Luis Pérez Maqueda
Spain · Attacker

Luis Pérez Maqueda

YAŞ32
BOY178
KİLO66
DOĞUM YERİSanta Cruz de Tenerife
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut42.48 / 90
Kilit pas21.24 / 90
Başarılı dripling10.62 / 90
Kazanılan ikili84.97 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 2.481.29
Kilit pas 1.241.21
Başarılı dripling 0.620.89
Kazanılan ikili 4.975.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. La Liga2024 · Villarreal · 30 maç 19gol5.
10. Copa del Rey2025 · Villarreal · 3 maç 2gol10. 1asist10.
10. Copa del Rey2024 · Villarreal · 2 maç 3gol10.
34. La Liga2025 · Villarreal · 8 maç 3asist34.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆 Community Shield2021/2022 · England
🏆 FA Cup2020/2021 · England
🏆 Championship2016/2017 · England
🥈 Primera División RFEF2012/2013 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 21 G+A
2020 3 2021 8 2022 6 2023 13 2024 21 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 3 145 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 3 145 0 0 6.70
Şut4%75 isabet
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan8%40
Müdahale2
Faul25 kazanılan
İlk 1121 yedek
2025/26 33 1.387 5 4 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 27 1.114 5 4 6.78
UEFA Champions LeagueVillarreal 6 273 0 0 6.58
Şut21%52 isabet
Kilit pas20
Drible16%35 başarı
İkili kazanılan87%41
Müdahale22
Faul2132 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111518 yedek
G+A / 900.58
Kart4
2024/25 30 1.976 19 2 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 30 1.976 19 2 7.26
Şut57%54 isabet
Kilit pas32
Drible34%49 başarı
İkili kazanılan113%45
Müdahale27
Faul2239 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11228 yedek
G+A / 900.96
Kart4
2023/24 38 2.590 11 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 32 2.307 9 1 7.06
UEFA Europa LeagueReal Betis 6 283 2 1 6.78
Şut59%51 isabet
Kilit pas36
Drible57%48 başarı
İkili kazanılan194%46
Müdahale64
Faul4252 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11317 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2022/23 39 1.904 4 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 19 1.394 3 1 6.71
Premier LeagueLeicester 18 386 0 1 6.74
UEFA Europa LeagueReal Betis 2 124 1 0 6.65
Şut32%56 isabet
Kilit pas25
Drible50%53 başarı
İkili kazanılan145%42
Müdahale43
Faul3942 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112217 yedek
G+A / 900.28
Kart3
2021/22 43 742 3 5 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeicester 32 453 2 3 6.67
UEFA Europa LeagueLeicester 4 197 1 1 6.75
UEFA Europa Conference LeagueLeicester 7 92 0 1 6.50
Şut14%64 isabet
Kilit pas17
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan38%36
Müdahale7
Faul89 kazanılan
İlk 11934 yedek
G+A / 900.97
Kart1
2020/21 35 1.413 2 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeicester 29 1.332 2 1 6.71
UEFA Europa LeagueLeicester 6 81 0 0 6.50
Şut20%70 isabet
Kilit pas24
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan102%39
Müdahale31
Faul3226 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111520 yedek
G+A / 900.19
Kart2
TOPLAM GOL441 penaltı
İLK 1110387 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR44 gol
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 15 46-60' — 5 61-75' — 7 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 31-45'
  • 1-15' 4 %9
  • 16-30' 6 %14
  • 31-45' 15 %34
  • 46-60' 5 %11
  • 61-75' 7 %16
  • 76-90+' 7 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 71 4-2-3-1 — 68 4-1-4-1 — 15 4-3-3 — 12 3-4-1-2 — 7 3-5-2 — 3 176 maç
  • 4-4-271%40
  • 4-2-3-168%39
  • 4-1-4-115%9
  • 4-3-312%7
  • 3-4-1-27%4
  • 3-5-23%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 AlavesA 1-0 28 2 6.6
23.08.2026 Atletico MadridA 2-2 61 1 6.9
16.08.2026 Racing SantanderA 2-2 56 1 6.6
24.05.2026 Atletico MadridH 5-1 75 2 1 2 9.5
17.05.2026 Rayo VallecanoA 2-0 92 6.5
13.05.2026 SevillaH 2-3 18 6.5
10.05.2026 MallorcaA 1-1 70 1 3 7.2
02.05.2026 LevanteH 5-1 11 1 6.7
26.04.2026 Celta VigoH 2-1
23.04.2026 OviedoA 1-1 31 1 6.3
12.04.2026 Athletic ClubA 1-2
06.04.2026 GironaA 1-0
28.02.2026 BarcelonaA 4-1 67 2 5.9
22.02.2026 ValenciaH 2-1 70 6.6
18.02.2026 LevanteA 0-1 71 1 5.9
14.02.2026 GetafeA 2-1 44 6.7
09.02.2026 EspanyolH 4-1 23 6.7
24.01.2026 Real MadridH 0-2 15 6.9
20.01.2026 AjaxH 1-2 72 1 6.9
17.01.2026 Real BetisA 2-0 15 6.6
10.01.2026 AlavesH 3-1 45 6.3
03.01.2026 ElcheA 1-3 67 2 6.2
21.12.2025 BarcelonaH 0-2 64 1 6.6
10.12.2025 FC CopenhagenH 2-3 45 1 6.7
06.12.2025 GetafeH 2-0 70 1 6.5
30.11.2025 Real SociedadA 2-3 86 1 1 1 8.2
25.11.2025 Borussia DortmundA 4-0
22.11.2025 MallorcaH 2-1 63 1 1 6.6
08.11.2025 EspanyolA 0-2 16 6.7
05.11.2025 PafosA 1-0 63 2 6.5
01.11.2025 Rayo VallecanoH 4-0 26 1 1 7.3
25.10.2025 ValenciaA 0-2 22 6.9
21.10.2025 Manchester CityH 0-2 18 1 6.2
18.10.2025 Real BetisH 2-2 27 6.9
16.09.2025 TottenhamA 1-0 75 6.6
13.09.2025 Atletico MadridA 2-0 26 6.5
18.05.2025 BarcelonaA 2-3 45 1 1 7.2
14.05.2025 LeganesH 3-0 79 2 2 8.7
10.05.2025 GironaA 0-1 85 2 5.9
03.05.2025 OsasunaH 4-2 90 2 3 8.7
27.04.2025 EspanyolH 1-0 77 3 7.2
23.04.2025 Celta VigoA 3-0 26 6.7
20.04.2025 Real SociedadH 2-2 90 1 3 7.9
13.04.2025 Real BetisA 1-2 78 1 1 2 7.7
06.04.2025 Athletic ClubH 0-0 57 1 6.3
30.03.2025 GetafeA 1-2 90 1 1 1 8.7
15.03.2025 Real MadridH 1-2 90 4 7.3
08.03.2025 AlavesA 1-0 90 4 6.5
22.02.2025 Rayo VallecanoA 0-1 90 1 3 7.3
15.02.2025 ValenciaH 1-1 82 3 7.3
08.02.2025 Las PalmasA 1-2 68 1 1 7.3
01.02.2025 ValladolidH 5-1 68 1 4 6.7
25.01.2025 Atletico MadridA 1-1 22 1 6.0
20.01.2025 MallorcaH 4-0 14 6.9
18.12.2024 Rayo VallecanoH 1-1 83 1 4 7.0
15.12.2024 Real BetisH 1-2 90 7.0
08.12.2024 Athletic ClubA 2-0 45 6.7
09.11.2024 AlavesH 3-0 85 6.6
26.10.2024 ValladolidA 1-2 20 1 1 7.5
26.09.2024 EspanyolA 1-2 74 2 3 8.7
ŞUT30
GOL5
xG6.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.164 59' · xG 0.08 54' · xG 0.244 · GOL 34' · xG 0.089 · GOL 8' · xG 0.078 88' · xG 0.139 82' · xG 0.217 55' · xG 0.035 50' · xG 0.154 31' · xG 0.788 · GOL 81' · xG 0.111 41' · xG 0.263 31' · xG 0.112 54' · xG 0.173 41' · xG 0.44 45' · xG 0.42 32' · xG 0.047 32' · xG 0.065 9' · xG 0.131 7' · xG 0.145 50' · xG 0.045 38' · xG 0.113 31' · xG 0.889 · GOL 65' · xG 0.436 · GOL 54' · xG 0.061 45' · xG 0.067 83' · xG 0.076 74' · xG 0.032 66' · xG 0.156 45' · xG 0.415
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%50) Açık oyun — 6 (%20) Korner — 3 (%10) Kontra atak — 3 (%10) Taç sonrası — 2 (%7) Penaltı — 1 (%3) 30 şut
  • Asist sonrası15%50
  • Açık oyun6%20
  • Korner3%10
  • Kontra atak3%10
  • Taç sonrası2%7
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%77) Sol ayak — 5 (%17) Kafa — 2 (%7) 30 şut
  • Sağ ayak23%77
  • Sol ayak5%17
  • Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 12 46-60' — 7 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 31-45'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 12 %40
  • 46-60' 7 %23
  • 61-75' 3 %10
  • 76-90+' 5 %17
AKSİYON HARİTASI567 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 10 11 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR567
Pas 255 Pas — 255 (%49) Top teması 61 Top teması — 61 (%12) Çalım 45 Çalım — 45 (%9) Hava to… 33 Hava topu — 33 (%6) Faul 29 Faul — 29 (%6) Top k… 24 Top kazanma — 24 (%5) Kurta… 22 Kurtarılan şut — 22 (%4) Top… 22 Top kaptırma — 22 (%4) Korner kazandırma — 15 (%3) Uzaklaştırma — 14 (%3)
  • Pas255%49
  • Top teması61%12
  • Çalım45%9
  • Hava topu33%6
  • Faul29%6
  • Top kazanma24%5
  • Kurtarılan şut22%4
  • Top kaptırma22%4
  • Korner kazandırma15%3
  • Uzaklaştırma14%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 221 maç
Villarreal 66maç 2024–2026
Spain 2024
Real Betis 59maç 2022–2023
Leicester 96maç 2020–2022
Newcastle 2014–2018
Spain U21 2015
Tenerife 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-13 Real Betis Villarreal € 4M
2023-07-06 Leicester Real Betis
2023-06-30 Real Betis Leicester End of loan
2023-01-31 Leicester Real Betis
2019-07-04 Newcastle Leicester € 37.3M
2014-07-01 Tenerife Newcastle € 2M
2012-07-01 Tenerife U19 CD Tenerife -
2010-07-01 CD Tenerife You Tenerife U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 ContusionKadroda yok 3 maç
02.2026 SakatlıkŞüpheli 3 maç
01.2026 SakatlıkKadroda yok 9 maç
10.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 7 maç
08.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 2 maç
05.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
02.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2022 HastalıkŞüpheli 3 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
09.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Barcelona %50 2026-08-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Premier League2021 · Leicester 1kırmızı · 14 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1114 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0La Liga 2025
PERFORMANS71.31114 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 85.9
Baskıcı forvet 85.6
Pivot forvet 77.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %91
Dakika %63
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %89
Dakika %81
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 88.5 76 100
Performans skoru 71.3 76 94
Ortalama rating 6.78 7.2 94
Asist / 90 0.32 0.32 100
Kilit pas / 90 1.21 1.6 76
Gol / 90 0.4 0.38 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam