LİGFriendlies
BU SEZON2G · 1A
Gol21.22 / 90
Asist10.61 / 90
Şut42.45 / 90
Kilit pas10.61 / 90
Başarılı dripling10.61 / 90
Kazanılan ikili42.45 / 90
Rating7.69
KUPALAR
🏆
Ligue 22017/2018 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
147
2
1
7.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%57
Müdahale3
Faul1
İlk 112
G+A / 901.84
2025/26
31
1.872
0
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas22
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan75%57
Müdahale29
Faul1612 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2024/25
34
2.006
1
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas24
Drible18%46 başarı
İkili kazanılan96%56
Müdahale35
Faul2522 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11259 yedek
G+A / 900.22
Kart81
2023/24
37
2.261
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas21
Drible30%58 başarı
İkili kazanılan100%53
Müdahale45
Faul218 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112710 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2022/23
32
2.620
0
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas26
Drible32%53 başarı
İkili kazanılan174%60
Müdahale82
Faul3026 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11302 yedek
G+A / 900.07
Kart82
2021/22
35
2.175
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas13
Drible19%49 başarı
İkili kazanılan137%55
Müdahale66
Faul3220 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112510 yedek
G+A / 900.04
Kart71
2020/21
40
3.306
3
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas28
Drible41%58 başarı
İkili kazanılan186%57
Müdahale72
Faul2437 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11382 yedek
G+A / 900.11
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 1111739 yedek girdi
KART27
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-255%37
- 4-4-229%20
- 3-5-1-120%14
- 4-3-320%14
- 3-4-2-116%11
- 4-1-4-18%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MonzaA | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 1 | 7.8 |
| 22.08.2026 | ComoH | 1-1 | 58 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 17.05.2026 | CremoneseH | 0-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | CagliariA | 0-2 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.05.2026 | TorinoH | 2-0 | 85 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2026 | LazioA | 3-3 | 82 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | ParmaH | 0-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | AC MilanA | 0-3 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | ComoH | 0-0 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 20.03.2026 | GenoaA | 0-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | JuventusH | 0-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | AtalantaA | 2-2 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | FiorentinaH | 3-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | LecceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | InterH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | PisaH | 2-2 | 74 | – | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | TorinoA | 1-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | ComoA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 27.12.2025 | LazioH | 1-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | FiorentinaA | 5-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | BolognaH | 0-3 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | AS RomaA | 2-0 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | AtalantaH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.10.2025 | JuventusA | 3-1 | 100 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | LecceH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2025 | CremoneseA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | CagliariH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | SassuoloA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | AC MilanH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | PisaA | 0-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | InterA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | VeronaH | 1-1 | 11↑ | 3 | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | CarrareseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | JuventusA | 2-0 | 29 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | MonzaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | CagliariA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 28.04.2025 | BolognaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2025 | TorinoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2025 | AC MilanH | 0-4 | 65 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2025 | GenoaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | InterA | 2-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 10.03.2025 | LazioA | 1-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | ParmaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2025 | LecceA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | EmpoliH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | NapoliA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | VeneziaH | 3-2 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 26.01.2025 | AS RomaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2025 | ComoA | 4-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2025 | AtalantaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | VeronaA | 0-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 29.12.2024 | TorinoH | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 23.12.2024 | FiorentinaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | NapoliH | 1-3 | 20↑ | – | 6.0 | ||
| 09.12.2024 | MonzaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | GenoaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2024 | EmpoliA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | AtalantaA | 2-1 | 67 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.11.2024 | JuventusH | 0-2 | 23↑ | – | 7.2 | ||
| 30.10.2024 | VeneziaA | 3-2 | 63 | – | 6.2 |
ŞUT20
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun6%30
- Asist sonrası6%30
- Kontra atak3%15
- Duran top3%15
- Korner2%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak17%85
- Sağ ayak3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 6 %30
- 31-45' 6 %30
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 4 %20
AKSİYON HARİTASI2050 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2050
- Pas1495%76
- Top kazanma95%5
- Uzaklaştırma92%5
- Top teması72%4
- Hava topu56%3
- Çalım51%3
- Müdahale37%2
- Pas arası29%1
- Korner kazandırma27%1
- Faul26%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 211 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Châteauroux B
→
LB Châteauroux
-
Châteauroux B
→
LB Châteauroux
-
2012-08-01
Toulouse U19
→
Châteauroux B
free transfer
Toulouse U19
→
Châteauroux B
free transfer
2011-07-01
Toulouse For.
→
Toulouse U19
-
Toulouse For.
→
Toulouse U19
-
2007-07-01
ASJA Jugend
→
Toulouse For.
free transfer
ASJA Jugend
→
Toulouse For.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
12.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1872 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.3Serie A 2025
PERFORMANS52.71872 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
75.7
Ofansif bek
75.6
Defansif bek
75.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%49
Dakika
%72
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%45
Dakika
%85
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.72
7.2
93
İkili mücadele kazanma
56.82
68
84
Pas hacmi / 90
34.76
45
77
Pas arası / 90
1.11
1.8
62
Müdahale / 90
1.39
2.4
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luciano GómezIndepend. Rivadavia · 29
%95
2gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Vasilios ZagaritisHeerenveen · 24
%75
2gol
3asist
75scout
€300K
Eredivisie
Matěj HadašSigma Olomouc · 22
%73
0gol
0asist
57scout
UEFA Europa Conference League
Giacomo QuagliataDeportivo La Coruna · 25
%72
2gol
1asist
66scout
€1.50M
Segunda División
José GomesNacional · 29
%69
1gol
5asist
57scout
Primeira Liga
Aleksa TerzićRed Bull Salzburg · 26
%64
0gol
1asist
64scout
€2.50M
Bundesliga
Martín AguirregabiriaZaragoza · 29
%63
1gol
1asist
66scout
€400K
Segunda División
Jules KoundéBarcelona · 27
%60
1gol
3asist
60scout
€65.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Watford
US Créteil-L