Argentina · Defender
Jaminton Leandro Campaz
LİGCopa Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut71.84 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Kazanılan ikili287.35 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.840.58
Kilit pas
0.260.12
Kazanılan ikili
7.354.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
12
343
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan28%74
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1148 yedek
Kart1
2025/26
30
2.566
2
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan153%69
Müdahale24
Faul128 kazanılan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.07
Kart4
Kaptan15maçta
2024/25
21
1.816
1
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan107%76
Müdahale23
Faul65 kazanılan
İlk 11201 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2022/23
14
427
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan33%61
Müdahale4
Faul82 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11410 yedek
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 11483 yedek girdi
KART9
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%54
- 4-4-216%32
- 4-3-1-23%6
- 3-5-22%4
- 4-1-4-11%2
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 48↑ | 3 | 6.7 | ||
| 28.04.2026 | Argentinos JRSH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.03.2026 | Barracas CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | AldosiviA | 0-0 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 13.03.2026 | River PlateH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | Belgrano CordobaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 2-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo RiestraA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | San LorenzoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-2 | 41 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2026 | BanfieldA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.11.2025 | Barracas CentralA | 1-1 | 102 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Newells Old BoysH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | AldosiviA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | BanfieldH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 99 | 1 | 7.9 | ||
| 19.09.2025 | Racing ClubH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Argentinos JRSH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | TigreA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.07.2025 | Boca JuniorsH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.07.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.07.2025 | Belgrano CordobaH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | San LorenzoAC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Boca JuniorsHC | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | Estudiantes L.P.AC | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.04.2025 | Belgrano CordobaHC | 0-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | Barracas CentralAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2025 | Newells Old BoysHC | 0-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 28.03.2025 | Defensa Y JusticiaAC | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 17.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | AldosiviAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | Talleres CordobaAC | 1-2 | 97 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2025 | BanfieldHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Independ. RivadaviaAC | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | Racing ClubHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2025 | HuracanAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2025 | Union Santa FeHC | 1-0 | 96 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 31.01.2025 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.01.2025 | Velez SarsfieldH | 3-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | San LorenzoA | 0-1 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | Independ. RivadaviaH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2024 | Barracas CentralA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | Instituto CordobaH | 0-0 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 18.11.2024 | BanfieldA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.11.2024 | Defensa Y JusticiaH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.11.2024 | PlatenseH | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2024 | Talleres CordobaA | 1-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | Boca JuniorsH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 08.10.2024 | Atletico TucumanA | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.10.2024 | IndependienteH | 1-1 | 94 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2024 | Newells Old BoysA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.09.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | HuracanA | 0-2 | 98 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | Union Santa FeH | 5-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.08.2024 | Godoy CruzH | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT9
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%44
- Korner4%44
- Asist sonrası1%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%78
- Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 5 %56
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 111 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1555 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.6Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS55.01555 dk
KARARVeri yetersiz45/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
50.9
Klasik stoper
49.6
Defansif bek
44.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%43
Dakika
%75
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%50
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.95
62
84
İkili mücadele kazanma
73.68
64
100
Performans skoru
53.6
76
70
Ortalama rating
6.9
7.2
96
Pas arası / 90
1.05
1.8
58
Blok / 90
0.52
1.5
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dael FryMiddlesbrough · 28
%95
3gol
0asist
65scout
Championship
Conor ShaughnessyPortsmouth · 29
%86
2gol
0asist
62scout
Championship
Dimitris GoutasGençlerbirliği S.K. · 31
%85
3gol
0asist
66scout
€900K
Süper Lig
Steve CookQPR · 34
%76
1gol
0asist
58scout
Championship
Marcel FrankeKarlsruher SC · 33
%74
0gol
0asist
68scout
€500K
2. Bundesliga
Sinan OsmanoğluYeni Çorumspor · 35
%65
0gol
0asist
63scout
€50K
1. Lig
Luccas ClaroEyüpspor · 34
%65
1gol
0asist
65scout
€200K
Süper Lig
Virgil van DijkLiverpool · 34
%60
5gol
0asist
52scout
€18.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







