N. Retamar
Argentina · Attacker

N. Retamar

YAŞ26
KULÜPPlatense
DOĞUM YERİConcepción del Uruguay
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON2G · 2A
Gol20.17 / 90
Asist20.17 / 90
Şut191.65 / 90
Kilit pas161.39 / 90
Başarılı dripling60.52 / 90
Kazanılan ikili514.42 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 72 forvetler
Gol — %41 (0.17) Şut — %45 (1.6) Asist — %75 (0.17) Kilit pas — %77 (1.39) Drible — %32 (0.52) İkili mücadele — %54 (%42) 54 ORT. % 41 45 75 77 32 54
  • Gol 0.17 %41
  • Şut 1.6 %45
  • Asist 0.17 %75
  • Kilit pas 1.39 %77
  • Drible 0.52 %32
  • İkili mücadele %42 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1038 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
28. Liga Profesional Argentina2025 · Independ. Rivadavia · 12 maç 3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 19 1.038 2 2 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaPlatense 19 1.038 2 2 6.61
Şut19%47 isabet
Kilit pas16
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan51%42
Müdahale13
Faul711 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11127 yedek
G+A / 900.35
2025/26 28 1.387 4 3 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndepend. Rivadavia 28 1.387 4 3 6.71
Şut19%63 isabet
Kilit pas7
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan75%43
Müdahale29
Faul1611 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111315 yedek
G+A / 900.45
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 112017 yedek girdi
KART3
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 5 %83
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 12 4-2-3-1 — 7 5-3-2 — 6 4-1-3-2 — 5 3-4-1-2 — 2 4-3-3 — 2 34 maç
  • 4-3-1-212%35
  • 4-2-3-17%21
  • 5-3-26%18
  • 4-1-3-25%15
  • 3-4-1-22%6
  • 4-3-32%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Deportivo RiestraH 1-1 73 2 6.7
31.08.2026 Defensa Y JusticiaA 1-0 84 1 6.3
23.08.2026 Barracas CentralA 1-2 81 1 2 7.2
09.08.2026 IndependienteA 0-1 30 6.7
03.08.2026 Talleres CordobaH 0-4 54 1 6.7
30.07.2026 Instituto CordobaA 2-1 70 1 6.6
25.07.2026 Union Santa FeH 2-2 87 2 6.6
03.05.2026 Estudiantes L.P.H 0-2 81 1 6.7
25.04.2026 San LorenzoH 0-1 73 1 6.7
20.04.2026 Central Cordoba de SantiagoA 4-3 85 1 2 5.9
12.04.2026 Gimnasia M.H 1-1 78 1 1 8.0
01.04.2026 LanusA 0-0 13 6.2
23.03.2026 Argentinos JRSA 1-0 81 1 6.6
14.03.2026 Velez SarsfieldH 0-2 70 2 6.0
11.03.2026 Newells Old BoysA 1-1 24 6.7
02.03.2026 Deportivo RiestraA 0-0 11 6.3
24.02.2026 Defensa Y JusticiaH 0-0 11 6.5
21.02.2026 Barracas CentralH 1-0 20 1 2 6.9
15.02.2026 Boca JuniorsA 0-0 12 6.3
17.11.2025 Defensa Y JusticiaA 0-2 30 6.2
11.11.2025 Central Cordoba de SantiagoH 0-0 8 6.6
01.11.2025 AldosiviA 3-1 90 2 5.7
18.10.2025 BanfieldH 1-2 74 6.3
12.10.2025 Godoy CruzH 0-0 39 7.0
07.10.2025 Racing ClubA 0-0 14 6.6
28.09.2025 HuracanH 0-0 88 1 6.9
20.09.2025 Union Santa FeA 2-2 35 1 6.6
13.09.2025 LanusA 1-0 18 1 6.5
30.08.2025 Argentinos JRSH 2-1 46 5.6
22.08.2025 TigreA 1-1 69 6.6
17.08.2025 Boca JuniorsH 0-3 28 6.6
08.08.2025 Estudiantes L.P.A 2-1 72 6.2
26.07.2025 Belgrano CordobaH 0-0 82 2 6.9
20.07.2025 Barracas CentralA 0-3 84 2 3 8.3
13.07.2025 Newells Old BoysH 1-2 81 2 6.6
11.05.2025 IndependienteA 1-0 31 6.7
02.05.2025 Defensa Y JusticiaH 3-2 49 2 1 7.6
29.04.2025 Central Cordoba de SantiagoA 1-2 69 2 6.5
23.04.2025 AldosiviH 1-0 1
11.04.2025 BanfieldA 1-1 45 6.7
05.04.2025 Godoy CruzA 1-1 34 6.5
11.03.2025 Union Santa FeH 2-0 67 1 7.3
02.03.2025 LanusH 1-1 64 1 1 7.2
24.02.2025 Argentinos JRSA 0-0 69 6.3
15.02.2025 TigreH 1-4 45 1 2 7.7
11.02.2025 Boca JuniorsA 2-0 24 1 6.7
08.02.2025 Estudiantes L.P.H 2-2 31 6.9
ŞUT28
GOL3
xG1.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
19' · xG 0.0 66' · xG 0.0 43' · xG 0.0 90' · xG 0.0 74' · xG 0.0 46' · xG 0.0 43' · xG 0.0 71' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 64' · xG 0.0 63' · xG 0.0 64' · xG 0.0 36' · xG 0.0 28' · xG 0.0 59' · xG 0.04 49' · xG 0.074 22' · xG 0.057 12' · xG 0.069 45' · xG 0.03 11' · xG 0.038 90' · xG 0.068 53' · xG 0.537 · GOL 45' · xG 0.047 59' · xG 0.277 · GOL 57' · xG 0.526 67' · xG 0.026 67' · xG 0.054 9' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%46) Kontra atak — 7 (%25) Korner — 4 (%14) Açık oyun — 3 (%11) Duran top — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası13%46
  • Kontra atak7%25
  • Korner4%14
  • Açık oyun3%11
  • Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%71) Sol ayak — 4 (%14) Kafa — 4 (%14) 28 şut
  • Sağ ayak20%71
  • Sol ayak4%14
  • Kafa4%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 6 61-75' — 9 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 61-75'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 5 %18
  • 46-60' 6 %21
  • 61-75' 9 %32
  • 76-90+' 2 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 47 maç
Platense 19maç 2026
Independ. Rivadavia 28maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1387 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS59.01387 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-5.8
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 60.3
Baskıcı forvet 56.9
Çizgi kanadı 55.7
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %85
Dakika %83
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %76
Dakika %85
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90 0.32 0.32 100
Ortalama rating 6.57 7.2 91
Performans skoru 52.3 76 69
Kilit pas / 90 1.45 1.6 91
Pas hacmi / 90 26.08 34 77
Gol / 90 0.16 0.38 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -17.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam