Adam Buksa
Poland · Attacker

Adam Buksa

YAŞ29
BOY191
KİLO78
KULÜPUdinese
DOĞUM YERİKraków
LİGUEFA Europa League
BU SEZON3G · 0A
Gol20.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.67 / 90
Kilit pas111.05 / 90
Başarılı dripling20.19 / 90
Kazanılan ikili747.05 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.190.43
Asist 0.000.00
Şut 0.672.15
Kilit pas 1.051.29
Başarılı dripling 0.190.43
Kazanılan ikili 7.057.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa League2025 · FC Midtjylland · 33 maç 16gol1.
4. Major League Soccer2021 · New England Revolution · 32 maç 17gol4.
5. Süper Lig2023 · Antalyaspor · 33 maç 16gol5.
6. Superliga2024 · FC Midtjylland · 24 maç 12gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Superliga2024/2025 · Denmark · 2nd Place
🥈 Ligue 12022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 20 G+A
2020 8 2021 20 2022 9 2023 18 2024 4 2025 3
GolAsist
2025/26 30 1.154 3 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 27 945 2 0 6.62
SuperligaFC Midtjylland 3 209 1 0 7.10
Şut12%67 isabet
Kilit pas14
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan92%48
Müdahale9
Faul2319 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11822 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2024/25 16 1.170 3 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 8 720 2 1 6.99
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 6 449 1 0 6.70
Şut26%42 isabet
Kilit pas13
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan95%43
Müdahale6
Faul3425 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11142 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2023/24 33 2.925 16 2 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAntalyaspor 33 2.925 16 2 7.19
Şut75%52 isabet
Kilit pas20
Drible23%40 başarı
İkili kazanılan207%44
Müdahale16
Faul6073 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı41 kaçan
İlk 1133
G+A / 900.55
Kart8
2022/23 22 932 7 2 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew England Revolution 10 838 7 2 7.36
Ligue 1Lens 12 94 0 0 6.42
Şut26%58 isabet
Kilit pas5
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan70%44
Müdahale6
Faul2315 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11913 yedek
G+A / 900.87
Kart31
2021/22 33 2.229 17 3 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew England Revolution 33 2.229 17 3 7.20
Şut95%46 isabet
Kilit pas20
Drible23%59 başarı
İkili kazanılan200%51
Müdahale12
Faul4349 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112211 yedek
G+A / 900.81
Kart3
2020/21 28 1.972 7 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew England Revolution 28 1.972 7 1 6.95
Şut62%50 isabet
Kilit pas20
Drible22%63 başarı
İkili kazanılan124%43
Müdahale14
Faul3727 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11217 yedek
G+A / 900.37
Kart5
TOPLAM GOL204 penaltı
İLK 114851 yedek girdi
KART13
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 2 16-30' — 4 31-45' — 7 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 4 %20
  • 31-45' 7 %35
  • 46-60' 2 %10
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 3 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 29 4-4-2 — 26 4-3-3 — 16 3-4-2-1 — 15 4-2-3-1 — 5 3-4-3 — 3 94 maç
  • 3-5-229%31
  • 4-4-226%28
  • 4-3-316%17
  • 3-4-2-115%16
  • 4-2-3-15%5
  • 3-4-33%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 NapoliA 1-0 23 6.2
17.05.2026 CremoneseH 0-1 94 6.5
09.05.2026 CagliariA 0-2 65 1 1 7.2
02.05.2026 TorinoH 2-0 70 1 7.2
27.04.2026 LazioA 3-3 21 1 6.3
18.04.2026 ParmaH 0-1 16 6.6
11.04.2026 AC MilanA 0-3
07.03.2026 AtalantaA 2-2 19 6.3
02.03.2026 FiorentinaH 3-0 20 6.3
23.02.2026 BolognaA 1-0 71 6.5
15.02.2026 SassuoloH 1-2 31 6.6
08.02.2026 LecceA 2-1
27.12.2025 LazioH 1-1 11 6.3
21.12.2025 FiorentinaA 5-1 25 6.6
14.12.2025 NapoliH 1-0 13 6.5
08.12.2025 GenoaH 1-2 23 1 6.7
29.11.2025 ParmaA 0-2 22 1 6.9
22.11.2025 BolognaH 0-3 27 6.6
14.11.2025 NetherlandsH 1-1 1
09.11.2025 AS RomaA 2-0 72 1 6.9
01.11.2025 AtalantaH 1-0 86 6.3
29.10.2025 JuventusA 3-1 62 6.3
25.10.2025 LecceH 3-2 45 1 1 7.9
20.10.2025 CremoneseA 1-1 28 6.6
05.10.2025 CagliariH 1-1
20.09.2025 AC MilanH 0-3 45 6.3
14.09.2025 PisaA 0-1 29 6.7
04.09.2025 NetherlandsA 1-1
31.08.2025 InterA 1-2 27 6.6
17.08.2025 VejleA 0-2 89 1 6.3
10.08.2025 FC FredericiaH 3-3 30 2 7.5
20.07.2025 OdenseH 3-3 90 1 2 7.5
20.02.2025 Real SociedadA 5-2 90 1 1 2 7.6
13.02.2025 Real SociedadH 1-2 90 1 2 7.7
30.01.2025 FenerbahceH 2-2 90 7.2
23.01.2025 LudogoretsA 0-2 90 2 7.2
12.12.2024 FC PortoA 2-0 90 2 6.2
28.11.2024 Eintracht FrankfurtH 1-2 90 6 7.0
07.11.2024 FCSBA 2-0 90 2 6.7
24.10.2024 Union St. GilloiseH 1-0 90 2 6.3
28.08.2024 Slovan BratislavaA 3-2 90 1 6.2
21.08.2024 Slovan BratislavaH 1-1 75 1 7.0
13.08.2024 Ferencvarosi TCA 1-1 71 1 6.6
06.08.2024 Ferencvarosi TCH 2-0 78 1 3 7.5
31.07.2024 UE Santa ColomaH 1-0 90 1 6.7
23.07.2024 UE Santa ColomaA 0-3 45 1 6.2
24.05.2024 AlanyasporA 1-1 90 1 2 7.7
17.05.2024 Adana DemirsporH 2-1 90 2 7.0
06.05.2024 PendiksporH 1-2 90 1 1 7.2
21.04.2024 HataysporH 2-1 90 1 2 7.2
14.04.2024 RizesporA 3-0 90 1 6.7
02.04.2024 AnkaragucuH 1-1 90 6.3
16.03.2024 BesiktasA 1-2 90 1 3 7.2
09.03.2024 Istanbul BasaksehirA 1-0 90 2 6.6
04.03.2024 Gazişehir GaziantepH 1-0 90 4 6.6
26.02.2024 GalatasarayA 2-1 90 1 7.2
17.02.2024 İstanbulsporH 2-2 90 2 4 8.2
12.02.2024 SamsunsporA 2-0 90 3 6.6
03.02.2024 FenerbahceH 0-2 90 3 7.0
29.01.2024 KayserisporA 1-1 90 2 6.5
ŞUT18
GOL4
xG3.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
56' · xG 0.823 · GOL 90' · xG 0.067 77' · xG 0.021 79' · xG 0.02 90' · xG 0.114 77' · xG 0.116 45' · xG 0.706 · GOL 76' · xG 0.143 56' · xG 0.114 90' · xG 0.234 · GOL 87' · xG 0.053 78' · xG 0.031 75' · xG 0.218 72' · xG 0.032 84' · xG 0.035 51' · xG 0.042 89' · xG 0.272 · GOL 45' · xG 0.043
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%50) Açık oyun — 4 (%22) Kontra atak — 2 (%11) Korner — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) Taç sonrası — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası9%50
  • Açık oyun4%22
  • Kontra atak2%11
  • Korner1%6
  • Duran top1%6
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 9 (%50) Kafa — 6 (%33) Sağ ayak — 3 (%17) 18 şut
  • Sol ayak9%50
  • Kafa6%33
  • Sağ ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 3 %17
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 11 %61
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 162 maç
Udinese 27maç 2025
FC Midtjylland 17maç 2024–2025
Poland 2maç 2024
Antalyaspor 33maç 2023
New England Revolution 71maç 2020–2022
Lens 12maç 2022
Poland U21 2017–2021
Pogon Szczecin 2017–2019
Lechia Gdansk 2014–2015
Poland U19 2015
Poland U17 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-26 FC Midtjylland Udinese
2024-07-11 Lens FC Midtjylland € 4M
2024-07-01 Antalyaspor Lens
2024-06-30 Antalyaspor Lens End of loan
2023-07-18 Lens Antalyaspor
2022-07-01 New England Lens €6.00m
2022-06-22 New England Revolution Lens
2020-01-01 Pogon Szczecin New England €4.20m
2018-07-01 Zaglebie Lubin Pogon Szczecin €350k
2018-06-30 Pogon Szczecin Zaglebie Lubin End of loan
2018-06-14 Zaglebie Lubin Pogon Szczecin
2018-01-08 Zaglebie Lubin Pogon Szczecin Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€25k</i>
2016-09-01 Lechia Gdansk Zaglebie Lubin
2016-08-31 Lechia Gdansk Zaglebie Lubin €50k
2014-07-01 Novara U19 Lechia Gdansk free transfer
2013-07-01 Wisla U19 Novara U19 €5k
2013-01-01 Garbarnia U19 Wisla U19 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 6 maç
09.2025 Face InjuryKadroda yok 1 maç
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
09.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 17 maç
11.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
09.2022 Ayak bileği kırığıKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
RCD Mallorca GÜÇLÜ %80 2026-08-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2026 · Udinese 1sarı · 1 maç
🟨 UEFA Europa League2025 · FC Midtjylland 8sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 945 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.6Serie A 2025
PERFORMANS31.6945 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 58.8
Bitirici 56.9
Bağlantı kuran forvet 54.6
Pivot forvet 54.2
Bitirici 53.2
İçe kat eden kanat 50.1
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %38
Dakika %64
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %45
Dakika %78
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 66 76 87
Ortalama rating 6.62 7.15 93
İkili mücadele kazanma 47.74 50 96
Performans skoru 31.6 76 42
Müdahale / 90 0.86 1.4 61
Gol / 90 0.19 0.42 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam