Morgan Gibbs-White
England · Midfielder

Morgan Gibbs-White

YAŞ25
BOY171 cm
KİLO66 kg
DOĞUM YERİStafford
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 1A
Gol10.38 / 90
Asist10.38 / 90
Şut51.88 / 90
Kilit pas10.38 / 90
Başarılı dripling20.75 / 90
Kazanılan ikili72.62 / 90
Rating6.49
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
Kilit pas — %9 (0.38) Asist — %84 (0.38) Drible — %47 (0.75) Pas isabeti — %40 (%79) Top kapma — %12 (1.12) İkili mücadele — %26 (%41) 36 ORT. % 9 84 47 40 12 26
  • Kilit pas 0.38 %9
  • Asist 0.38 %84
  • Drible 0.75 %47
  • Pas isabeti %79 %40
  • Top kapma 1.12 %12
  • İkili mücadele %41 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 240 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Premier League2023 · Nottingham Forest · 37 maç 10asist3.
4. Premier League2025 · Nottingham Forest · 37 maç 15gol4.
7. Championship2021 · Sheffield Utd · 37 maç 12gol14. 10asist7.
9. Premier League2022 · Nottingham Forest · 35 maç 8asist9.
10. Premier League2024 · Nottingham Forest · 34 maç 8asist10.
33. UEFA Europa League2025 · Nottingham Forest · 14 maç 3asist33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe
🏆 Premier League Asia Trophy2019 · World
🏆 FIFA U17 World Cup2017 India · World
🏆 Championship2017/2018 · England
🥈 UEFA U17 Championship2017 Croatia · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League 2 Division Two2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 25 G+A
2020 3 2021 22 2022 13 2023 15 2024 15 2025 25 2026 2
GolAsist
2026/27 3 240 1 1 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 3 240 1 1 6.49
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan7%41
Müdahale3
Faul21 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 113
G+A / 900.75
Kaptan1maçta
2025/26 52 4.040 18 7 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 37 3.132 15 4 6.93
UEFA Europa LeagueNottingham Forest 15 908 3 3 6.68
Şut81%54 isabet
Kilit pas60
Drible34%44 başarı
İkili kazanılan156%39
Müdahale30
Faul3747 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı22 kaçan
İlk 11457 yedek
G+A / 900.56
Kart3
Kaptan41maçta
2024/25 39 2.835 7 8 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 34 2.822 7 8 7.23
World Cup - Qualification EuropeEngland 5 13 0 0 7.20
Şut49%47 isabet
Kilit pas53
Drible32%48 başarı
İkili kazanılan156%45
Müdahale44
Faul3840 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11345 yedek
G+A / 900.48
Kart111
Kaptan20maçta
2023/24 37 3.160 5 10 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 37 3.160 5 10 7.24
Şut46%33 isabet
Kilit pas75
Drible44%44 başarı
İkili kazanılan197%47
Müdahale36
Faul3757 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 11352 yedek
G+A / 900.43
Kart9
Kaptan9maçta
2022/23 37 3.158 5 8 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNottingham Forest 35 2.978 5 8 7.03
Premier LeagueWolves 2 180 0 0 6.55
Şut45%51 isabet
Kilit pas69
Drible44%47 başarı
İkili kazanılan162%38
Müdahale29
Faul3531 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11361 yedek
G+A / 900.37
Kart6
2021/22 40 3.099 12 10 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 37 3.081 12 10 7.18
Premier LeagueWolves 3 18 0 0 6.60
Şut71%48 isabet
Kilit pas61
Drible49%41 başarı
İkili kazanılan189%39
Müdahale27
Faul3954 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11355 yedek
G+A / 900.64
Kart91
2020/21 25 752 2 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWolves 20 428 1 0 6.74
ChampionshipSwansea 5 324 1 1 6.96
Şut12%67 isabet
Kilit pas17
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan51%46
Müdahale13
Faul813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11817 yedek
G+A / 900.36
Kart1
TOPLAM GOL368 penaltı
İLK 1115633 yedek girdi
KART33
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 7 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 5 %14
  • 16-30' 4 %11
  • 31-45' 6 %17
  • 46-60' 6 %17
  • 61-75' 7 %19
  • 76-90+' 8 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 97 3-4-2-1 — 20 4-3-3 — 20 3-4-3 — 9 3-4-1-2 — 7 4-3-1-2 — 7 160 maç
  • 4-2-3-197%61
  • 3-4-2-120%12
  • 4-3-320%12
  • 3-4-39%6
  • 3-4-1-27%4
  • 4-3-1-27%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 TottenhamH 0-0 90 3 6.0
29.08.2026 LiverpoolA 2-2 87 1 1 1 7.1
22.08.2026 LeedsHC 0-1 63 1 6.3
24.05.2026 BournemouthHC 1-1 92 1 2 7.2
17.05.2026 Manchester UnitedAC 3-2 92 1 3 7.9
07.05.2026 Aston VillaA 4-0
04.05.2026 ChelseaA 1-3 21 1 7.5
30.04.2026 Aston VillaHC 1-0 92 2 7.2
24.04.2026 SunderlandAC 0-5 88 1 1 1 7.9
19.04.2026 BurnleyHC 4-1 89 3 5 10.0
16.04.2026 FC PortoHC 1-0 94 1 2 7.6
12.04.2026 Aston VillaHC 1-1 84 2 6.3
09.04.2026 FC PortoA 1-1 60 6.2
22.03.2026 TottenhamAC 0-3 91 1 1 7.5
19.03.2026 FC MidtjyllandA 1-2 32 2 7.3
15.03.2026 FulhamHC 0-0 74 1 6.7
12.03.2026 FC MidtjyllandHC 0-1 91 2 6.3
04.03.2026 Manchester CityAC 2-2 88 1 2 7.5
01.03.2026 BrightonAC 2-1 86 1 2 7.9
26.02.2026 FenerbahçeH 1-2 6
22.02.2026 LiverpoolHC 0-1 89 6.9
19.02.2026 FenerbahçeAC 0-3 67 1 1 4 7.7
11.02.2026 WolvesHC 0-0 89 4 6.9
06.02.2026 LeedsAC 3-1 67 1 6.6
01.02.2026 Crystal PalaceHC 1-1 83 1 2 7.3
29.01.2026 Ferencvarosi TCH 4-0 15 1 6.3
25.01.2026 BrentfordAC 0-2 85 1 7.2
22.01.2026 SC BragaA 1-0 91 4 6.3
17.01.2026 ArsenalHC 0-0 96 2 6.2
06.01.2026 West HamAC 1-2 90 1 1 8.0
03.01.2026 Aston VillaAC 3-1 98 1 2 7.7
30.12.2025 EvertonHC 0-2 90 3 5.6
27.12.2025 Manchester CityHC 1-2 90 6.6
22.12.2025 FulhamAC 1-0 73 2 6.0
14.12.2025 TottenhamHC 3-0 96 3 6.0
11.12.2025 UtrechtA 1-2 12 6.5
06.12.2025 EvertonAC 3-0 90 5.9
03.12.2025 WolvesAC 0-1 89 7.0
30.11.2025 BrightonHC 0-2 85 2 6.3
22.11.2025 LiverpoolAC 0-3 90 1 1 7.2
09.11.2025 LeedsHC 3-1 88 1 3 7.3
06.11.2025 Sturm GrazA 0-0 78 1 5.6
01.11.2025 Manchester UnitedHC 2-2 90 1 1 7.2
26.10.2025 BournemouthAC 2-0 89 1 6.3
23.10.2025 FC PortoHC 2-0 90 1 1 7.3
18.10.2025 ChelseaHC 0-3 96 2 5.7
14.10.2025 LatviaA 0-5
05.10.2025 NewcastleA 2-0 90 2 7.0
02.10.2025 FC MidtjyllandHC 2-3 90 1 2 6.3
27.09.2025 SunderlandH 0-1 45 1 6.9
24.09.2025 Real BetisAC 2-2 90 1 2 6.2
20.09.2025 BurnleyAC 1-1 90 1 6.9
13.09.2025 ArsenalAC 3-0 73 1 6.0
09.09.2025 SerbiaA 0-5
06.09.2025 AndorraH 2-0 12 1 7.2
31.08.2025 West HamHC 0-3 100 1 6.5
24.08.2025 Crystal PalaceAC 1-1 82 1 5.9
17.08.2025 BrentfordHC 3-1 84 1 2 6.9
07.06.2025 AndorraA 0-1 1
25.05.2025 ChelseaHC 0-1 90 6.6
ŞUT87
GOL16
xG12.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.081 78' · xG 0.164 · GOL 75' · xG 0.12 62' · xG 0.091 21' · xG 0.448 76' · xG 0.251 34' · xG 0.079 · GOL 16' · xG 0.143 77' · xG 0.033 · GOL 69' · xG 0.074 · GOL 63' · xG 0.344 · GOL 53' · xG 0.205 45' · xG 0.077 34' · xG 0.065 · GOL 28' · xG 0.017 33' · xG 0.066 62' · xG 0.525 · GOL 62' · xG 0.328 44' · xG 0.062 7' · xG 0.061 86' · xG 0.189 42' · xG 0.052 90' · xG 0.054 73' · xG 0.087 13' · xG 0.036 · GOL 56' · xG 0.328 · GOL 26' · xG 0.248 1' · xG 0.095 90' · xG 0.036 66' · xG 0.056 5' · xG 0.209 · GOL 44' · xG 0.06 42' · xG 0.022 77' · xG 0.08 61' · xG 0.037 14' · xG 0.242 12' · xG 0.021 10' · xG 0.022 87' · xG 0.065 56' · xG 0.045 86' · xG 0.088 83' · xG 0.268 66' · xG 0.156 48' · xG 0.028 78' · xG 0.096 61' · xG 0.397 · GOL 89' · xG 0.788 · GOL 88' · xG 0.062 38' · xG 0.129 37' · xG 0.541 62' · xG 0.016 50' · xG 0.109 78' · xG 0.185 · GOL 72' · xG 0.068 66' · xG 0.106 61' · xG 0.094 29' · xG 0.118 20' · xG 0.033 78' · xG 0.072 77' · xG 0.065 48' · xG 0.135 · GOL 43' · xG 0.131 68' · xG 0.548 · GOL 45' · xG 0.029 2' · xG 0.057 88' · xG 0.036 64' · xG 0.044 64' · xG 0.027 79' · xG 0.064 20' · xG 0.065 74' · xG 0.021 66' · xG 0.019 20' · xG 0.413 19' · xG 0.098 60' · xG 0.077 18' · xG 0.069 45' · xG 0.043 90' · xG 0.045 40' · xG 0.039 65' · xG 0.04 63' · xG 0.297 18' · xG 0.043 34' · xG 0.11 90' · xG 0.075 64' · xG 0.05 29' · xG 0.008 70' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 48 (%55) Açık oyun — 11 (%13) Korner — 9 (%10) Serbest vuruş — 6 (%7) Kontra atak — 4 (%5) Duran top — 4 (%5) Diğer — 5 (%6) 87 şut
  • Asist sonrası48%55
  • Açık oyun11%13
  • Korner9%10
  • Serbest vuruş6%7
  • Kontra atak4%5
  • Duran top4%5
  • Diğer5%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 61 (%70) Sol ayak — 13 (%15) Kafa — 13 (%15) 87 şut
  • Sağ ayak61%70
  • Sol ayak13%15
  • Kafa13%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR87 şut
1-15' — 8 16-30' — 12 31-45' — 15 46-60' — 7 61-75' — 24 76-90+' — 21 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 24 61-75'
  • 1-15' 8 %9
  • 16-30' 12 %14
  • 31-45' 15 %17
  • 46-60' 7 %8
  • 61-75' 24 %28
  • 76-90+' 21 %24
AKSİYON HARİTASI2566 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 18 18 18 18 18 19 19 20 20 20 20 20 21 21 21 22 22 22 22 23 23 23 23 23 25 26 26 26 27 28 28 29 29 30 30 31 33 34 35 36 37 40 40 43
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 17 18 18 19 19 19 20 21 22 22 22 23 28 29 31 31 31 33 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 13 14 16 19 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 9 9 10 10 11 13 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2566
Pas 1554 Pas — 1554 (%65) Top te… 176 Top teması — 176 (%7) Çalım 168 Çalım — 168 (%7) Top ka… 144 Top kazanma — 144 (%6) Hava t… 88 Hava topu — 88 (%4) Kurtarılan şut — 76 (%3) Faul — 76 (%3) Top kaptırma — 46 (%2) Uzaklaştırma — 33 (%1) Pas arası — 28 (%1)
  • Pas1554%65
  • Top teması176%7
  • Çalım168%7
  • Top kazanma144%6
  • Hava topu88%4
  • Kurtarılan şut76%3
  • Faul76%3
  • Top kaptırma46%2
  • Uzaklaştırma33%1
  • Pas arası28%1
PİYASA DEĞERİ€60.00M+20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 233 maç
Nottingham Forest 161maç 2022–2026
England U21 2019–2025
England 5maç 2024
Wolves 25maç 2020–2022
Sheffield Utd 37maç 2021
Swansea 5maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-19 Wolves Nottingham Forest € 29.5M
2022-08-19 Wolves Nott'm Forest €29.50m
2022-07-01 Sheffield Utd Wolves
2022-05-31 Sheff Utd Wolves End of loan
2021-08-31 Wolves Sheffield Utd
2021-08-31 Wolves Sheff Utd loan transfer
2021-01-06 Swansea Wolves End of loan
2020-08-25 Wolves Swansea loan transfer
2017-01-01 Wolves U18 Wolves -
2016-07-01 Wolves Yth. Wolves U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
08.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2026 Kafa travmasıKadroda yok 1 maç
11.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
10.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2024 CezalıKadroda yok 1 maç
01.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2022 DarbeŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2024 · Nottingham Forest 10sarı · 34 maç
🟨 FA Cup2024 · Nottingham Forest 2sarı · 4 maç
🟨 FA Cup2020 · Wolves 2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3132 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.6Premier League 2025
PERFORMANS42.53132 dk
KARARVeri yetersiz55/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 75.1
Box-to-box orta saha 74.8
Numara 10 72.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %54
Dakika %98
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %62
Dakika %99
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.32 1.8 73
Ortalama rating 6.93 7.2 96
Gol / 90 0.43 0.22 100
Performans skoru 42.5 76 56
Başarılı drible / 90 0.8 1.5 53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam