Kilian Grant Carvalheira
Brazil · Midfielder

Kilian Grant Carvalheira

YAŞ27
BOY176
KİLO72
DOĞUM YERİRio de Janeiro
BU SEZON2G · 0A
Gol20.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.86 / 90
Kilit pas50.48 / 90
Kazanılan ikili181.72 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %9 (0.48) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %94 (%92) Top kapma — %34 (2.01) İkili mücadele — %2 (%35) 23 ORT. % 9 0 0 94 34 2
  • Kilit pas 0.48 %9
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %92 %94
  • Top kapma 2.01 %34
  • İkili mücadele %35 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 942 dakika oynadı.
2026/27 15 942 2 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AChapecoense-sc 15 942 2 0 6.67
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan18%35
Müdahale12
Faul194 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11114 yedek
G+A / 900.19
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ15 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 PalmeirasA 1-0 110 3 6.9
24.05.2026 CruzeiroA 2-1 90 6.5
17.05.2026 RemoH 2-3 97 1 2 7.7
10.05.2026 MirassolA 1-1 28 1 6.3
03.05.2026 RB BragantinoH 1-2
26.04.2026 FluminenseA 2-1 45 6.7
12.04.2026 Atletico ParanaenseA 2-0 12 6.7
02.04.2026 Atletico-MGH 0-4 45 6.9
22.03.2026 InternacionalA 2-0 45 1 6.3
20.03.2026 CorinthiansH 0-0 62 6.9
16.03.2026 GremioH 1-1 97 6.3
12.03.2026 Sao PauloA 2-0 68 6.2
11.02.2026 CoritibaH 3-3 69 6.5
05.02.2026 Vasco DA GamaA 1-1 79 1 6.2
28.01.2026 SantosH 4-2 95 1 1 7.3
ŞUT14
GOL2
xG0.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.021 87' · xG 0.02 73' · xG 0.027 90' · xG 0.016 90' · xG 0.059 13' · xG 0.103 90' · xG 0.098 · GOL 8' · xG 0.04 4' · xG 0.062 65' · xG 0.026 47' · xG 0.133 · GOL 21' · xG 0.02 20' · xG 0.019 83' · xG 0.146
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%79) Kontra atak — 2 (%14) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası11%79
  • Kontra atak2%14
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 12 (%86) Sağ ayak — 2 (%14) 14 şut
  • Sol ayak12%86
  • Sağ ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 2 %14
  • 76-90+' 6 %43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2026–2026 · 15 maç
Chapecoense-sc 15maç 2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-11 Ituano Chapecoense-sc
2021-04-29 Ceara Cianorte
2020-09-01 Guarany de Sobral Ceara
2020-07-09 Ceara Guarany de Sobral
2019-01-02 Flamengo Globo
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 942 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.3Serie A 2026
PERFORMANS20.3942 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİYükselişte+12.4
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero 52.9
Derinden oyun kurucu 47.9
İleri sekiz 46.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %31
Dakika %84
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %28
Dakika %86
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.67 7.1 94
Dakika güvenliği 65.6 82 80
Müdahale / 90 1.15 3.2 36
İkili mücadele kazanma 34.62 58 60
Pas arası / 90 0.86 2.3 37
Performans skoru 20.3 75 27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +12.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam