LİGLigue 2
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut110.58 / 90
Kilit pas251.33 / 90
Başarılı dripling130.69 / 90
Kazanılan ikili623.29 / 90
Rating6.52
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2022 · 121 orta sahalar
- Kilit pas 1.33 %65
- Asist 0.05 %27
- Drible 0.69 %32
- Pas isabeti %74 %10
- Top kapma 1.91 %10
- İkili mücadele %41 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1696 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 22021/2022 · France · 2nd Place
2022/23
36
1.696
1
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas25
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan62%41
Müdahale21
Faul1615 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111620 yedek
G+A / 900.11
Kart3
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111620 yedek girdi
KART3
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-225%93
- 4-1-4-11%4
- 5-4-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2023 | MarseilleH | 1-0 | 69 | – | 6.3 | ||
| 27.05.2023 | LensA | 3-0 | 67 | – | 6.2 | ||
| 21.05.2023 | RennesH | 0-5 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 13.05.2023 | Paris Saint GermainA | 5-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 07.05.2023 | ToulouseH | 0-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | LilleA | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 16.04.2023 | StrasbourgA | 3-1 | 33↑ | – | 6.0 | ||
| 09.04.2023 | AuxerreH | 0-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2023 | Clermont FootA | 2-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2023 | MonacoH | 0-2 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | MontpellierH | 0-1 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2023 | ReimsA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2023 | Estac TroyesH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 10.02.2023 | NiceAC | 3-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 05.02.2023 | NantesH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2023 | AngersA | 1-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 29.01.2023 | LyonH | 0-2 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 15.01.2023 | MonacoAC | 7-1 | 64 | – | 5.9 | ||
| 11.01.2023 | ReimsH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.01.2023 | ToulouseA | 2-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2022 | AngersH | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 13.11.2022 | NantesA | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2022 | StrasbourgH | 4-2 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.10.2022 | AuxerreA | 1-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 21.10.2022 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 16.10.2022 | Estac TroyesA | 1-1 | 86 | 2 | 6.3 | ||
| 08.10.2022 | MarseilleA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2022 | Clermont FootH | 1-3 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.09.2022 | Stade Brestois 29A | 0-1 | 31↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 11.09.2022 | NiceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | LorientHC | 0-1 | 58 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | MontpellierA | 2-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 26.08.2022 | LilleH | 1-3 | 28↑ | 2 | 6.3 | ||
| 21.08.2022 | RennesA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 14.08.2022 | LensH | 0-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 05.08.2022 | LyonA | 2-1 | 71 | 2 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2022 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


