David Larrubia Romano
Spain · Midfielder

David Larrubia Romano

YAŞ23
BOY172 cm
KİLO59 kg
KULÜPMalaga
DOĞUM YERİMálaga
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut20.87 / 90
Kilit pas41.73 / 90
Başarılı dripling73.03 / 90
Kazanılan ikili219.09 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 70 orta sahalar
Kilit pas — %68 (1.73) Asist — %0 (0.00) Drible — %96 (3.03) Pas isabeti — %23 (%80) Top kapma — %97 (5.62) İkili mücadele — %45 (%48) 55 ORT. % 68 0 96 23 97 45
  • Kilit pas 1.73 %68
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 3.03 %96
  • Pas isabeti %80 %23
  • Top kapma 5.62 %97
  • İkili mücadele %48 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 208 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
18. Segunda División2025 · Malaga · 42 maç 11gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 3 208 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMalaga 3 208 0 0 6.67
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan21%48
Müdahale12
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1121 yedek
Kart1
2025/26 43 3.617 12 3 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónMalaga 43 3.617 12 3 7.30
Şut71%56 isabet
Kilit pas57
Drible115%41 başarı
İkili kazanılan317%49
Müdahale129
Faul3267 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11421 yedek
G+A / 900.37
Kart4
TOPLAM GOL3
İLK 1144 yedek girdi
KART1
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
1 PugaPuga 1 D. LorenzoD. Lorenzo 1 ChupeChupe Romano 3
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Real MadridA 4-0 91 1 6.6
24.08.2026 Deportivo La CorunaH 1-1 26 7.2
19.08.2026 Atletico MadridA 2-0 91 1 6.2
20.06.2026 AlmeriaA 1-2 90 1 1 7.7
14.06.2026 AlmeriaH 0-0 89 1 6.7
10.06.2026 Las PalmasH 1-1 92 1 6.7
07.06.2026 Las PalmasA 0-1 86 1 3 7.6
31.05.2026 ZaragozaA 0-2 83 3 7.2
24.05.2026 Racing SantanderH 1-1 87 1 1 8.0
16.05.2026 AD Ceuta FCA 1-4 80 2 6.7
09.05.2026 Sporting GijonH 2-1 70 7.5
02.05.2026 EibarA 2-4 62 4 6.2
04.04.2026 Deportivo La CorunaA 1-1 76 1 6.3
01.04.2026 FC AndorraA 3-3 22 1 6.5
28.03.2026 LeganesH 0-0 90 1 6.3
21.03.2026 CadizA 0-3 79 6.7
15.03.2026 HuescaH 5-3 90 1 1 2 8.9
07.03.2026 ValladolidH 3-3 90 7.7
28.02.2026 Granada CFA 0-1 89 1 3 6.9
22.02.2026 AlbaceteH 1-0 90 1 7.9
16.02.2026 Real Sociedad IIA 2-1 90 1 4 8.2
08.02.2026 Cultural LeonesaH 2-1 90 2 5 9.9
02.02.2026 MirandesA 2-1 90 1 6.7
23.01.2026 BurgosH 3-0 90 1 2 7.9
18.01.2026 CordobaA 0-1 90 1 1 7.9
11.01.2026 AD Ceuta FCH 2-1 85 3 6.7
04.01.2026 Sporting GijonA 1-3 86 1 7.2
21.12.2025 AlmeriaH 2-1 84 1 7.9
14.12.2025 AlbaceteA 1-3 90 1 2 7.9
08.12.2025 ZaragozaH 1-1 90 2 7.7
29.11.2025 ValladolidA 1-1 90 6.9
23.11.2025 MirandesH 3-2 83 1 6.2
17.11.2025 Cultural LeonesaA 1-0 70 2 6.9
08.11.2025 CordobaH 2-2 90 7.7
02.11.2025 CastellónA 2-1 68 6.3
26.10.2025 FC AndorraH 4-1 78 1 3 9.3
19.10.2025 LeganesA 2-0 90 3 7.3
12.10.2025 Deportivo La CorunaH 3-0 90 4 7.2
05.10.2025 Racing SantanderA 3-0 90 1 6.3
28.09.2025 BurgosA 2-1 90 1 6.2
21.09.2025 CadizH 0-1 90 1 8.3
13.09.2025 HuescaA 1-0 90 1 6.9
06.09.2025 Granada CFH 2-2 78 1 1 7.3
31.08.2025 Las PalmasA 0-1 90 7.0
24.08.2025 Real Sociedad IIH 1-0 90 4 7.5
16.08.2025 EibarH 1-1 90 3 7.3
ŞUT97
GOL10
xG0.2
xG FARKI+9.8over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.0 60' · xG 0.0 4' · xG 0.0 · GOL 34' · xG 0.0 22' · xG 0.0 14' · xG 0.0 60' · xG 0.0 45' · xG 0.0 42' · xG 0.0 36' · xG 0.0 35' · xG 0.0 63' · xG 0.0 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0 49' · xG 0.0 82' · xG 0.0 71' · xG 0.0 52' · xG 0.0 18' · xG 0.0 14' · xG 0.0 38' · xG 0.0 · GOL 19' · xG 0.0 74' · xG 0.0 45' · xG 0.0 81' · xG 0.0 15' · xG 0.0 · GOL 12' · xG 0.0 2' · xG 0.0 82' · xG 0.0 23' · xG 0.0 86' · xG 0.0 · GOL 86' · xG 0.0 82' · xG 0.0 90' · xG 0.0 31' · xG 0.0 31' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 · GOL 61' · xG 0.0 39' · xG 0.0 30' · xG 0.0 63' · xG 0.0 20' · xG 0.0 10' · xG 0.0 2' · xG 0.0 29' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.0 33' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 64' · xG 0.0 52' · xG 0.0 · GOL 78' · xG 0.0 72' · xG 0.0 4' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 5' · xG 0.0 69' · xG 0.0 47' · xG 0.0 77' · xG 0.0 29' · xG 0.0 23' · xG 0.0 20' · xG 0.0 · GOL 18' · xG 0.0 11' · xG 0.0 18' · xG 0.0 74' · xG 0.0 70' · xG 0.0 66' · xG 0.0 16' · xG 0.0 1' · xG 0.0 79' · xG 0.0 68' · xG 0.0 61' · xG 0.0 61' · xG 0.0 11' · xG 0.0 90' · xG 0.0 5' · xG 0.0 73' · xG 0.0 34' · xG 0.0 82' · xG 0.0 74' · xG 0.0 10' · xG 0.0 3' · xG 0.0 4' · xG 0.0 37' · xG 0.0 90' · xG 0.0 45' · xG 0.0 41' · xG 0.0 28' · xG 0.0 90' · xG 0.016 13' · xG 0.026 90' · xG 0.028 90' · xG 0.065 83' · xG 0.008 72' · xG 0.03 1' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 60 (%62) Açık oyun — 17 (%18) Korner — 7 (%7) Kontra atak — 6 (%6) Serbest vuruş — 4 (%4) Taç sonrası — 2 (%2) Diğer — 1 (%1) 97 şut
  • Asist sonrası60%62
  • Açık oyun17%18
  • Korner7%7
  • Kontra atak6%6
  • Serbest vuruş4%4
  • Taç sonrası2%2
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 83 (%86) Sağ ayak — 13 (%13) Kafa — 1 (%1) 97 şut
  • Sol ayak83%86
  • Sağ ayak13%13
  • Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR97 şut
1-15' — 19 16-30' — 14 31-45' — 15 46-60' — 7 61-75' — 19 76-90+' — 23 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 23 76-90+'
  • 1-15' 19 %20
  • 16-30' 14 %14
  • 31-45' 15 %15
  • 46-60' 7 %7
  • 61-75' 19 %20
  • 76-90+' 23 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 46 maç
Malaga 46maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30 Mérida AD Málaga CF End of loan
2022-08-01 Málaga CF Mérida AD loan transfer
2022-07-01 Atl. Malagueño Málaga CF -
2020-08-01 Málaga U19 Atl. Malagueño -
2019-07-01 San Félix U19 Málaga U19 -
2018-07-01 Málaga CF Youth San Félix U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3527 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.2Segunda División 2025
PERFORMANS63.03527 dk
KARARİzlemeye değer71/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 86.2
İleri sekiz 85.2
Top kapan ön libero 83.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %92
Dakika %99
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %90
Dakika %100
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63 76 83
Müdahale / 90 3.22 2.5 100
Başarılı drible / 90 2.91 1.2 100
Kilit pas / 90 1.45 1.3 100
İkili mücadele kazanma 48.67 55 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam