LİGSuperliga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut173.36 / 90
Kilit pas50.99 / 90
Başarılı dripling91.78 / 90
Kazanılan ikili428.29 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.51
Şut
3.360.51
Kilit pas
0.991.03
Başarılı dripling
1.782.06
Kazanılan ikili
8.298.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
First Division A2019/2020 · Belgium
🏆
Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆
First Division A2017/2018 · Belgium
🥈
Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
11
456
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas5
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan42%46
Müdahale6
Faul2013 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1147 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2024/25
8
175
0
1
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan16%40
Müdahale1
Faul66 kazanılan
İlk 1117 yedek
G+A / 900.51
Kart31
2023/24
25
1.219
4
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%61 isabet
Kilit pas15
Drible27%38 başarı
İkili kazanılan94%37
Müdahale26
Faul3720 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111510 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2022/23
33
906
2
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas10
Drible23%40 başarı
İkili kazanılan91%46
Müdahale20
Faul1833 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11825 yedek
G+A / 900.4
Kart3
2021/22
33
2.589
10
6
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%59 isabet
Kilit pas33
Drible68%44 başarı
İkili kazanılan204%39
Müdahale51
Faul5940 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11303 yedek
G+A / 900.56
Kart91
2020/21
17
819
1
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas7
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan51%35
Müdahale16
Faul268 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11107 yedek
G+A / 900.33
Kart2
TOPLAM GOL13
İLK 114448 yedek girdi
KART20
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 4 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%30
- 4-3-320%26
- 4-1-4-114%18
- 3-4-2-18%11
- 4-3-2-16%8
- 4-4-25%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | AarhusH | 0-2 | 14↑ | 3 | 6.7 | ||
| 01.05.2026 | FC NordsjaellandH | 1-1 | 24↑ | 2 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | SonderjyskeA | 3-0 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | ViborgA | 0-1 | 10↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.04.2026 | FC MidtjyllandH | 1-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | FC NordsjaellandA | 2-1 | 21↑ | 1 | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | ViborgH | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | FC MidtjyllandA | 0-0 | 78 | 2 | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | SonderjyskeH | 0-0 | 89 | 3 | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | ViborgA | 1-0 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | Randers FCH | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | Sheffield UtdA | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | WatfordH | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | CardiffH | 1-2 | 63 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.03.2025 | Stoke CityA | 1-0 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2025 | NorwichH | 1-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | SwanseaA | 3-0 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | PlymouthH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | West BromA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | SunderlandH | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | Hull CityH | 0-0 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | SouthamptonA | 3-2 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 10.04.2024 | IpswichA | 0-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2024 | PrestonH | 0-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | West BromA | 2-2 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2024 | LeedsH | 2-2 | 58 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 16.03.2024 | BirminghamA | 0-1 | 63 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.03.2024 | CoventryH | 1-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 06.03.2024 | SwanseaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.03.2024 | MillwallA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2024 | HuddersfieldH | 1-2 | 59 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.02.2024 | RotherhamA | 0-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2024 | NorwichA | 4-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 10.02.2024 | LeicesterH | 1-2 | 30↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 03.02.2024 | CardiffH | 0-1 | 30↑ | 2 | 7.0 | ||
| 31.01.2024 | Sheffield WednesdayA | 0-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 12.11.2023 | BesiktasA | 1-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | AnkaragucuH | 3-3 | 24↑ | – | 7.0 | ||
| 29.10.2023 | AntalyasporA | 1-0 | 66 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2023 | SamsunsporA | 0-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.10.2023 | KayserisporA | 0-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | GalatasarayH | 1-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 17.09.2023 | İstanbulsporA | 0-2 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.05.2023 | Crystal PalaceA | 1-1 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | ArsenalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2023 | BrentfordA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2023 | BrightonH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | LiverpoolA | 3-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 16.04.2023 | Manchester UnitedH | 0-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | Aston VillaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2023 | LeedsA | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 01.04.2023 | WolvesH | 1-1 | 67 | 3 | 7.9 | ||
| 17.03.2023 | NewcastleH | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 11.03.2023 | TottenhamA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | EvertonH | 2-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 25.02.2023 | West HamA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2023 | Manchester CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2023 | FulhamA | 2-0 | 34↑ | 2 | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | LeicesterH | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%37
- Korner6%32
- Açık oyun2%11
- Kontra atak2%11
- Duran top1%5
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%47
- Sağ ayak6%32
- Sol ayak4%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 6 %32
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 7 %37
PİYASA DEĞERİ€28.00M+12.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 127 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
DarbeKadroda yok
4 maç
05.2022
DarbeŞüpheli
2 maç
02.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2021 · Watford
8sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 456 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.6Superliga 2025
PERFORMANS53.2456 dk
KARARUygun değil42/100
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat
57.3
Bitirici
56.0
Pivot forvet
55.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%21
Performans
%50
Dakika
%48
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%70
Dakika
%63
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut / 90
3.36
3.4
99
Tahmini xG / 90
0.415
0.35
100
Performans skoru
53.2
76
70
İsabetli şut / 90
1.18
1.6
74
Şut isabeti
35.29
44
80
Başarılı drible / 90
1.78
1.8
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Manuel NietoFC Andorra · 27
%95
5gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Junior OlaitanGöztepe · 23
%85
2gol
0asist
62scout
Süper Lig
Marcos AndréValladolid · 29
%77
3gol
0asist
59scout
€1.00M
Segunda División
Gabriel PecLos Angeles Galaxy · 24
%73
7gol
3asist
70scout
Major League Soccer
Edgar GuerraPuebla · 24
%68
4gol
2asist
67scout
Liga MX
Nuno Da CostaIstanbul Basaksehir · 34
%67
3gol
1asist
52scout
Süper Lig
Anderson DuarteMazatlán · 21
%61
2gol
0asist
57scout
Liga MX
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%60
6gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







