LİGCommunity Shield
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili26.67 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
6.674.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
League Cup2023 · Liverpool · 5 maç
3gol3.
12.
FA Cup2025 · Liverpool · 4 maç
2gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League2024/2025 · England
🏆
UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
Community Shield2022/2023 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🥈
League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 22022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 22017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
1
27
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
2025/26
47
2.457
1
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas22
Drible28%62 başarı
İkili kazanılan120%50
Müdahale41
Faul2237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112324 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2024/25
46
2.255
3
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%62 isabet
Kilit pas34
Drible22%56 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale50
Faul2629 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112521 yedek
G+A / 900.32
Kart31
2023/24
34
1.558
1
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas20
Drible26%65 başarı
İkili kazanılan91%44
Müdahale35
Faul1918 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111816 yedek
G+A / 900.23
Kart31
Kaptan1maçta
2022/23
27
1.151
3
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas15
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan70%47
Müdahale36
Faul1518 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111314 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2021/22
32
1.039
1
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas15
Drible32%74 başarı
İkili kazanılan76%55
Müdahale13
Faul1424 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111220 yedek
G+A / 900.35
2020/21
45
1.583
2
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%76 isabet
Kilit pas16
Drible29%66 başarı
İkili kazanılan90%44
Müdahale22
Faul2521 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111827 yedek
G+A / 900.34
Kart3
TOPLAM GOL121 penaltı
İLK 119094 yedek girdi
KART14
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 5 %42
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-390%49
- 4-2-3-182%45
- 4-4-25%3
- 4-3-1-23%2
- 4-2-2-22%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CagliariA | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | BrentfordH | 1-1 | 96 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.05.2026 | Aston VillaA | 4-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | ChelseaH | 1-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Crystal PalaceH | 3-1 | 83 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.04.2026 | EvertonA | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2026 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | FulhamH | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2026 | Paris Saint GermainA | 2-0 | 4↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 88↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | GalatasarayH | 4-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | TottenhamH | 1-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 10.03.2026 | GalatasarayA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | WolvesA | 2-1 | 46↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | West HamH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | 83 | 1 | 5.9 | ||
| 11.02.2026 | SunderlandA | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | Manchester CityH | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | NewcastleH | 4-1 | 2↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 21.01.2026 | MarseilleA | 0-3 | 7↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | BurnleyH | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 08.01.2026 | ArsenalA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | FulhamA | 2-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | LeedsH | 0-0 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | TottenhamA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | BrightonH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.12.2025 | InterA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | LeedsA | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | SunderlandH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | West HamA | 0-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-3 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Real MadridH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | BrentfordA | 3-2 | 70 | 1 | 7.3 | ||
| 22.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-5 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 28↑ | 1 | 7.9 | ||
| 04.10.2025 | ChelseaA | 2-1 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | Crystal PalaceA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | EvertonH | 2-1 | 29↑ | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | ArsenalH | 1-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | NewcastleA | 2-3 | 89 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2025 | BournemouthH | 4-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Crystal PalaceA | 2-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 07.06.2025 | AndorraA | 0-1 | 81 | – | 8.2 | ||
| 25.05.2025 | Crystal PalaceH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2025 | BrightonA | 3-2 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | ArsenalH | 2-2 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | ChelseaA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | TottenhamH | 5-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | LeicesterA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | West HamH | 2-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | FulhamA | 3-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.04.2025 | EvertonH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.03.2025 | LatviaH | 3-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 21.03.2025 | AlbaniaH | 2-0 | 74 | – | 7.3 |
ŞUT24
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%54
- Korner3%12
- Kontra atak3%12
- Açık oyun3%12
- Duran top1%4
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%67
- Sol ayak6%25
- Kafa1%4
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 7 %29
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 8 %33
AKSİYON HARİTASI3716 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3716
- Pas2911%81
- Top kazanma219%6
- Top teması95%3
- Hava topu73%2
- Çalım71%2
- Faul71%2
- Müdahale56%2
- Pas arası42%1
- Uzaklaştırma34%1
- Offsideprovoked27%1
PİYASA DEĞERİ€35.00M+40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ46
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kalça sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2025
DarbeKadroda yok
1 maç
09.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
01.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
09.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
03.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
7 maç
11.2023
HastalıkKadroda yok
4 maç
10.2022
Bacak sakatlığıŞüpheli
2 maç
10.2022
Bacak sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2022
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2021
Eye injuryKadroda yok
7 maç
11.2021
Eye injuryŞüpheli
1 maç
10.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Premier League2023 · Liverpool
1kırmızı · 23 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1965 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Premier League 2025
PERFORMANS55.41965 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
84.6
Box-to-box orta saha
79.3
Top kapan ön libero
78.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%81
Dakika
%78
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%83
Dakika
%89
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
72.41
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
55.4
76
73
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Kilit pas / 90
0.92
1.4
66
Müdahale / 90
1.65
2
82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Breno BidonCorinthians · 20
%95
1gol
1asist
65scout
Serie A
Manu KonéAS Roma · 24
%85
2gol
3asist
58scout
€50.00M
Serie A
Fredrik Pau Vilaseca ArdraaStromsgodset · 19
%75
2gol
3asist
69scout
Eliteserien
Kobbie MainooManchester United · 20
%75
1gol
2asist
69scout
Premier League
RonaldSwansea · 24
%71
4gol
5asist
61scout
Championship
Cristian MedinaEstudiantes L.P. · 23
%67
0gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Victor LoturiCF Montreal · 24
%62
2gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Ethan GalbraithSwansea · 24
%60
3gol
1asist
61scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

