LİGUEFA Super Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut12.57 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili37.71 / 90
Rating6.39
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.26
Asist
0.000.00
Şut
2.571.23
Kilit pas
0.000.53
Başarılı dripling
0.001.05
Kazanılan ikili
7.715.36
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Championship2021 · Bournemouth · 46 maç
29gol2.
🥉
UEFA Europa League2024 · Tottenham · 13 maç
5gol13.
4asist3.
4.
Premier League2023 · Bournemouth · 38 maç
19gol4.
6.
Championship2020 · Bournemouth · 42 maç
15gol8.
8asist6.
14.
League Cup2024 · Tottenham · 4 maç
2gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2024/2025 · Europe
🏆
FIFA U20 World Cup2017 Korea Republic · World
🏆
Tournoi U20 4 Nations2017 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2017 · World
🏆
Premier League2016/2017 · England
🏆
Premier League2014/2015 · England
🏆
UEFA Youth League2014/2015 · Europe
🏆
League Cup2014/2015 · England
🏆
UEFA U17 Championship2013/2014 · Europe
🥈
Championship2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 22017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Audi Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2015/2016 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 36 G+A
GolAsist
2026/27
3
35
0
0
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
İlk 1121 yedek
2025/26
20
1.174
6
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%79 isabet
Kilit pas8
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan65%42
Müdahale23
Faul149 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11128 yedek
G+A / 900.46
Kart1
2024/25
43
3.010
14
7
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%61 isabet
Kilit pas24
Drible29%37 başarı
İkili kazanılan181%39
Müdahale28
Faul5348 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 113310 yedek
G+A / 900.63
2023/24
38
3.331
19
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut78%49 isabet
Kilit pas39
Drible39%39 başarı
İkili kazanılan204%38
Müdahale23
Faul4245 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı21 kaçan
İlk 11371 yedek
G+A / 900.59
Kart3
2022/23
33
2.866
6
7
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%55 isabet
Kilit pas21
Drible41%43 başarı
İkili kazanılan161%37
Müdahale15
Faul4153 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11321 yedek
G+A / 900.41
Kart2
2021/22
46
4.093
29
7
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut115%52 isabet
Kilit pas45
Drible50%42 başarı
İkili kazanılan183%34
Müdahale17
Faul5155 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı41 kaçan
İlk 1146
G+A / 900.79
Kart6
2020/21
43
3.523
15
8
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut82%55 isabet
Kilit pas31
Drible63%49 başarı
İkili kazanılan241%37
Müdahale16
Faul5075 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11403 yedek
G+A / 900.59
Kart2
TOPLAM GOL505 penaltı
İLK 1111427 yedek girdi
KART6
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 5 %10
- 31-45' 6 %12
- 46-60' 10 %20
- 61-75' 11 %22
- 76-90+' 9 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-168%51
- 4-3-340%30
- 3-4-2-110%7
- 4-4-28%6
- 4-4-1-15%4
- 5-3-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 6 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | NewcastleH | 0-2 | 10 | 0 | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | BrentfordA | 3-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | EvertonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | WolvesA | 0-1 | 40 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | BrightonH | 2-2 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | SunderlandA | 1-0 | 98 | 3 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Nottingham ForestH | 0-3 | 91 | 2 | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2026 | Atletico MadridA | 5-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 05.03.2026 | Crystal PalaceH | 1-3 | 74 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.03.2026 | FulhamA | 2-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | ArsenalH | 1-4 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | NewcastleH | 1-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Manchester CityH | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 28.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 0-2 | 10↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.01.2026 | BurnleyA | 2-2 | 96 | 2 | 5.9 | ||
| 20.01.2026 | Borussia DortmundH | 2-0 | 70 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 17.01.2026 | West HamH | 1-2 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Manchester CityA | 0-2 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | BurnleyH | 3-0 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.08.2025 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | BrightonH | 1-4 | 66 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.05.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2025 | Aston VillaA | 2-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Bodo/GlimtA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.05.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 75 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.04.2025 | LiverpoolA | 5-1 | 68 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 21.04.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 17.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.04.2025 | WolvesA | 4-2 | 75 | 1 | 6.0 | ||
| 10.04.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 03.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.03.2025 | LatviaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2025 | AlbaniaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | FulhamA | 2-0 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 13.03.2025 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 09.03.2025 | BournemouthH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.03.2025 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2025 | ArsenalA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | NewcastleH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 29.12.2024 | WolvesH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | LiverpoolH | 3-6 | 90 | 1 | 1 | 1 | 7.7 |
| 15.12.2024 | SouthamptonA | 0-5 | 82 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | RangersA | 1-1 | 30↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 08.12.2024 | ChelseaH | 3-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.12.2024 | BournemouthA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.11.2024 | AS RomaH | 2-2 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | Manchester CityA | 0-4 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.11.2024 | IpswichH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 07.11.2024 | GalatasarayA | 3-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.11.2024 | Aston VillaH | 4-1 | 90 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 27.10.2024 | Crystal PalaceA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | West HamH | 4-1 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 06.10.2024 | BrightonA | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 |
ŞUT23
GOL3
xG3.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%61
- Açık oyun4%17
- Korner3%13
- Kontra atak1%4
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%43
- Sol ayak7%30
- Kafa6%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 6 %26
- 46-60' 3 %13
- 61-75' 3 %13
- 76-90+' 9 %39
AKSİYON HARİTASI345 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR345
- Pas111%35
- Top teması54%17
- Hava topu51%16
- Top kazanma21%7
- Çalım21%7
- Faul20%6
- Müdahale13%4
- Kurtarılan şut11%3
- Top kaptırma8%3
- Uzaklaştırma8%3
PİYASA DEĞERİ€35.00M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 226 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-06-30
Vitesse
→
Chelsea U21
End of loan
Vitesse
→
Chelsea U21
End of loan
2015-07-01
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
2014-07-01
Chelsea Youth
→
Chelsea U18
-
Chelsea Youth
→
Chelsea U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
3 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
23 maç
09.2025
Sprained ankleKadroda yok
2 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
05.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
02.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1024 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.1Premier League 2025
PERFORMANS44.61024 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
68.6
Bitirici
61.4
Pivot forvet
60.6
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%55
Dakika
%56
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%59
Dakika
%79
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
76.5
76
100
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Performans skoru
44.6
76
59
Müdahale / 90
1.85
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45.52
50
91
Gol / 90
0.26
0.42
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolás RetamarIndepend. Rivadavia · 26
%95
4gol
3asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Bahereba GuirassyNantes · 19
%72
2gol
1asist
60scout
€8.00M
Ligue 1
Fernando NiñoBurgos · 25
%72
7gol
1asist
64scout
€2.00M
Segunda División
Ousseynou NiangUnion St. Gilloise · 24
%68
2gol
3asist
58scout
Jupiler Pro League
Manuel PanaroGimnasia L.P. · 23
%66
4gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Maximiliano UrrutiNew England Revolution · 34
%63
2gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Damián PueblaInstituto Cordoba · 23
%60
2gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Charlie McNeillSheffield Wednesday · 22
%60
4gol
1asist
60scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



