LİGPremier League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.41 / 90
Asist00.00 / 90
Şut83.29 / 90
Kilit pas31.23 / 90
Başarılı dripling31.23 / 90
Kazanılan ikili166.58 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 17 forvetler
- Gol 0.41 %62
- Şut 3.3 %94
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.23 %56
- Drible 1.23 %69
- İkili mücadele %48 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 219 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
League Cup2026 · Everton · 1 maç
3gol1.
1asist8.
11.
La Liga2024 · Villarreal · 35 maç
11gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
3
219
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan16%48
Müdahale1
İlk 113
G+A / 900.41
2025/26
38
1.950
8
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas10
Drible9%27 başarı
İkili kazanılan140%37
Müdahale6
Faul458 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112117 yedek
G+A / 900.37
Kart3
2024/25
35
2.323
11
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%39 isabet
Kilit pas24
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan179%55
Müdahale12
Faul4751 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı1
İlk 112510 yedek
G+A / 900.58
Kart4
2023/24
1
56
1
0
5.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%71
Faul31 kazanılan
İlk 111
G+A / 901.61
Kart1
TOPLAM GOL211 penaltı
İLK 115028 yedek girdi
KART7
VAR8onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 5 %24
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 4 %19
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 5 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%53
- 4-4-234%44
- 4-3-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | 89 | 4 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 70 | 3 | 6.4 | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | 60 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 84 | 1 | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | 29↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 88 | 3 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaH | 3-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 5↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 21↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 23.02.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | 62 | 1 | 5.9 | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | 69 | 3 | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 18.01.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 84 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 07.01.2026 | WolvesH | 1-1 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordH | 2-4 | 95 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.12.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | 68 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 62 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 80 | 4 | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 87 | 2 | 5.6 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | 79 | 1 | 5.9 | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 57 | 1 | 5.2 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 64 | 2 | 6.3 | ||
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | SevillaH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | BarcelonaA | 2-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | OsasunaH | 4-2 | 71 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.04.2025 | EspanyolH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2025 | Celta VigoA | 3-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | Real SociedadH | 2-2 | 90 | 8 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Real BetisA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.04.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | GetafeA | 1-2 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2025 | Real MadridH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | AlavesA | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | ValenciaH | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | Las PalmasA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | ValladolidH | 5-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2025 | Atletico MadridA | 1-1 | 68 | 2 | 6.9 | ||
| 20.01.2025 | MallorcaH | 4-0 | 76 | 1 | – | 6.9 | |
| 13.01.2025 | Real SociedadA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 22.12.2024 | LeganesA | 2-5 | 90 | 3 | 5 | 9.5 |
ŞUT43
GOL9
xG10.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%20.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%49
- Korner6%14
- Kontra atak6%14
- Duran top4%9
- Açık oyun4%9
- Taç sonrası2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%37
- Kafa14%33
- Sol ayak11%26
- Diğer2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 7 %16
- 16-30' 7 %16
- 31-45' 6 %14
- 46-60' 8 %19
- 61-75' 5 %12
- 76-90+' 10 %23
AKSİYON HARİTASI1061 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1061
- Pas340%34
- Hava topu280%28
- Top teması152%15
- Faul60%6
- Top kazanma38%4
- Çalım36%4
- Uzaklaştırma30%3
- Top kaptırma24%2
- İsabetsiz şut15%2
- Kurtarılan şut15%2
PİYASA DEĞERİ€30.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 77 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-03
SK Beveren
→
Basel
€3.00m
SK Beveren
→
Basel
€3.00m
2022-07-06
FC Sochaux B
→
SK Beveren
free transfer
FC Sochaux B
→
SK Beveren
free transfer
2021-07-01
SC Toulon U19
→
FC Sochaux B
free transfer
SC Toulon U19
→
FC Sochaux B
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1950 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.6Premier League 2025
PERFORMANS47.91950 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
74.1
Pivot forvet
72.8
Baskıcı forvet
71.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%64
Dakika
%82
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%64
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
47.9
78
61
Tahmini xG / 90
0.374
0.48
78
Dakika güvenliği
100
72
100
Gol / 90
0.37
0.65
57
Şut isabeti
45.16
48
94
Ortalama rating
6.51
7.15
91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mario Krstovskiİstanbulspor · 27
%95
6gol
1asist
61scout
1. Lig
Renato KayzerVitoria · 29
%81
9gol
0asist
57scout
Serie A
Ezequiel PonceHouston Dynamo · 28
%81
10gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Vladyslav VanatGirona · 23
%78
9gol
1asist
73scout
€225K
La Liga
Milutin OsmajićPreston · 26
%75
8gol
1asist
62scout
Championship
Phil HarresHolstein Kiel · 23
%65
10gol
3asist
76scout
€2.00M
2. Bundesliga
Adrián MartínezRacing Club · 33
%60
12gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Nélson OliveiraGuimaraes · 34
%60
3gol
0asist
49scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


