Edward Chilufya
Zambia · Attacker

Edward Chilufya

YAŞ26
BOY171
KİLO65
DOĞUM YERİKasama
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
9. Superliga2024 · FC Midtjylland · 20 maç 5asist9.
17. Allsvenskan2021 · Djurgardens IF · 29 maç 8gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DBU PokalenNone · Denmark
🏆 Africa U20 Cup of NationsNone · Africa
🏆 Svenska CupenNone · Sweden
🏆 AllsvenskanNone · Sweden
🏆 DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆 Allsvenskan2019 · Sweden
🏆 Svenska Cupen2017/2018 · Sweden
🏆 Africa U20 Cup of Nations2016/2017 · Africa
🥈 Premier LeagueNone · Egypt · 2nd Place
🥈 SuperligaNone · Denmark · 2nd Place
🥈 Superliga2024/2025 · Denmark · 2nd Place
🥈 Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈 Premier League2016/2017 · Egypt · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 11 G+A
2020 5 2021 11 2022 0 2023 7 2024 6 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 5 1 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland 3 0 0 0
SuperligaFC Midtjylland 2 1 0 0 6.55
İlk 1114 yedek
2025/26 26 415 1 1 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Midtjylland 20 366 1 1 6.50
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 6 49 0 0 6.40
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan24%48
Müdahale7
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11521 yedek
G+A / 900.43
Kart11
2024/25 26 962 4 2 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 13 595 2 1 6.63
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 7 252 1 0 6.64
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 6 115 1 1 6.83
Şut19%58 isabet
Kilit pas10
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan30%28
Müdahale8
Faul209 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11917 yedek
G+A / 900.56
Kart2
2023/24 18 1.138 6 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland 1 0 0 0
AllsvenskanBK Hacken 8 628 5 1 7.00
UEFA Europa LeagueBK Hacken 6 465 0 0 6.52
UEFA Europa Conference LeagueMidtjylland 3 45 1 0 6.95
Şut23%65 isabet
Kilit pas7
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan43%39
Müdahale17
Faul197 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11135 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2022/23 12 412 0 0 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 8 250 0 0 6.50
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 4 162 0 0 6.53
Şut6%33 isabet
Kilit pas8
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan21%38
Müdahale4
Faul96 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1148 yedek
2021/22 29 2.332 8 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 29 2.332 8 3 6.94
Şut56%43 isabet
Kilit pas40
Drible68%59 başarı
İkili kazanılan148%43
Müdahale22
Faul3637 kazanılan
Ofsayt18
İlk 1129
G+A / 900.42
Kart1
2020/21 17 818 2 3 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 17 818 2 3 6.67
Şut15%33 isabet
Kilit pas11
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan30%42
Müdahale7
Faul1417 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11107 yedek
G+A / 900.55
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 112065 yedek girdi
KART6
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %56
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 29 4-3-3 — 25 3-4-2-1 — 8 4-2-3-1 — 8 3-5-2 — 6 3-4-3 — 3 79 maç
  • 4-4-229%37
  • 4-3-325%32
  • 3-4-2-18%10
  • 4-2-3-18%10
  • 3-5-26%8
  • 3-4-33%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 AarhusA 0-2 1 0 6.5
30.08.2026 SilkeborgA 1-1
27.08.2026 HNK RijekaA 1-4
20.08.2026 HNK RijekaH 2-0
13.08.2026 BohemiansH 3-2
17.05.2026 BrondbyH 2-3
10.05.2026 FC NordsjaellandA 0-0 45 1 6.2
04.05.2026 ViborgH 3-3 60 6.9
26.04.2026 AarhusA 0-0
23.04.2026 SonderjyskeA 1-2 59 1 2 7.0
20.04.2026 AarhusH 2-1 19 6.7
22.03.2026 ViborgA 1-1
19.03.2026 Nottingham ForestH 1-2
15.03.2026 FC NordsjaellandH 0-1 22 1 6.3
12.03.2026 Nottingham ForestA 0-1
01.03.2026 BrondbyH 0-0
22.02.2026 SilkeborgA 0-4 15 1 6.9
15.02.2026 OdenseA 1-4 9 6.7
08.02.2026 FC CopenhagenH 2-1
29.01.2026 Dinamo ZagrebH 2-0 21 6.2
22.01.2026 BrannA 3-3 8 6.7
02.10.2025 Nottingham ForestA 2-3
29.09.2025 Randers FCH 2-1
24.09.2025 Sturm GrazH 2-0 20 6.3
20.09.2025 ViborgH 2-0 9 6.3
14.09.2025 FC NordsjaellandA 1-0 30 6.5
31.08.2025 BrondbyA 1-3
24.08.2025 SilkeborgH 4-2
03.08.2025 AarhusA 0-0 28 4.9
28.07.2025 SonderjyskeH 6-2 60 1 6.3
20.07.2025 OdenseH 3-3 10 1 1 7.3
20.02.2025 Real SociedadA 5-2
13.02.2025 Real SociedadH 1-2
23.01.2025 LudogoretsA 0-2 26 1 6.5
12.12.2024 FC PortoA 2-0 61 6.3
28.11.2024 Eintracht FrankfurtH 1-2 45 6.3
03.10.2024 Maccabi Tel AvivA 0-2 30 1 2 7.2
25.09.2024 1899 HoffenheimH 1-1 90 2 6.9
28.08.2024 Slovan BratislavaA 3-2 10 6.3
21.08.2024 Slovan BratislavaH 1-1 15 1 2 7.5
13.08.2024 Ferencvarosi TCA 1-1
06.08.2024 Ferencvarosi TCH 2-0
31.07.2024 UE Santa ColomaH 1-0 45 6.2
23.07.2024 UE Santa ColomaA 0-3 45 1 3 7.3
02.06.2024 AIK StockholmH 4-1 89 1 1 7.2
29.05.2024 Mjallby AIFA 2-1 79 1 2 6.7
25.05.2024 GaisA 3-0 45 6.5
20.05.2024 Malmo FFH 2-2 24 6.6
15.05.2024 HalmstadA 3-0 24 2 6.7
12.05.2024 Kalmar FFH 3-1 15 1 6.2
04.05.2024 SiriusA 0-3
28.04.2024 IFK NorrkopingH 1-2
24.04.2024 IFK GoteborgA 0-1 31 6.9
21.04.2024 Hammarby FFH 2-1 45 1 6.3
15.04.2024 IF BrommapojkarnaH 4-3 68 1 6.3
08.04.2024 Djurgardens IFA 3-3 90 1 1 7.0
31.03.2024 Mjallby AIFH 0-1 85 6.5
14.12.2023 QarabagA 2-1 90 4 7.3
30.11.2023 Bayer LeverkusenH 0-2 68 6.3
12.11.2023 IF BrommapojkarnaA 2-1 90 1 7.5
ŞUT8
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
24' · xG 0.706 · GOL 17' · xG 0.183 32' · xG 0.181 90' · xG 0.159 90' · xG 0.18 88' · xG 0.11 38' · xG 0.087 5' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%38) Açık oyun — 2 (%25) Kontra atak — 2 (%25) Korner — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası3%38
  • Açık oyun2%25
  • Kontra atak2%25
  • Korner1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Kafa — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 133 maç
Midtjylland 60maç 2022–2026
Zambia 2018–2025
BK Hacken 27maç 2023–2024
Djurgardens IF 46maç 2020–2021
Zambia U23 2019
Zambia U20 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 BK Hacken FC Midtjylland
2024-06-30 Häcken Midtjylland End of loan
2023-09-01 FC Midtjylland BK Hacken
2023-08-31 Midtjylland Häcken loan transfer
2022-01-30 Djurgården Midtjylland €2.40m
2018-02-15 Misr EL Makasa Djurgardens IF
2018-02-15 Mpande Youth Djurgården ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Superliga2025 · FC Midtjylland 1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 366 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.2Superliga 2025
PERFORMANS57.8366 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 60.3
Bağlantı kuran forvet 55.4
Pivot forvet 54.5
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %60
Dakika %41
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %75
Dakika %58
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.5 7.15 91
Performans skoru 57.8 76 76
Müdahale / 90 1.48 1.4 100
İkili mücadele kazanma 50 50 100
Asist / 90 0.25 0.2 100
Gol / 90 0.25 0.42 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam