scout
Allsvenskan
Nicolás GoiteaNewells Old Boys · 28
%75
0gol
0asist
34scout
Liga Profesional Argentina
Ilie SánchezAustin · 35
%71
0gol
0asist
29scout
Major League Soccer
Bruno LeonardoChapecoense-sc
%62
0gol
0asist
44scout
Serie A
Fredrik SjolstadHam-Kam · 31
%60
0gol
0asist
34scout
Eliteserien
Rafael CarvalheiraChapecoense-sc
%60
2gol
0asist
38scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



